Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bratinac - Pozarevac timetable

monday, 18.11.2019.
04:04 04:27 (00:23)
MlinMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 04:04
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
9.4 km
05:12 05:47 (00:35)
MlinK. Abraševića
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 05:12
Bratinac
arr. 05:14
dep. 05:14
1.1 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 05:17
dep. 05:17
2.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 05:18
dep. 05:18
3.4 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 05:19
dep. 05:19
4.1 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 05:20
dep. 05:20
4.7 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 05:21
dep. 05:21
5.6 km
Salakovac, I
arr. 05:26
dep. 05:26
8 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 05:28
dep. 05:28
9 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 05:31
dep. 05:31
11.7 km
Pozarevac, Stari put
arr. 05:32
dep. 05:32
12.4 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 05:34
dep. 05:34
14.3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 05:37
dep. 05:37
15.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
22.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:42
dep. 05:42
17.5 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:44
dep. 05:44
19.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:46
dep. 05:46
20.3 km
Pozarevac, K. Abraševića
arr. 05:47
20.7 km
05:32 06:40 (01:08)
Kafana KumBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Kafana Kum
dep. 05:32
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Bratinac, Mlin
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Babusinac
arr. 05:36
dep. 05:36
3.7 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 05:38
dep. 05:38
4.5 km
Maljurevac
arr. 05:39
dep. 05:39
5.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
6.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 05:43
dep. 05:43
7.5 km
Drmno, MK
arr. 05:49
dep. 05:49
11.5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
12.9 km
Kostolac, Posta
arr. 05:56
dep. 05:56
12.9 km
Selo Kostolac, Most
arr. 05:57
dep. 05:57
14 km
Selo Kostolac, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
14.6 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 05:59
dep. 05:59
15.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
16 km
Kostolac, Banja
arr. 06:02
dep. 06:02
16.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:03
dep. 06:03
17.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:05
dep. 06:05
18.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:07
dep. 06:07
19.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:10
dep. 06:10
19.8 km
Kostolac, I
arr. 06:11
dep. 06:11
20.5 km
Klenovnik, I
arr. 06:12
dep. 06:12
21.6 km
Klenovnik, S
arr. 06:13
dep. 06:13
22.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:14
dep. 06:14
22.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:19
dep. 06:19
24 km
Cirikovac, II
arr. 06:22
dep. 06:22
24.8 km
Cirikovac, S
arr. 06:23
dep. 06:23
25.5 km
Cirikovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
26.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
26.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:27
dep. 06:27
27.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:28
dep. 06:28
28 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:29
dep. 06:29
28.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:30
dep. 06:30
29 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:32
dep. 06:32
29.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:33
dep. 06:33
29.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:34
dep. 06:34
30.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
31.2 km
05:54 07:05 (01:11)
Kafana KumBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Kafana Kum
dep. 05:54
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 05:56
dep. 05:56
0.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 05:58
dep. 05:58
2.2 km
Babusinac
arr. 06:02
dep. 06:02
3.2 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:04
dep. 06:04
3.7 km
Maljurevac
arr. 06:06
dep. 06:06
5.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
6.7 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
7.5 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Drmno, MK
arr. 06:20
dep. 06:20
13.7 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 06:19
dep. 06:19
9.8 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 06:21
dep. 06:21
15.1 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 06:22
dep. 06:22
16.2 km
Selo Kostolac, Most
arr. 06:24
dep. 06:24
16.9 km
Selo Kostolac, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
17.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 06:27
dep. 06:27
18.2 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
18.9 km
Kostolac, Banja
arr. 06:30
dep. 06:30
19.9 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:32
dep. 06:32
20.6 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:33
dep. 06:33
21.2 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:35
dep. 06:35
21.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:36
dep. 06:36
22 km
Kostolac, I
arr. 06:39
dep. 06:39
22.7 km
Klenovnik, I
arr. 06:40
dep. 06:40
23.8 km
Klenovnik, S
arr. 06:42
dep. 06:42
24.6 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:44
dep. 06:44
25.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:45
dep. 06:45
26.3 km
Cirikovac, II
arr. 06:47
dep. 06:47
27 km
Cirikovac, S
arr. 06:49
dep. 06:49
27.7 km
Cirikovac, I
arr. 06:51
dep. 06:51
28.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
29 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:53
dep. 06:53
29.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:55
dep. 06:55
30.2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:56
dep. 06:56
30.6 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:57
dep. 06:57
31.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:59
