Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bradic - Lipnica kod Loznice timetable

monday, 17.01.2022.
06:06 06:17 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradic, Prodavnica
dep. 06:06
Bradic, Cotrici
arr. 06:07
dep. 06:07
0.5 km
Bradic, Crkva
arr. 06:08
dep. 06:08
1 km
Bradic, Popovici
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Bradic, Radulovici
arr. 06:12
dep. 06:12
3 km
Bradic, Citluk
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Bradic, Belace
arr. 06:14
dep. 06:14
4.5 km
Bradic, Jasen
arr. 06:15
dep. 06:15
5 km
Bradic, Tocak
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Lipnica kod Loznice
arr. 06:17
6.5 km
07:10 07:22 (00:12)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradic, Prodavnica
dep. 07:10
Bradic, Cotrici
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Bradic, Crkva
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Bradic, Popovici
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Bradic, Radulovici
arr. 07:16
dep. 07:16
3 km
Bradic, Citluk
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Bradic, Belace
arr. 07:18
dep. 07:18
4.5 km
Bradic, Jasen
arr. 07:19
dep. 07:19
5 km
Bradic, Tocak
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 07:21
dep. 07:21
7 km
Lipnica kod Loznice
arr. 07:22
8 km
07:11 07:22 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradic, Prodavnica
dep. 07:11
Bradic, Cotrici
arr. 07:12
dep. 07:12
0.5 km
Bradic, Crkva
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Bradic, Popovici
arr. 07:15
dep. 07:15
2 km
Bradic, Radulovici
arr. 07:17
dep. 07:17
3 km
Bradic, Citluk
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Bradic, Belace
arr. 07:19
dep. 07:19
4.5 km
Bradic, Jasen
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Bradic, Tocak
arr. 07:21
dep. 07:21
6 km
Lipnica kod Loznice
arr. 07:22
6.5 km
08:26 08:37 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradic, Prodavnica
dep. 08:26
Bradic, Cotrici
arr. 08:27
dep. 08:27
0.5 km
Bradic, Crkva
arr. 08:28
dep. 08:28
1 km
Bradic, Popovici
arr. 08:30
dep. 08:30
2 km
Bradic, Radulovici
arr. 08:32
dep. 08:32
3 km
Bradic, Citluk
arr. 08:33
dep. 08:33
4 km
Bradic, Belace
arr. 08:34
dep. 08:34
4.5 km
Bradic, Jasen
arr. 08:35
dep. 08:35
5 km
Bradic, Tocak
arr. 08:36
dep. 08:36
6 km
Lipnica kod Loznice
arr. 08:37
6.5 km
11:50 12:02 (00:12)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradic, Prodavnica
dep. 11:50
Bradic, Cotrici
arr. 11:51
dep. 11:51
0.5 km
Bradic, Crkva
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Bradic, Popovici
arr. 11:54
dep. 11:54
2 km
Bradic, Radulovici
arr. 11:56
dep. 11:56
3 km
Bradic, Citluk
arr. 11:57
dep. 11:57
4 km
Bradic, Belace
arr. 11:58
dep. 11:58
4.5 km
Bradic, Jasen
arr. 11:59
dep. 11:59
5 km
Bradic, Tocak
arr. 12:00
dep. 12:00
6 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Lipnica kod Loznice
arr. 12:02
8 km
11:51 12:02 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradic, Prodavnica
dep. 11:51
Bradic, Cotrici
arr. 11:52
dep. 11:52
0.5 km
Bradic, Crkva
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Bradic, Popovici
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Bradic, Radulovici
arr. 11:57
dep. 11:57
3 km
Bradic, Citluk
arr. 11:58
dep. 11:58
4 km
Bradic, Belace
arr. 11:59
dep. 11:59
4.5 km
Bradic, Jasen
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Bradic, Tocak
arr. 12:01
dep. 12:01
6 km
Lipnica kod Loznice
arr. 12:02
6.5 km
13:11 13:22 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradic, Prodavnica
dep. 13:11
Bradic, Cotrici
arr. 13:12
dep. 13:12
0.5 km
Bradic, Crkva
arr. 13:13
dep. 13:13
1 km
Bradic, Popovici
arr. 13:15
dep. 13:15
2 km
Bradic, Radulovici
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Bradic, Citluk
arr. 13:18
dep. 13:18
4 km
Bradic, Belace
arr. 13:19
dep. 13:19
4.5 km
Bradic, Jasen
arr. 13:20
dep. 13:20
5 km
Bradic, Tocak
arr. 13:21
dep. 13:21
6 km
Lipnica kod Loznice
arr. 13:22
6.5 km
14:11 14:22 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradic, Prodavnica
dep. 14:11
Bradic, Cotrici
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Bradic, Crkva
arr. 14:13
dep. 14:13
1 km
Bradic, Popovici
arr. 14:15
dep. 14:15
2 km
Bradic, Radulovici
arr. 14:17
dep. 14:17
3 km
Bradic, Citluk
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Bradic, Belace
arr. 14:19
dep. 14:19
4.5 km
Bradic, Jasen
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Bradic, Tocak
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Lipnica kod Loznice
arr. 14:22
6.5 km
16:36 16:47 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bradic, Prodavnica
dep. 16:36
Bradic, Cotrici
arr. 16:37
dep. 16:37
0.5 km
Bradic, Crkva
arr. 16:38
dep. 16:38
1 km
Bradic, Popovici
arr. 16:40
dep. 16:40
2 km
Bradic, Radulovici
arr. 16:42
dep. 16:42
3 km
Bradic, Citluk
arr. 16:43
dep. 16:43
4 km
Bradic, Belace
arr. 16:44
dep. 16:44
4.5 km
Bradic, Jasen
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Bradic, Tocak
arr. 16:46
dep. 16:46
6 km
Lipnica kod Loznice
arr. 16:47
6.5 km

Naselja Bradic i Lipnica kod Loznice su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bradic je u 06:06 h, dok je poslednji polazak u 16:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.