Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bratmilovce - Leskovac timetable

sunday, 26.05.2019.
07:04 07:17 (00:13)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 07:04
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:07
dep. 07:07
1.5 km
Leskovac, OMV
arr. 07:09
dep. 07:09
2 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:13
dep. 07:13
3 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 07:17
4.5 km
07:04 07:17 (00:13)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 07:04
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:07
dep. 07:07
1.5 km
Leskovac, OMV
arr. 07:09
dep. 07:09
2 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:13
dep. 07:13
3 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 07:17
4.5 km
07:49 08:00 (00:11)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 07:49
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:52
dep. 07:52
2 km
Leskovac, OMV
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:56
dep. 07:56
4 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
5 km
07:49 08:00 (00:11)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 07:49
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:52
dep. 07:52
2 km
Leskovac, OMV
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:56
dep. 07:56
4 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
5 km
12:20 12:26 (00:06)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 12:20
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
1.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 12:24
dep. 12:24
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:26
5.5 km
12:20 12:26 (00:06)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 12:20
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
1.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 12:24
dep. 12:24
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:26
5.5 km
13:19 13:27 (00:08)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 13:19
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
1.5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:27
3 km
13:19 13:27 (00:08)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 13:19
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
1.5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:27
3 km
20:09 20:16 (00:07)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 20:09
Bratmilovce, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 20:11
dep. 20:11
1.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:12
dep. 20:12
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 20:14
dep. 20:14
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:16
5.5 km
20:09 20:16 (00:07)
Keramika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Keramika
dep. 20:09
Bratmilovce, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
0.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 20:11
dep. 20:11
1.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:12
dep. 20:12
3.5 km
Leskovac, OMV
arr. 20:14
dep. 20:14
4.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:16
5.5 km

Naselja Bratmilovce i Leskovac su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bratmilovce je u 07:04 h, dok je poslednji polazak u 20:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.