dep. 06:59
31.4 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:01
dep. 07:01
31.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:03
dep. 07:03
32.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:05
33.4 km
06:19 06:50 (00:31)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 06:19
Bratinac
arr. 06:21
dep. 06:21
1.1 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 06:23
dep. 06:23
2.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 06:24
dep. 06:24
3.4 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 06:26
dep. 06:26
4.1 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 06:28
dep. 06:28
4.7 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Salakovac, I
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:39
dep. 06:39
11.7 km
Pozarevac, Stari put
arr. 06:41
dep. 06:41
12.4 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:45
dep. 06:45
14.3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:47
dep. 06:47
15.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
16.8 km
06:31 06:40 (00:09)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 06:31
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
7 km
06:41 06:50 (00:09)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 06:41
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:42
dep. 06:42
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 06:45
dep. 06:45
3.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 06:47
dep. 06:47
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:49
dep. 06:49
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
7 km
06:47 08:00 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac
dep. 06:47
Bratinac, Mlin
arr. 06:50
dep. 06:50
1.1 km
Babusinac
arr. 06:54
dep. 06:54
3.3 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 06:56
dep. 06:56
4.1 km
Maljurevac
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
5.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
6.3 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:03
dep. 07:03
7.2 km
Drmno, MK
arr. 07:09
dep. 07:09
11.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
12.6 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 07:15
dep. 07:15
13.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:16
dep. 07:16
14.8 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
15.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:19
dep. 07:19
16.2 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:20
dep. 07:20
16.9 km
Kostolac, Banja
arr. 07:21
dep. 07:21
17.6 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:23
dep. 07:23
18.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:24
dep. 07:24
19.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:25
dep. 07:25
20.1 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:30
dep. 07:30
20.5 km
Kostolac, I
arr. 07:32
dep. 07:32
21.4 km
Klenovnik, I
arr. 07:36
dep. 07:36
22.6 km
Klenovnik, S
arr. 07:37
dep. 07:37
23.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:39
dep. 07:39
23.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:41
dep. 07:41
25 km
Cirikovac, II
arr. 07:42
dep. 07:42
25.8 km
Cirikovac, S
arr. 07:44
dep. 07:44
26.5 km
Cirikovac, I
arr. 07:46
dep. 07:46
27.1 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:48
dep. 07:48
27.7 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:49
dep. 07:49
28.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:50
dep. 07:50
28.9 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:51
dep. 07:51
29.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:52
dep. 07:52
30 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:53
dep. 07:53
30.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:55
dep. 07:55
30.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:57
dep. 07:57
31.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
32.3 km
06:54 08:30 (01:36)
Kafana KumBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Kafana Kum
dep. 06:54
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 06:56
dep. 06:56
1 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:58
dep. 06:58
1.5 km
Babusinac
arr. 07:02
dep. 07:02
3.7 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 07:04
dep. 07:04
4.5 km
Maljurevac
arr. 07:06
dep. 07:06
5.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
6.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:23
dep. 07:23
12.3 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 07:20
dep. 07:20
9.8 km
Drmno, MK
arr. 07:36
dep. 07:36
18.3 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 07:30
dep. 07:30
17.3 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:37
dep. 07:37
19.7 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:42
dep. 07:42
20.7 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
21.4 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
22 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
22.8 km
Kostolac, Banja
arr. 07:53
dep. 07:53
23.4 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:54
dep. 07:54
24.5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:55
dep. 07:55
25.2 km
Kostolac, Posta
arr. 07:56
dep. 07:56
25.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 08:02
dep. 08:02
26.4 km
Kostolac, I
arr. 08:06
dep. 08:06
27.3 km
Klenovnik, I
arr. 08:07
dep. 08:07
28.4 km
Klenovnik, S
arr. 08:09
dep. 08:09
29.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 08:11
dep. 08:11
29.7 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 08:12
dep. 08:12
30.9 km
Cirikovac, II
arr. 08:14
dep. 08:14
31.7 km
Cirikovac, S
arr. 08:16
dep. 08:16
32.3 km
Cirikovac, I
arr. 08:18
dep. 08:18
33 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
33.6 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:20
dep. 08:20
34.4 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:22
dep. 08:22
34.8 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:23
dep. 08:23
35.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:24
dep. 08:24
