Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bovan kod Krusevca - Krusevac timetable

friday, 19.07.2019.
05:45 06:25 (00:40)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 05:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 05:53
dep. 05:53
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:14
dep. 06:14
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
14.4 km
06:30 07:00 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 06:30
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:38
dep. 06:38
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:40
dep. 06:40
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:54
dep. 06:54
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:55
dep. 06:55
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:57
dep. 06:57
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:58
dep. 06:58
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:59
dep. 06:59
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:00
12.3 km
06:45 07:20 (00:35)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 06:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:09
dep. 07:09
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:11
dep. 07:11
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
14.4 km
12:25 12:55 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 12:25
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 12:31
dep. 12:31
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 12:32
dep. 12:32
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 12:48
dep. 12:48
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:49
dep. 12:49
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:51
dep. 12:51
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:53
dep. 12:53
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:54
dep. 12:54
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:55
12.3 km
16:15 16:50 (00:35)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 16:15
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 16:23
dep. 16:23
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 16:25
dep. 16:25
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 16:37
dep. 16:37
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 16:39
dep. 16:39
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 16:43
dep. 16:43
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:44
dep. 16:44
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:46
dep. 16:46
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:48
dep. 16:48
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:49
dep. 16:49
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:50
12.3 km
Bovan kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:30 07:00 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 06:30
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:38
dep. 06:38
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:40
dep. 06:40
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:54
dep. 06:54
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:55
dep. 06:55
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:57
dep. 06:57
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:58
dep. 06:58
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:59
dep. 06:59
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:00
12.3 km
12:25 12:55 (00:30)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 12:25
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 12:27
dep. 12:27
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 12:31
dep. 12:31
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 12:32
dep. 12:32
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 12:48
dep. 12:48
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:49
dep. 12:49
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:51
dep. 12:51
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:53
dep. 12:53
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:54
dep. 12:54
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:55
12.3 km

Naselja Bovan kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bovan kod Krusevca je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.