Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bozetici - Nova Varos timetable

sunday, 02.10.2022.
08:00 08:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 08:00
Bozetici, Popovici
arr. 08:01
dep. 08:01
1 km
Bozetici, Radisici
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 08:04
dep. 08:04
3 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 08:09
dep. 08:09
6 km
Komarani, Brana
arr. 08:12
dep. 08:12
8 km
Komarani, Toljici
arr. 08:17
dep. 08:17
11 km
Komarani, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Akmacici
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Akmacici, D. polje
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 08:29
dep. 08:29
18 km
Nova Varos, Klanica
arr. 08:31
dep. 08:31
20 km
Nova Varos, Stadion
arr. 08:33
dep. 08:33
21 km
Nova Varos, Bus station
arr. 08:40
22 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 08:00
Bozetici, Trafo stanica
arr. 08:05
dep. 08:05
1 km
Bozetici, Dolovi
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Ljepojevici
arr. 08:11
dep. 08:11
3 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 08:17
dep. 08:17
7 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Komarani, Brana
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Komarani, Toljici
arr. 08:27
dep. 08:27
13 km
Komarani, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Akmacici
arr. 08:32
dep. 08:32
15 km
Akmacici, D. polje
arr. 08:37
dep. 08:37
18 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Nova Varos, Klanica
arr. 08:41
dep. 08:41
22 km
Nova Varos, Stadion
arr. 08:43
dep. 08:43
23 km
Nova Varos, Bus station
arr. 08:45
24 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 16:00
Bozetici, Trafo stanica
arr. 16:05
dep. 16:05
1 km
Bozetici, Dolovi
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Ljepojevici
arr. 16:11
dep. 16:11
3 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 16:14
dep. 16:14
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 16:17
dep. 16:17
7 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 16:19
dep. 16:19
8 km
Komarani, Brana
arr. 16:22
dep. 16:22
10 km
Komarani, Toljici
arr. 16:27
dep. 16:27
13 km
Komarani, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Akmacici
arr. 16:32
dep. 16:32
15 km
Akmacici, D. polje
arr. 16:37
dep. 16:37
18 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 16:39
dep. 16:39
20 km
Nova Varos, Klanica
arr. 16:41
dep. 16:41
22 km
Nova Varos, Stadion
arr. 16:43
dep. 16:43
23 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:45
24 km
17:40 18:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 17:40
Bozetici, Popovici
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Bozetici, Radisici
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 17:46
dep. 17:46
3 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 17:48
dep. 17:48
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 17:50
dep. 17:50
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 17:53
dep. 17:53
6 km
Komarani, Brana
arr. 17:55
dep. 17:55
8 km
Komarani, Toljici
arr. 17:56
dep. 17:56
11 km
Komarani, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
12 km
Akmacici
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Akmacici, D. polje
arr. 18:04
dep. 18:04
16 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 18:09
dep. 18:09
18 km
Nova Varos, Klanica
arr. 18:13
dep. 18:13
20 km
Nova Varos, Stadion
arr. 18:15
dep. 18:15
21 km
Nova Varos, Bus station
arr. 18:20
22 km
Bozetici - Nova Varos timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
08:00 08:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 08:00
Bozetici, Popovici
arr. 08:01
dep. 08:01
1 km
Bozetici, Radisici
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 08:04
dep. 08:04
3 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 08:09
dep. 08:09
6 km
Komarani, Brana
arr. 08:12
dep. 08:12
8 km
Komarani, Toljici
arr. 08:17
dep. 08:17
11 km
Komarani, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Akmacici
arr. 08:22
dep. 08:22
13 km
Akmacici, D. polje
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 08:29
dep. 08:29
18 km
Nova Varos, Klanica
arr. 08:31
dep. 08:31
20 km
Nova Varos, Stadion
arr. 08:33
dep. 08:33
21 km
Nova Varos, Bus station
arr. 08:40
22 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 08:00
Bozetici, Trafo stanica
arr. 08:05
dep. 08:05
1 km
Bozetici, Dolovi
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Ljepojevici
arr. 08:11
dep. 08:11
3 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 08:14
dep. 08:14
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 08:15
dep. 08:15
6 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 08:17
dep. 08:17
7 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Komarani, Brana
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Komarani, Toljici
arr. 08:27
dep. 08:27
13 km
Komarani, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Akmacici
arr. 08:32
dep. 08:32