35.9 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:26
dep. 08:26
36.1 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:28
dep. 08:28
36.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:29
dep. 08:29
37.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:30
38.3 km
07:12 07:40 (00:28)
Kafana KumBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Kafana Kum
dep. 07:12
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:14
dep. 07:14
0.9 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:16
dep. 07:16
1.5 km
Bratinac
arr. 07:17
dep. 07:17
2.6 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 07:19
dep. 07:19
4.3 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 07:20
dep. 07:20
4.9 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 07:22
dep. 07:22
5.6 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 07:23
dep. 07:23
6.2 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 07:24
dep. 07:24
7.1 km
Salakovac, I
arr. 07:25
dep. 07:25
9.5 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:29
dep. 07:29
10.5 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:30
dep. 07:30
13.1 km
Pozarevac, Stari put
arr. 07:32
dep. 07:32
13.9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:35
dep. 07:35
16.6 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:37
dep. 07:37
17.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:40
19.2 km
07:13 07:26 (00:13)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 07:13
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:14
dep. 07:14
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:16
dep. 07:16
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:19
dep. 07:19
3.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:20
dep. 07:20
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:23
dep. 07:23
6.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:26
7.2 km
07:24 07:35 (00:11)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 07:24
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:26
dep. 07:26
1 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:27
dep. 07:27
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:29
dep. 07:29
4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:31
dep. 07:31
5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:35
7 km
07:37 07:50 (00:13)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 07:37
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:39
dep. 07:39
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:41
dep. 07:41
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
3.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:46
dep. 07:46
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:48
dep. 07:48
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:50
7 km
08:05 08:27 (00:22)
MlinMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 08:05
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
9.4 km
08:11 08:20 (00:09)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 08:11
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 08:12
dep. 08:12
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 08:14
dep. 08:14
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:15
dep. 08:15
3.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 08:17
dep. 08:17
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:19
dep. 08:19
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:20
7 km
09:36 09:50 (00:14)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Closed sales
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 09:36
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
7 km
10:24 10:35 (00:11)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 10:24
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 10:26
dep. 10:26
1 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 10:27
dep. 10:27
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:29
dep. 10:29
4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 10:31
dep. 10:31
5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:35
7 km
10:52 11:05 (00:13)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 10:52
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 10:54
dep. 10:54
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 10:56
dep. 10:56
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 11:00
dep. 11:00
3.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:03
dep. 11:03
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:05
7 km
11:35 11:50 (00:15)
MlinFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 11:35
Pozarevac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
7 km
Pozarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Pozarevac, Farma
arr. 11:50
11 km
12:34 13:45 (01:11)
Kafana KumBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Kafana Kum
dep. 12:34
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:38
dep. 12:38
1.5 km
Babusinac
arr. 12:42
dep. 12:42
3.7 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:44
dep. 12:44
4.5 km
Maljurevac
arr. 12:46
dep. 12:46
5.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:50
dep. 12:50
6.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:51
dep. 12:51
7.5 km
Drmno, MK
arr. 12:58
dep. 12:58
11.5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 12:59
dep. 12:59
12.9 km
Selo Kostolac, Most
arr. 13:03
dep. 13:03
14 km
Selo Kostolac, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
14.6 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 13:06
dep. 13:06
15.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Kostolac, Banja
arr. 13:09
dep. 13:09
16.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 13:10
dep. 13:10
17.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:11
dep. 13:11
18.4 km
Kostolac, Posta
arr. 13:12
dep. 13:12
19 km
Kostolac, Pijaca
arr. 13:14
dep. 13:14
19.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 13:16
dep. 13:16
19.8 km
Kostolac, I
arr. 13:20
dep. 13:20
20.5 km
Klenovnik, I
arr. 13:21
dep. 13:21
21.6 km
Klenovnik, S
