Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bovan kod Krusevca - Globoder timetable

friday, 19.07.2019.
05:45 06:45 (01:00)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 05:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 05:53
dep. 05:53
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:14
dep. 06:14
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
14.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
15.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
15.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
16.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
17.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
18.1 km
Kosevi, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
20.6 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:35
dep. 06:35
22.1 km
Globoder
arr. 06:38
dep. 06:38
28.1 km
Globoder, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
29.1 km
Globoder, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
29.8 km
Globoder, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
30.5 km
Globoder, 4
arr. 06:42
dep. 06:42
31.1 km
Globoder, S-1
arr. 06:43
dep. 06:43
31.6 km
Globoder, S-2
arr. 06:44
dep. 06:44
32 km
Globoder, S-3
arr. 06:45
32.5 km
06:45 07:40 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 06:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:09
dep. 07:09
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:11
dep. 07:11
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
dep. 07:20
14.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
15.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:23
dep. 07:23
15.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:24
dep. 07:24
16.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
17.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
19.1 km
Kosevi, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
20.6 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:30
dep. 07:30
22.3 km
Globoder
arr. 07:33
dep. 07:33
28.8 km
Globoder, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
29.3 km
Globoder, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Globoder, 3
arr. 07:38
dep. 07:38
30.7 km
Globoder, 4
arr. 07:40
31.3 km
Bovan kod Krusevca - Globoder timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:45 06:45 (01:00)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 05:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 05:53
dep. 05:53
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:14
dep. 06:14
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
14.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
15.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
15.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
16.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
17.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
18.1 km
Kosevi, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
20.6 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:35
dep. 06:35
22.1 km
Globoder
arr. 06:38
dep. 06:38
28.1 km
Globoder, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
29.1 km
Globoder, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
29.8 km
Globoder, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
30.5 km
Globoder, 4
arr. 06:42
dep. 06:42
31.1 km
Globoder, S-1
arr. 06:43
dep. 06:43
31.6 km
Globoder, S-2
arr. 06:44
dep. 06:44
32 km
Globoder, S-3
arr. 06:45
32.5 km
06:45 07:40 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 06:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:09
dep. 07:09
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:11
dep. 07:11
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
dep. 07:20
14.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
15.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:23
dep. 07:23
15.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:24
dep. 07:24
16.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
17.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
19.1 km
Kosevi, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
20.6 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:30
dep. 07:30
22.3 km
Globoder
arr. 07:33
dep. 07:33
28.8 km
Globoder, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
29.3 km
Globoder, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Globoder, 3
arr. 07:38
dep. 07:38
30.7 km
Globoder, 4
arr. 07:40
31.3 km
Bovan kod Krusevca - Globoder timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:45 06:45 (01:00)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 05:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 05:53
dep. 05:53
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:14
dep. 06:14
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
14.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
15.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
15.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
16.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
17.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
18.1 km
Kosevi, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
20.6 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:35
dep. 06:35
22.1 km
Globoder
arr. 06:38
dep. 06:38
28.1 km
Globoder, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
29.1 km
Globoder, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
29.8 km
Globoder, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
30.5 km
Globoder, 4
arr. 06:42
dep. 06:42
31.1 km
Globoder, S-1
arr. 06:43
dep. 06:43
31.6 km
Globoder, S-2
arr. 06:44
dep. 06:44
32 km
Globoder, S-3
arr. 06:45
32.5 km
06:45 07:40 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 06:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:09
dep. 07:09
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:11
dep. 07:11
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
dep. 07:20
14.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
15.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:23
dep. 07:23
15.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:24
dep. 07:24
16.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
17.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
19.1 km
Kosevi, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
20.6 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:30
dep. 07:30
22.3 km
Globoder
arr. 07:33
dep. 07:33
28.8 km
Globoder, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
29.3 km
Globoder, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Globoder, 3
arr. 07:38
dep. 07:38
30.7 km
Globoder, 4
arr. 07:40
31.3 km
Bovan kod Krusevca - Globoder timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:45 06:45 (01:00)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 05:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 05:53
dep. 05:53
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:14
dep. 06:14
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
14.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
15.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
15.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
16.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
17.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
18.1 km
Kosevi, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
20.6 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:35
dep. 06:35
22.1 km
Globoder
arr. 06:38
dep. 06:38
28.1 km
Globoder, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
29.1 km
Globoder, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
29.8 km
Globoder, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
30.5 km
Globoder, 4
arr. 06:42
dep. 06:42
31.1 km
Globoder, S-1
arr. 06:43
dep. 06:43
31.6 km
Globoder, S-2
arr. 06:44
dep. 06:44
32 km
Globoder, S-3
arr. 06:45
32.5 km
06:45 07:40 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bovan kod Krusevca, 3
dep. 06:45
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
1.1 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
2.2 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Parunovac, 4
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Parunovac, ZD
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
8.5 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:09
dep. 07:09
9.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:11
dep. 07:11
10.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
11.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
11.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
12.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
12.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
13.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
13.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
dep. 07:20
14.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
15.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:23
dep. 07:23
15.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:24
dep. 07:24
16.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
17.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
19.1 km
Kosevi, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
20.6 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:30
dep. 07:30
22.3 km
Globoder
arr. 07:33
dep. 07:33
28.8 km
Globoder, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
29.3 km
Globoder, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Globoder, 3
arr. 07:38
dep. 07:38
30.7 km
Globoder, 4
arr. 07:40
31.3 km

Naselja Bovan kod Krusevca i Globoder su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bovan kod Krusevca je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 06:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.