15 km
Akmacici, D. polje
arr. 08:37
dep. 08:37
18 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 08:39
dep. 08:39
20 km
Nova Varos, Klanica
arr. 08:41
dep. 08:41
22 km
Nova Varos, Stadion
arr. 08:43
dep. 08:43
23 km
Nova Varos, Bus station
arr. 08:45
24 km
12:30 13:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 12:30
Bozetici, Trafo stanica
arr. 12:35
dep. 12:35
1 km
Bozetici, Dolovi
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Ljepojevici
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 12:44
dep. 12:44
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Komarani, Brana
arr. 12:52
dep. 12:52
10 km
Komarani, Toljici
arr. 12:57
dep. 12:57
13 km
Komarani, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Akmacici
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Akmacici, D. polje
arr. 13:07
dep. 13:07
18 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 13:09
dep. 13:09
20 km
Nova Varos, Klanica
arr. 13:11
dep. 13:11
22 km
Nova Varos, Stadion
arr. 13:13
dep. 13:13
23 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:15
24 km
12:30 13:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 12:30
Bozetici, Trafo stanica
arr. 12:35
dep. 12:35
1 km
Bozetici, Dolovi
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Ljepojevici
arr. 12:41
dep. 12:41
3 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 12:44
dep. 12:44
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Komarani, Brana
arr. 12:52
dep. 12:52
10 km
Komarani, Toljici
arr. 12:57
dep. 12:57
13 km
Komarani, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Akmacici
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Akmacici, D. polje
arr. 13:07
dep. 13:07
18 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 13:09
dep. 13:09
20 km
Nova Varos, Klanica
arr. 13:11
dep. 13:11
22 km
Nova Varos, Stadion
arr. 13:13
dep. 13:13
23 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:15
24 km
13:20 14:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 13:20
Bozetici, Popovici
arr. 13:21
dep. 13:21
1 km
Bozetici, Radisici
arr. 13:23
dep. 13:23
2 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 13:24
dep. 13:24
3 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 13:28
dep. 13:28
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Komarani, Brana
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Komarani, Toljici
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Komarani, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
12 km
Akmacici
arr. 13:43
dep. 13:43
13 km
Akmacici, D. polje
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 13:48
dep. 13:48
18 km
Nova Varos, Klanica
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
Nova Varos, Stadion
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:00
22 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 16:00
Bozetici, Trafo stanica
arr. 16:05
dep. 16:05
1 km
Bozetici, Dolovi
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Ljepojevici
arr. 16:11
dep. 16:11
3 km
Ljepojevici, Perosevici
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Bukvici
arr. 16:14
dep. 16:14
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Obucine
arr. 16:15
dep. 16:15
6 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 16:17
dep. 16:17
7 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 16:19
dep. 16:19
8 km
Komarani, Brana
arr. 16:22
dep. 16:22
10 km
Komarani, Toljici
arr. 16:27
dep. 16:27
13 km
Komarani, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Akmacici
arr. 16:32
dep. 16:32
15 km
Akmacici, D. polje
arr. 16:37
dep. 16:37
18 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 16:39
dep. 16:39
20 km
Nova Varos, Klanica
arr. 16:41
dep. 16:41
22 km
Nova Varos, Stadion
arr. 16:43
dep. 16:43
23 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:45
24 km
17:40 18:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bozetici
dep. 17:40
Bozetici, Popovici
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Bozetici, Radisici
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Bukovik kod Nove Varosi, Vrsevina
arr. 17:46
dep. 17:46
3 km
Bukovik kod Nove Varosi, Lukovici
arr. 17:48
dep. 17:48
4 km
Bukovik kod Nove Varosi, Zarici
arr. 17:50
dep. 17:50
5 km
Bukovik kod Nove Varosi, Pavlovici
arr. 17:53
dep. 17:53
6 km
Komarani, Brana
arr. 17:55
dep. 17:55
8 km
Komarani, Toljici
arr. 17:56
dep. 17:56
11 km
Komarani, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
12 km
Akmacici
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Akmacici, D. polje
arr. 18:04
dep. 18:04
16 km
Vilovi, B. vodenica
arr. 18:09
dep. 18:09
18 km
Nova Varos, Klanica
arr. 18:13
dep. 18:13
20 km
Nova Varos, Stadion
arr. 18:15
dep. 18:15
21 km
Nova Varos, Bus station
arr. 18:20
22 km

Naselja Bozetici i Nova Varos su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bozetici je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 17:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.