arr. 13:23
dep. 13:23
22.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:25
dep. 13:25
22.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:26
dep. 13:26
24 km
Cirikovac, II
arr. 13:27
dep. 13:27
24.8 km
Cirikovac, S
arr. 13:29
dep. 13:29
25.5 km
Cirikovac, I
arr. 13:31
dep. 13:31
26.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
26.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:33
dep. 13:33
27.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:37
dep. 13:37
28 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:38
dep. 13:38
28.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:39
dep. 13:39
29 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:40
dep. 13:40
29.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:41
dep. 13:41
29.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:42
dep. 13:42
30.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:45
31.2 km
12:40 12:55 (00:15)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 12:40
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:42
dep. 12:42
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:44
dep. 12:44
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:46
dep. 12:46
3.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:48
dep. 12:48
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:51
dep. 12:51
5.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
5.9 km
12:59 13:30 (00:31)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 12:59
Bratinac
arr. 13:01
dep. 13:01
1.1 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 13:03
dep. 13:03
2.8 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 13:04
dep. 13:04
3.4 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 13:06
dep. 13:06
4.1 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 13:08
dep. 13:08
4.7 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 13:10
dep. 13:10
5.6 km
Salakovac, I
arr. 13:13
dep. 13:13
8 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:19
dep. 13:19
11.7 km
Pozarevac, Stari put
arr. 13:21
dep. 13:21
12.4 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 13:25
dep. 13:25
14.3 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 13:27
dep. 13:27
15.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:30
16.8 km
13:07 13:22 (00:15)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 13:07
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 13:10
dep. 13:10
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 13:12
dep. 13:12
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:15
dep. 13:15
3.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 13:16
dep. 13:16
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:19
dep. 13:19
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:22
7 km
13:25 13:47 (00:22)
MlinMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 13:25
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
9.4 km
13:39 14:50 (01:11)
Kafana KumBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Kafana Kum
dep. 13:39
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 13:41
dep. 13:41
1 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Babusinac
arr. 13:47
dep. 13:47
3.7 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 13:49
dep. 13:49
4.5 km
Maljurevac
arr. 13:51
dep. 13:51
5.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
6.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Drmno, MK
arr. 14:03
dep. 14:03
11.5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 14:04
dep. 14:04
12.9 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
14.6 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:11
dep. 14:11
15.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
16 km
Kostolac, Banja
arr. 14:14
dep. 14:14
16.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 14:15
dep. 14:15
17.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 14:16
dep. 14:16
18.4 km
Kostolac, Posta
arr. 14:17
dep. 14:17
19 km
Kostolac, Pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
19.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 14:21
dep. 14:21
19.8 km
Kostolac, I
arr. 14:25
dep. 14:25
20.5 km
Klenovnik, I
arr. 14:26
dep. 14:26
21.6 km
Klenovnik, S
arr. 14:28
dep. 14:28
22.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 14:30
dep. 14:30
22.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Cirikovac, II
arr. 14:32
dep. 14:32
24.8 km
Cirikovac, S
arr. 14:34
dep. 14:34
25.5 km
Cirikovac, I
arr. 14:36
dep. 14:36
26.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
26.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:38
dep. 14:38
27.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:42
dep. 14:42
28 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:43
dep. 14:43
28.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:44
dep. 14:44
29 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
29.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:46
dep. 14:46
29.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:47
dep. 14:47
30.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:50
31.2 km
14:19 14:30 (00:11)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 14:19
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:20
dep. 14:20
1 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:22
dep. 14:22
2 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:26
dep. 14:26
5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:30
7 km
14:31 14:40 (00:09)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 14:31
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:32
dep. 14:32
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
3.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:37
dep. 14:37
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:39
dep. 14:39
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:40
7 km
14:45 16:21 (01:36)
Kafana KumBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Kafana Kum
dep. 14:45
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:49
