Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bresnica kod Cacka - Konarevo timetable

friday, 30.07.2021.
06:50 07:44 (00:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bresnica kod Cacka
dep. 06:50
Mrcajevci, Radovici
arr. 07:01
dep. 07:01
7 km
Tavnik, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
11.2 km
Ladevci
arr. 07:06
dep. 07:06
12.4 km
Cvetke, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
Milocaj, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
16.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
19.3 km
Adrani, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
21.5 km
arr. 07:18
dep. 07:18
23.4 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:21
dep. 07:21
25.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:26
dep. 07:26
27.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:30
dep. 07:30
29.3 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 07:33
dep. 07:33
30.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:38
dep. 07:38
33.3 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:42
dep. 07:42
36.6 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:44
38.6 km
13:35 14:29 (00:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bresnica kod Cacka
dep. 13:35
Mrcajevci, Radovici
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Tavnik, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11.2 km
Ladevci
arr. 13:51
dep. 13:51
12.4 km
Cvetke, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Milocaj, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
16.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:59
dep. 13:59
19.3 km
Adrani, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
21.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
23.4 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:06
dep. 14:06
25.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:11
dep. 14:11
27.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:15
dep. 14:15
29.3 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 14:18
dep. 14:18
30.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:23
dep. 14:23
33.3 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:27
dep. 14:27
36.6 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:29
38.6 km
18:30 19:24 (00:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bresnica kod Cacka
dep. 18:30
Mrcajevci, Radovici
arr. 18:41
dep. 18:41
7 km
Tavnik, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
11.2 km
Ladevci
arr. 18:46
dep. 18:46
12.4 km
Cvetke, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
14.5 km
Milocaj, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
16.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
dep. 18:54
19.3 km
Adrani, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
21.5 km
arr. 18:58
dep. 18:58
23.4 km
Kraljevo, Autoput
arr. 19:01
dep. 19:01
25.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:06
dep. 19:06
27.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:10
dep. 19:10
29.3 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 19:13
dep. 19:13
30.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:18
dep. 19:18
33.3 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
36.6 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:24
38.6 km
Bresnica kod Cacka - Konarevo timetable
Departures on: monday, 02.08.2021.
06:50 07:44 (00:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bresnica kod Cacka
dep. 06:50
Mrcajevci, Radovici
arr. 07:01
dep. 07:01
7 km
Tavnik, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
11.2 km
Ladevci
arr. 07:06
dep. 07:06
12.4 km
Cvetke, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
Milocaj, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
16.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
19.3 km
Adrani, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
21.5 km
arr. 07:18
dep. 07:18
23.4 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:21
dep. 07:21
25.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:26
dep. 07:26
27.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:30
dep. 07:30
29.3 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 07:33
dep. 07:33
30.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:38
dep. 07:38
33.3 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:42
dep. 07:42
36.6 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:44
38.6 km
13:35 14:29 (00:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bresnica kod Cacka
dep. 13:35
Mrcajevci, Radovici
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Tavnik, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11.2 km
Ladevci
arr. 13:51
dep. 13:51
12.4 km
Cvetke, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Milocaj, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
16.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:59
dep. 13:59
19.3 km
Adrani, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
21.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
23.4 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:06
dep. 14:06
25.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:11
dep. 14:11
27.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:15
dep. 14:15
29.3 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 14:18
dep. 14:18
30.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:23
dep. 14:23
33.3 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:27
dep. 14:27
36.6 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:29
38.6 km
18:30 19:24 (00:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bresnica kod Cacka
dep. 18:30
Mrcajevci, Radovici
arr. 18:41
dep. 18:41
7 km
Tavnik, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
11.2 km
Ladevci
arr. 18:46
dep. 18:46
12.4 km
Cvetke, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
14.5 km
Milocaj, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
16.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
dep. 18:54
19.3 km
Adrani, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
21.5 km
arr. 18:58
dep. 18:58
23.4 km
Kraljevo, Autoput
arr. 19:01
dep. 19:01
25.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:06
dep. 19:06
27.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:10
dep. 19:10
29.3 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 19:13
dep. 19:13
30.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:18
dep. 19:18
33.3 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
36.6 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:24
38.6 km
Bresnica kod Cacka - Konarevo timetable
Departures on: tuesday, 03.08.2021.
06:50 07:44 (00:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bresnica kod Cacka
dep. 06:50
Mrcajevci, Radovici
arr. 07:01
dep. 07:01
7 km
Tavnik, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
11.2 km
Ladevci
arr. 07:06
dep. 07:06
12.4 km
Cvetke, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
Milocaj, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
16.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
19.3 km
Adrani, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
21.5 km
arr. 07:18
dep. 07:18
23.4 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:21
dep. 07:21
25.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:26
dep. 07:26
27.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:30
dep. 07:30
29.3 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 07:33
dep. 07:33
30.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:38
dep. 07:38
33.3 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:42
dep. 07:42
36.6 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:44
38.6 km
13:35 14:29 (00:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bresnica kod Cacka
dep. 13:35
Mrcajevci, Radovici
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Tavnik, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
11.2 km
Ladevci
arr. 13:51
dep. 13:51
12.4 km
Cvetke, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Milocaj, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
16.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:59
dep. 13:59
19.3 km
Adrani, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
21.5 km
arr. 14:03
dep. 14:03
23.4 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:06
dep. 14:06
25.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:11
dep. 14:11
27.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:15
dep. 14:15
29.3 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 14:18
dep. 14:18
30.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:23
dep. 14:23
33.3 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:27
dep. 14:27
36.6 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:29
38.6 km
18:30 19:24 (00:54)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bresnica kod Cacka
dep. 18:30
Mrcajevci, Radovici
arr. 18:41
dep. 18:41
7 km
Tavnik, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
11.2 km
Ladevci
arr. 18:46
dep. 18:46
12.4 km
Cvetke, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
14.5 km
Milocaj, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
16.3 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
dep. 18:54
19.3 km
Adrani, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
21.5 km
arr. 18:58
dep. 18:58
23.4 km
Kraljevo, Autoput
arr. 19:01
dep. 19:01
25.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:06
dep. 19:06
27.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:10
dep. 19:10
29.3 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 19:13
dep. 19:13
30.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:18
dep. 19:18
33.3 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:22
dep. 19:22
36.6 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:24
38.6 km

Naselja Bresnica kod Cacka i Konarevo su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bresnica kod Cacka je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.