Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bozurevac - Trstenik timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:59 05:46 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 04:59
Riljac
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Mala Sugubina
arr. 05:10
dep. 05:10
11 km
Rujisnik
arr. 05:25
dep. 05:25
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 05:33
dep. 05:33
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Bogdanje
arr. 05:40
dep. 05:40
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 05:43
dep. 05:43
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 05:46
29 km
05:40 06:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 05:40
Mala Sugubina
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Rujisnik, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Rujisnik, T.S.
arr. 05:56
dep. 05:56
16.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
29.5 km
Medveda kod Trstenika, Rataj Mala
arr. 06:10
dep. 06:10
28 km
Mijajlovac, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
25.5 km
Mijajlovac, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
24 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 06:13
dep. 06:13
30.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 06:15
dep. 06:15
33 km
Bogdanje, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
34.5 km
Bogdanje, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
36 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:21
dep. 06:21
38 km
Trstenik, Most
arr. 06:22
dep. 06:22
39 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:25
40 km
07:04 08:15 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 07:04
Riljac
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Mala Sugubina
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Rujisnik
arr. 07:30
dep. 07:30
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Bogdanje
arr. 08:05
dep. 08:05
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:15
29 km
13:09 13:59 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 13:09
Riljac
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Mala Sugubina
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Rujisnik
arr. 13:35
dep. 13:35
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:43
dep. 13:43
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Bogdanje
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 13:55
dep. 13:55
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:59
29 km
13:50 14:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 13:50
Riljac
arr. 14:05
dep. 14:05
6 km
Mala Sugubina
arr. 14:11
dep. 14:11
11 km
Rujisnik, 1
arr. 14:19
dep. 14:19
15 km
Rujisnik, T.S.
arr. 14:22
dep. 14:22
16.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
29.5 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 14:30
dep. 14:30
30.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 14:35
dep. 14:35
33 km
Bogdanje, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
34.5 km
Bogdanje, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
36 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:45
dep. 14:45
38 km
Trstenik, Most
arr. 14:50
dep. 14:50
39 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
40 km
16:30 16:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 16:30
Riljac
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Mala Sugubina
arr. 16:41
dep. 16:41
11 km
Rujisnik
arr. 16:45
dep. 16:45
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 16:52
dep. 16:52
22 km
Bogdanje
arr. 16:55
dep. 16:55
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:57
dep. 16:57
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:59
29 km
17:14 17:59 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 17:14
Riljac
arr. 17:25
dep. 17:25
6 km
Mala Sugubina
arr. 17:29
dep. 17:29
11 km
Rujisnik
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
19 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 17:50
dep. 17:50
20 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 17:52
dep. 17:52
22 km
Bogdanje
arr. 17:55
dep. 17:55
25 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 17:57
dep. 17:57
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:59
29 km
18:30 19:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozurevac
dep. 18:30
Riljac
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Mala Sugubina
arr. 18:41
dep. 18:41
11 km
Rujisnik, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
15 km
Rujisnik, T.S.
arr. 18:52
dep. 18:52
16.5 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 18:58
dep. 18:58
29.5 km
Medveda kod Trstenika, Skola
arr. 19:00
dep. 19:00
30.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 19:05
dep. 19:05
33 km
Bogdanje, 2
arr. 19:08
dep. 19:08
34.5 km
Bogdanje, 1
arr. 19:11
dep. 19:11
36 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:15
dep. 19:15
38 km
Trstenik, Most
arr. 19:17
dep. 19:17
39 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:20
40 km

Naselja Bozurevac i Trstenik su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bozurevac je u 04:59 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.