dep. 14:49
1.5 km
Babusinac
arr. 14:53
dep. 14:53
3.7 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:55
dep. 14:55
4.5 km
Maljurevac
arr. 14:57
dep. 14:57
5.4 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
6.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:14
dep. 15:14
12.3 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 15:11
dep. 15:11
9.8 km
Drmno, MK
arr. 15:27
dep. 15:27
18.3 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 15:21
dep. 15:21
17.3 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:28
dep. 15:28
19.7 km
Selo Kostolac, Most
arr. 15:33
dep. 15:33
20.7 km
Selo Kostolac, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
21.4 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:36
dep. 15:36
22 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:40
dep. 15:40
22.8 km
Kostolac, Banja
arr. 15:44
dep. 15:44
23.4 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:45
dep. 15:45
24.5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:46
dep. 15:46
25.2 km
Kostolac, Posta
arr. 15:47
dep. 15:47
25.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
26 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:53
dep. 15:53
26.4 km
Kostolac, I
arr. 15:57
dep. 15:57
27.3 km
Klenovnik, I
arr. 15:58
dep. 15:58
28.4 km
Klenovnik, S
arr. 16:00
dep. 16:00
29.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 16:02
dep. 16:02
29.7 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 16:03
dep. 16:03
30.9 km
Cirikovac, II
arr. 16:05
dep. 16:05
31.7 km
Cirikovac, S
arr. 16:07
dep. 16:07
32.3 km
Cirikovac, I
arr. 16:09
dep. 16:09
33 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
33.6 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:11
dep. 16:11
34.4 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:13
dep. 16:13
34.8 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:14
dep. 16:14
35.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:15
dep. 16:15
35.9 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:17
dep. 16:17
36.1 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
36.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:20
dep. 16:20
37.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:21
38.3 km
14:53 15:05 (00:12)
MlinBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 14:53
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:54
dep. 14:54
0.8 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:55
dep. 14:55
1.7 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:58
dep. 14:58
3.9 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:59
dep. 14:59
4.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:05
7.2 km
15:22 15:55 (00:33)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 15:22
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:23
dep. 15:23
0.7 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:24
dep. 15:24
2.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:25
dep. 15:25
4.8 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:26
dep. 15:26
5.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:55
7.8 km
15:37 15:50 (00:13)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 15:37
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:39
dep. 15:39
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:41
dep. 15:41
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:45
dep. 15:45
3.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:46
dep. 15:46
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:48
dep. 15:48
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
7 km
16:20 16:42 (00:22)
MlinMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 16:20
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:25
dep. 16:25
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:35
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:39
dep. 16:39
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:41
dep. 16:41
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:42
9.4 km
16:36 16:45 (00:09)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 16:36
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 16:37
dep. 16:37
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 16:39
dep. 16:39
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
3.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 16:42
dep. 16:42
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:44
dep. 16:44
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
7 km
17:55 18:20 (00:25)
SBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, S
dep. 17:55
Nabrde kod Pozarevca
arr. 17:57
dep. 17:57
2 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 17:58
dep. 17:58
3 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 18:00
dep. 18:00
3 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 18:01
dep. 18:01
4 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 18:02
dep. 18:02
5 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:05
dep. 18:05
6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:08
dep. 18:08
9 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:10
dep. 18:10
10 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:12
dep. 18:12
11 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:15
dep. 18:15
13 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:17
dep. 18:17
14 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
16 km
18:29 19:40 (01:11)
Kafana KumBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Kafana Kum
dep. 18:29
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 18:31
dep. 18:31
1 km
Bratinac, Mlin
arr. 18:33
dep. 18:33
1.5 km
Babusinac
arr. 18:37
dep. 18:37
3.7 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 18:39
dep. 18:39
4.5 km
Maljurevac
arr. 18:41
dep. 18:41
5.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 18:43
dep. 18:43
6.2 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 18:45
dep. 18:45
6.7 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 18:46
dep. 18:46
7.5 km
