Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bratmilovce - Gradasnica kod Leskovca timetable

monday, 24.02.2020.
05:25 05:43 (00:18)
Intersection
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Intersection
dep. 05:25
Bratmilovce, Keramika
arr. 05:27
dep. 05:27
0.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 05:30
dep. 05:30
1.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 05:31
dep. 05:31
2 km
Manojlovce, Komuna
arr. 05:32
dep. 05:32
2.5 km
Velika Biljanica
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 05:43
9 km
06:24 06:43 (00:19)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 06:24
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:27
dep. 06:27
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:31
dep. 06:31
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:32
dep. 06:32
3 km
Velika Biljanica
arr. 06:34
dep. 06:34
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:35
dep. 06:35
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:37
dep. 06:37
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:39
dep. 06:39
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 06:40
dep. 06:40
7.5 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 06:43
9.5 km
10:05 10:34 (00:29)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 10:05
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:07
dep. 10:07
1.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:10
dep. 10:10
2.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:11
dep. 10:11
3 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:12
dep. 10:12
3.5 km
Velika Biljanica
arr. 10:14
dep. 10:14
4 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 10:15
dep. 10:15
5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 10:17
dep. 10:17
6 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 10:19
dep. 10:19
7 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 10:29
dep. 10:29
12 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
11 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 10:25
dep. 10:25
10.5 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 10:34
14 km
12:20 12:00 (-00:2)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce
dep. 12:20
Manojlovce
arr. 12:14
dep. 12:14
-2 km
Velika Biljanica
arr. 12:12
dep. 12:12
-3 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 12:00
-9 km
12:34 12:53 (00:19)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 12:34
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:37
dep. 12:37
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:41
dep. 12:41
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:42
dep. 12:42
3 km
Velika Biljanica
arr. 12:44
dep. 12:44
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 12:45
dep. 12:45
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:47
dep. 12:47
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 12:49
dep. 12:49
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 12:50
dep. 12:50
7.5 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 12:53
9.5 km
14:54 15:13 (00:19)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 14:54
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
0.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:57
dep. 14:57
1 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:00
dep. 15:00
2 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:01
dep. 15:01
2.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:02
dep. 15:02
3 km
Velika Biljanica
arr. 15:04
dep. 15:04
3.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 15:05
dep. 15:05
4.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 15:07
dep. 15:07
5.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 15:09
dep. 15:09
6.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 15:10
dep. 15:10
7.5 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 15:13
9.5 km
15:50 16:19 (00:29)
Skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratmilovce, Skola
dep. 15:50
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
1 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:52
dep. 15:52
1.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:55
dep. 15:55
2.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:56
dep. 15:56
3 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:57
dep. 15:57
3.5 km
Velika Biljanica
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 16:02
dep. 16:02
6 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
7 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 16:12
dep. 16:12
11 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 16:11
dep. 16:11
10.5 km
Gradasnica kod Leskovca
arr. 16:19
14 km

Naselja Bratmilovce i Gradasnica kod Leskovca su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 2min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bratmilovce je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.