Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brajkovac kod Lazarevca - Lazarevac timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:59 05:32 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 04:59
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 05:00
dep. 05:00
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:02
dep. 05:02
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 05:03
dep. 05:03
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 05:09
dep. 05:09
5 km
Barzilovica, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 05:14
dep. 05:14
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 05:21
dep. 05:21
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 05:23
dep. 05:23
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 05:25
dep. 05:25
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 05:27
dep. 05:27
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 05:31
dep. 05:31
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 05:32
14 km
05:49 06:22 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 05:49
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 05:50
dep. 05:50
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 05:52
dep. 05:52
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 05:53
dep. 05:53
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Barzilovica, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 06:06
dep. 06:06
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 06:11
dep. 06:11
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 06:15
dep. 06:15
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 06:17
dep. 06:17
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 06:21
dep. 06:21
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:22
14 km
06:44 07:17 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 06:44
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 06:45
dep. 06:45
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 06:48
dep. 06:48
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 06:52
dep. 06:52
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Barzilovica, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 07:08
dep. 07:08
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 07:10
dep. 07:10
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 07:16
dep. 07:16
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:17
14 km
08:09 08:42 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 08:09
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:12
dep. 08:12
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 08:13
dep. 08:13
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 08:15
dep. 08:15
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 08:17
dep. 08:17
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 08:19
dep. 08:19
5 km
Barzilovica, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 08:24
dep. 08:24
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 08:26
dep. 08:26
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 08:31
dep. 08:31
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 08:33
dep. 08:33
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 08:35
dep. 08:35
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 08:37
dep. 08:37
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 08:41
dep. 08:41
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:42
14 km
08:39 09:12 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 08:39
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 08:40
dep. 08:40
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 08:42
dep. 08:42
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 08:43
dep. 08:43
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 08:45
dep. 08:45
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 08:47
dep. 08:47
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 08:49
dep. 08:49
5 km
Barzilovica, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 08:54
dep. 08:54
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 08:56
dep. 08:56
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 09:03
dep. 09:03
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 09:05
dep. 09:05
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 09:07
dep. 09:07
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 09:09
dep. 09:09
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 09:11
dep. 09:11
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:12
14 km
11:09 11:42 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 11:09
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 11:10
dep. 11:10
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 11:12
dep. 11:12
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 11:13
dep. 11:13
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 11:15
dep. 11:15
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 11:17
dep. 11:17
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 11:19
dep. 11:19
5 km
Barzilovica, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 11:24
dep. 11:24
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 11:26
dep. 11:26
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 11:31
dep. 11:31
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 11:33
dep. 11:33
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 11:35
dep. 11:35
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 11:37
dep. 11:37
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 11:39
dep. 11:39
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 11:41
dep. 11:41
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 11:42
14 km
12:09 12:42 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 12:09
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 12:10
dep. 12:10
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 12:12
dep. 12:12
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 12:13
dep. 12:13
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 12:15
dep. 12:15
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 12:19
dep. 12:19
5 km
Barzilovica, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 12:24
dep. 12:24
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 12:26
dep. 12:26
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 12:33
dep. 12:33
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 12:35
dep. 12:35
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 12:37
dep. 12:37
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 12:41
dep. 12:41
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 12:42
14 km
12:59 13:32 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 12:59
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 13:00
dep. 13:00
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:02
dep. 13:02
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 13:03
dep. 13:03
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 13:05
dep. 13:05
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 13:07
dep. 13:07
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 13:09
dep. 13:09
5 km
Barzilovica, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 13:16
dep. 13:16
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 13:21
dep. 13:21
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 13:23
dep. 13:23
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 13:25
dep. 13:25
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 13:27
dep. 13:27
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 13:31
dep. 13:31
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:32
14 km
13:49 14:22 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 13:49
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 13:50
dep. 13:50
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 13:52
dep. 13:52
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 13:53
dep. 13:53
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 13:55
dep. 13:55
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
5 km
Barzilovica, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 14:04
dep. 14:04
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 14:06
dep. 14:06
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 14:11
dep. 14:11
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 14:13
dep. 14:13
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 14:15
dep. 14:15
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 14:17
dep. 14:17
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 14:19
dep. 14:19
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 14:21
dep. 14:21
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 14:22
14 km
17:24 17:57 (00:33)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, 2
dep. 17:24
Brajkovac kod Lazarevca, P kuce
arr. 17:25
dep. 17:25
0.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
1.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 17:28
dep. 17:28
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 17:30
dep. 17:30
3.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 17:32
dep. 17:32
4 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 17:34
dep. 17:34
5 km
Barzilovica, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
6.5 km
Barzilovica, Selo
arr. 17:39
dep. 17:39
7.5 km
Barzilovica, Vis
arr. 17:41
dep. 17:41
9 km
Barzilovica, D kuce
arr. 17:46
dep. 17:46
10 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 17:48
dep. 17:48
11 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 17:50
dep. 17:50
11.5 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 17:52
dep. 17:52
12 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
12.5 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 17:56
dep. 17:56
13.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:57
14 km
18:30 19:00 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 21.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajkovac kod Lazarevca, Dom
dep. 18:30
Brajkovac kod Lazarevca, R kuce
arr. 18:31
dep. 18:31
1 km
Brajkovac kod Lazarevca, J kuce
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Brajkovac kod Lazarevca, M kuce
arr. 18:35
dep. 18:35
2.5 km
Brajkovac kod Lazarevca, Z kuce
arr. 18:37
dep. 18:37
3.5 km
Barzilovica, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
5 km
Barzilovica, Selo
arr. 18:42
dep. 18:42
6 km
Barzilovica, Vis
arr. 18:44
dep. 18:44
7.5 km
Barzilovica, D kuce
arr. 18:49
dep. 18:49
8.5 km
Stubica kod Lazarevca, Okretnica
arr. 18:51
dep. 18:51
9.5 km
Stubica kod Lazarevca, Cesma
arr. 18:53
dep. 18:53
10 km
Stubica kod Lazarevca, S kuce
arr. 18:55
dep. 18:55
10.5 km
Stubica kod Lazarevca, 1
arr. 18:57
dep. 18:57
11 km
Lazarevac, Prodavnica
arr. 18:59
dep. 18:59
12 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:00
12.5 km

Naselja Brajkovac kod Lazarevca i Lazarevac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brajkovac kod Lazarevca je u 04:59 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.