Drmno, MK
arr. 18:53
dep. 18:53
11.5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 18:54
dep. 18:54
12.9 km
Selo Kostolac, Most
arr. 18:58
dep. 18:58
14 km
Selo Kostolac, 1
arr. 18:59
dep. 18:59
14.6 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 19:01
dep. 19:01
15.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 19:02
dep. 19:02
16 km
Kostolac, Banja
arr. 19:04
dep. 19:04
16.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 19:05
dep. 19:05
17.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 19:06
dep. 19:06
18.4 km
Kostolac, Posta
arr. 19:07
dep. 19:07
19 km
Kostolac, Pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
19.2 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 19:11
dep. 19:11
19.8 km
Kostolac, I
arr. 19:15
dep. 19:15
20.5 km
Klenovnik, I
arr. 19:16
dep. 19:16
21.6 km
Klenovnik, S
arr. 19:18
dep. 19:18
22.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 19:20
dep. 19:20
22.9 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 19:21
dep. 19:21
24 km
Cirikovac, II
arr. 19:22
dep. 19:22
24.8 km
Cirikovac, S
arr. 19:24
dep. 19:24
25.5 km
Cirikovac, I
arr. 19:26
dep. 19:26
26.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 19:27
dep. 19:27
26.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 19:28
dep. 19:28
27.6 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 19:32
dep. 19:32
28 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 19:33
dep. 19:33
28.3 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 19:34
dep. 19:34
29 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 19:35
dep. 19:35
29.3 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 19:36
dep. 19:36
29.8 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 19:37
dep. 19:37
30.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:40
31.2 km
19:40 20:02 (00:22)
MlinMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 19:40
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
9.4 km
20:21 20:30 (00:09)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 20:21
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 20:22
dep. 20:22
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 20:24
dep. 20:24
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 20:25
dep. 20:25
3.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 20:27
dep. 20:27
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:29
dep. 20:29
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:30
7 km
20:57 22:50 (01:53)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac
dep. 20:57
Bratinac, Mlin
arr. 20:59
dep. 20:59
1.1 km
Babusinac
arr. 21:02
dep. 21:02
3.3 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 21:03
dep. 21:03
4.1 km
Maljurevac
arr. 21:04
dep. 21:04
5 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 21:06
dep. 21:06
5.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 21:07
dep. 21:07
6.3 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 21:53
dep. 21:53
30.1 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 21:49
dep. 21:49
27.9 km
Drmno, Povrsinski kop 2
arr. 21:44
dep. 21:44
24.1 km
Klicevac, 1
arr. 21:40
dep. 21:40
21.8 km
Klicevac, 2
arr. 21:39
dep. 21:39
21.4 km
Recica kod Pozarevca, 1
arr. 21:36
dep. 21:36
19.7 km
Recica kod Pozarevca, S
arr. 21:35
dep. 21:35
19 km
Drmno, MK
arr. 21:58
dep. 21:58
34.1 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 22:01
dep. 22:01
35.5 km
Selo Kostolac, Most
arr. 22:03
dep. 22:03
36.5 km
Selo Kostolac, 1
arr. 22:05
dep. 22:05
37.2 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 22:06
dep. 22:06
37.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 22:08
dep. 22:08
38.5 km
Kostolac, Banja
arr. 22:09
dep. 22:09
39.2 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 22:11
dep. 22:11
40.3 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 22:13
dep. 22:13
41.2 km
Kostolac, Posta
arr. 22:14
dep. 22:14
41.5 km
Kostolac, Pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
41.7 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 22:22
dep. 22:22
42.3 km
Kostolac, I
arr. 22:26
dep. 22:26
43 km
Klenovnik, I
arr. 22:30
dep. 22:30
44.1 km
Klenovnik, S
arr. 22:32
dep. 22:32
44.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 22:33
dep. 22:33
45.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 22:35
dep. 22:35
46.6 km
Cirikovac, II
arr. 22:37
dep. 22:37
47.3 km
Cirikovac, S
arr. 22:38
dep. 22:38
48 km
Cirikovac, I
arr. 22:39
dep. 22:39
48.7 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 22:40
dep. 22:40
49.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 22:41
dep. 22:41
50.1 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 22:42
dep. 22:42
50.5 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 22:43
dep. 22:43
50.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 22:44
dep. 22:44
51.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 22:46
dep. 22:46
51.8 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 22:47
dep. 22:47
52.3 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:48
dep. 22:48
52.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 22:50
53.9 km
23:44 23:55 (00:11)
MlinBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 23:44
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 23:46
dep. 23:46
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 23:47
dep. 23:47
1.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 23:50
dep. 23:50
3.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 23:50
dep. 23:50
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 23:52
dep. 23:52
6.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 23:55
6.9 km

Naselja Bratinac i Pozarevac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 01h i 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bratinac je u 04:04 h, dok je poslednji polazak u 23:44 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bratinac - Pozarevac iznosi od 1,49 EUR do 1,49 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.