Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bratinac - Pozarevac timetable

sunday, 21.07.2019.
04:04 04:27 (00:23)
Mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 04:04
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
9.4 km
07:53 08:05 (00:12)
Mlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 07:53
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:54
dep. 07:54
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:56
dep. 07:56
1.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:59
dep. 07:59
3.6 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 08:01
dep. 08:01
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:04
dep. 08:04
6.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:05
6.9 km
08:05 08:27 (00:22)
Mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 08:05
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
9.4 km
09:36 09:50 (00:14)
Mlin
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 09:36
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
7 km
13:25 13:47 (00:22)
Mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 13:25
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
9.4 km
15:53 16:05 (00:12)
Mlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 15:53
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:54
dep. 15:54
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:56
dep. 15:56
1.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:59
dep. 15:59
3.6 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 16:01
dep. 16:01
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:04
dep. 16:04
6.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:05
6.9 km
16:20 16:42 (00:22)
Mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 16:20
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:25
dep. 16:25
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:35
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:39
dep. 16:39
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:41
dep. 16:41
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:42
9.4 km
19:40 20:02 (00:22)
Mlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 19:40
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
4.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
7.2 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
8 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
8.7 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
9.4 km
23:48 00:00 (00:12)
Mlin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bratinac, Mlin
dep. 23:48
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 23:49
dep. 23:49
0.6 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 23:51
dep. 23:51
1.6 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 23:54
dep. 23:54
3.6 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 23:56
dep. 23:56
4.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 23:59
dep. 23:59
6.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 00:00
6.9 km

Naselja Bratinac i Pozarevac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bratinac je u 04:04 h, dok je poslednji polazak u 23:48 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bratinac - Pozarevac iznosi od 1,49 EUR do 1,49 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.