Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bratunac - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 23.10.2019.
15:00 19:00 (04:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratunac, Bus station
dep. 15:00
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Lonjin, Usce
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Uzovnica
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Crnca
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 15:40
dep. 15:40
26 km
Culine
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Amajic
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Mali Zvornik
arr. 16:10
dep. 16:10
49 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 16:16
dep. 16:16
54 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Brasina
arr. 16:25
dep. 16:25
60 km
Gornja Koviljaca
arr. 16:27
dep. 16:27
62 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:35
dep. 16:35
69 km
Loznica, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelav, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
87 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
93 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
101 km
Petlovaca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
109 km
Slepcevic, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
118 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
129 km
Klenak
arr. 17:41
dep. 17:41
135 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:49
dep. 17:49
143 km
arr. 17:55
dep. 17:55
149 km
Jarak, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
153 km
arr. 18:06
dep. 18:06
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
215 km
Bratunac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
15:00 19:00 (04:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratunac, Bus station
dep. 15:00
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Lonjin, Usce
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Uzovnica
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Crnca
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 15:40
dep. 15:40
26 km
Culine
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Amajic
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Mali Zvornik
arr. 16:10
dep. 16:10
49 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 16:16
dep. 16:16
54 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Brasina
arr. 16:25
dep. 16:25
60 km
Gornja Koviljaca
arr. 16:27
dep. 16:27
62 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:35
dep. 16:35
69 km
Loznica, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelav, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
87 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
93 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
101 km
Petlovaca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
109 km
Slepcevic, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
118 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
129 km
Klenak
arr. 17:41
dep. 17:41
135 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:49
dep. 17:49
143 km
arr. 17:55
dep. 17:55
149 km
Jarak, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
153 km
arr. 18:06
dep. 18:06
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
215 km
Bratunac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
15:00 19:00 (04:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratunac, Bus station
dep. 15:00
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Lonjin, Usce
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Uzovnica
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Crnca
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 15:40
dep. 15:40
26 km
Culine
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Amajic
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Mali Zvornik
arr. 16:10
dep. 16:10
49 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 16:16
dep. 16:16
54 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Brasina
arr. 16:25
dep. 16:25
60 km
Gornja Koviljaca
arr. 16:27
dep. 16:27
62 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:35
dep. 16:35
69 km
Loznica, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelav, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
87 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
93 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
101 km
Petlovaca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
109 km
Slepcevic, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
118 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
129 km
Klenak
arr. 17:41
dep. 17:41
135 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:49
dep. 17:49
143 km
arr. 17:55
dep. 17:55
149 km
Jarak, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
153 km
arr. 18:06
dep. 18:06
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
215 km
Bratunac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
15:00 19:00 (04:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratunac, Bus station
dep. 15:00
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Lonjin, Usce
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Uzovnica
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Crnca
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 15:40
dep. 15:40
26 km
Culine
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Amajic
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Mali Zvornik
arr. 16:10
dep. 16:10
49 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 16:16
dep. 16:16
54 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Brasina
arr. 16:25
dep. 16:25
60 km
Gornja Koviljaca
arr. 16:27
dep. 16:27
62 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:35
dep. 16:35
69 km
Loznica, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelav, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
87 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
93 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
101 km
Petlovaca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
109 km
Slepcevic, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
118 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
129 km
Klenak
arr. 17:41
dep. 17:41
135 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:49
dep. 17:49
143 km
arr. 17:55
dep. 17:55
149 km
Jarak, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
153 km
arr. 18:06
dep. 18:06
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
215 km
Bratunac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
15:00 19:00 (04:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratunac, Bus station
dep. 15:00
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Lonjin, Usce
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Uzovnica
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Crnca
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 15:40
dep. 15:40
26 km
Culine
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Amajic
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Mali Zvornik
arr. 16:10
dep. 16:10
49 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 16:16
dep. 16:16
54 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Brasina
arr. 16:25
dep. 16:25
60 km
Gornja Koviljaca
arr. 16:27
dep. 16:27
62 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:35
dep. 16:35
69 km
Loznica, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelav, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
87 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
93 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
101 km
Petlovaca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
109 km
Slepcevic, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
118 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
129 km
Klenak
arr. 17:41
dep. 17:41
135 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:49
dep. 17:49
143 km
arr. 17:55
dep. 17:55
149 km
Jarak, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
153 km
arr. 18:06
dep. 18:06
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
215 km
Bratunac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
15:00 19:00 (04:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratunac, Bus station
dep. 15:00
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Lonjin, Usce
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Uzovnica
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Crnca
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 15:40
dep. 15:40
26 km
Culine
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Amajic
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Mali Zvornik
arr. 16:10
dep. 16:10
49 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 16:16
dep. 16:16
54 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Brasina
arr. 16:25
dep. 16:25
60 km
Gornja Koviljaca
arr. 16:27
dep. 16:27
62 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:35
dep. 16:35
69 km
Loznica, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelav, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
87 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
93 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
101 km
Petlovaca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
109 km
Slepcevic, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
118 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
129 km
Klenak
arr. 17:41
dep. 17:41
135 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:49
dep. 17:49
143 km
arr. 17:55
dep. 17:55
149 km
Jarak, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
153 km
arr. 18:06
dep. 18:06
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
215 km
Bratunac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
15:00 19:00 (04:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratunac, Bus station
dep. 15:00
Bratunac, Border crossing (BA)
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Ljubovija, Border crossing (RS)
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Ljubovija, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Lonjin, Usce
arr. 15:20
dep. 15:20
13 km
Uzovnica
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Crnca
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Crnca, G. Rijeka
arr. 15:40
dep. 15:40
26 km
Culine
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Amajic
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Mali Zvornik
arr. 16:10
dep. 16:10
49 km
Radalj kod Malog Zvornika
arr. 16:16
dep. 16:16
54 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
57 km
Brasina
arr. 16:25
dep. 16:25
60 km
Gornja Koviljaca
arr. 16:27
dep. 16:27
62 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:35
dep. 16:35
69 km
Loznica, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelav, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
87 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
93 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
101 km
Petlovaca, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
109 km
Slepcevic, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
118 km
Sabac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
129 km
Klenak
arr. 17:41
dep. 17:41
135 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:49
dep. 17:49
143 km
arr. 17:55
dep. 17:55
149 km
Jarak, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
153 km
arr. 18:06
dep. 18:06
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
215 km

Naselja Bratunac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~215 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bratunac je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.