Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brajici - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:45 06:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajici
dep. 05:45
Teocin, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
4 km
Teocin
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 05:56
dep. 05:56
7 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bersici, C. kuca
arr. 06:02
dep. 06:02
11 km
Bersici, Galic
arr. 06:08
dep. 06:08
13 km
Bersici
arr. 06:12
dep. 06:12
16 km
Locevci
arr. 06:14
dep. 06:14
18 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:16
dep. 06:16
19 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:18
dep. 06:18
20 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:19
dep. 06:19
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:21
dep. 06:21
21.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:23
dep. 06:23
22 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:24
dep. 06:24
23 km
Klaticevo
arr. 06:25
dep. 06:25
23.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:27
dep. 06:27
24 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:29
dep. 06:29
25 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:31
dep. 06:31
26 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:33
dep. 06:33
27 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:37
dep. 06:37
29 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:45
31 km
09:11 10:12 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajici
dep. 09:11
Teocin, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
4 km
Teocin
arr. 09:20
dep. 09:20
6 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 09:21
dep. 09:21
7 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 09:27
dep. 09:27
10 km
Bersici, C. kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
11 km
Bersici, Galic
arr. 09:33
dep. 09:33
13 km
Bersici
arr. 09:39
dep. 09:39
16 km
Locevci
arr. 09:43
dep. 09:43
18 km
Locevci, M. kuca
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 09:47
dep. 09:47
20 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 09:49
dep. 09:49
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:50
dep. 09:50
21.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:52
dep. 09:52
22 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:54
dep. 09:54
23 km
Klaticevo
arr. 09:55
dep. 09:55
23.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:56
dep. 09:56
24 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:58
dep. 09:58
25 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 10:00
dep. 10:00
26 km
Brusnica, Bazen
arr. 10:02
dep. 10:02
27 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 10:04
dep. 10:04
28 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 10:06
dep. 10:06
29 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 10:08
dep. 10:08
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:12
31 km
14:21 15:25 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajici
dep. 14:21
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
7 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
11 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
16 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
21.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
22 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
23 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
23.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
25 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
26 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
27 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
28 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
29 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
31 km
14:56 16:05 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajici
dep. 14:56
Teocin, Dom
arr. 15:01
dep. 15:01
4 km
Teocin
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 15:06
dep. 15:06
7 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
Bersici, C. kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
11 km
Bersici, Galic
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Bersici
arr. 15:24
dep. 15:24
16 km
Locevci
arr. 15:28
dep. 15:28
18 km
Locevci, M. kuca
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
21.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:39
dep. 15:39
23 km
Klaticevo
arr. 15:40
dep. 15:40
23.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:41
dep. 15:41
24 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:43
dep. 15:43
25 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:45
dep. 15:45
26 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:47
dep. 15:47
27 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 16:00
dep. 16:00
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:05
31 km
Brajici - Gornji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:45 06:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajici
dep. 05:45
Teocin, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
4 km
Teocin
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 05:56
dep. 05:56
7 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 05:58
dep. 05:58
10 km
Bersici, C. kuca
arr. 06:02
dep. 06:02
11 km
Bersici, Galic
arr. 06:08
dep. 06:08
13 km
Bersici
arr. 06:12
dep. 06:12
16 km
Locevci
arr. 06:14
dep. 06:14
18 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:16
dep. 06:16
19 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:18
dep. 06:18
20 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:19
dep. 06:19
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:21
dep. 06:21
21.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:23
dep. 06:23
22 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:24
dep. 06:24
23 km
Klaticevo
arr. 06:25
dep. 06:25
23.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:27
dep. 06:27
24 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:29
dep. 06:29
25 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:31
dep. 06:31
26 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:33
dep. 06:33
27 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:37
dep. 06:37
29 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:45
31 km
09:11 10:12 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajici
dep. 09:11
Teocin, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
4 km
Teocin
arr. 09:20
dep. 09:20
6 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 09:21
dep. 09:21
7 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 09:27
dep. 09:27
10 km
Bersici, C. kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
11 km
Bersici, Galic
arr. 09:33
dep. 09:33
13 km
Bersici
arr. 09:39
dep. 09:39
16 km
Locevci
arr. 09:43
dep. 09:43
18 km
Locevci, M. kuca
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 09:47
dep. 09:47
20 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 09:49
dep. 09:49
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:50
dep. 09:50
21.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:52
dep. 09:52
22 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:54
dep. 09:54
23 km
Klaticevo
arr. 09:55
dep. 09:55
23.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:56
dep. 09:56
24 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:58
dep. 09:58
25 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 10:00
dep. 10:00
26 km
Brusnica, Bazen
arr. 10:02
dep. 10:02
27 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 10:04
dep. 10:04
28 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 10:06
dep. 10:06
29 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 10:08
dep. 10:08
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:12
31 km
14:21 15:25 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajici
dep. 14:21
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
7 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
11 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
16 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
19 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
21.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
22 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
23 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
23.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
24 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
25 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
26 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
27 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
28 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
29 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
31 km
14:56 16:05 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brajici
dep. 14:56
Teocin, Dom
arr. 15:01
dep. 15:01
4 km
Teocin
arr. 15:05
dep. 15:05
6 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 15:06
dep. 15:06
7 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
Bersici, C. kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
11 km
Bersici, Galic
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Bersici
arr. 15:24
dep. 15:24
16 km
Locevci
arr. 15:28
dep. 15:28
18 km
Locevci, M. kuca
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 15:34
dep. 15:34
21 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
21.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:39
dep. 15:39
23 km
Klaticevo
arr. 15:40
dep. 15:40
23.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:41
dep. 15:41
24 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:43
dep. 15:43
25 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:45
dep. 15:45
26 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:47
dep. 15:47
27 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 16:00
dep. 16:00
30 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:05
31 km

Naselja Brajici i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brajici je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 14:56 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.