Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Botos - Zrenjanin timetable

monday, 18.02.2019.
04:20 05:13 (00:53)
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Botos
dep. 04:20
Tomasevac, Center
arr. 04:28
dep. 04:28
6 km
Orlovat, 3
arr. 04:34
dep. 04:34
10 km
Orlovat, 2
arr. 04:40
dep. 04:40
14 km
Orlovat, 1
arr. 04:42
dep. 04:42
15 km
Lukicevo
arr. 04:58
dep. 04:58
29 km
Ecka, Groblje
arr. 05:04
dep. 05:04
36 km
Zrenjanin, Farma
arr. 05:05
dep. 05:05
37 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:09
dep. 05:09
40 km
Zrenjanin, BEK
arr. 05:11
dep. 05:11
41 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 05:13
42 km
05:20 06:13 (00:53)
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Botos
dep. 05:20
Tomasevac, Center
arr. 05:28
dep. 05:28
6 km
Orlovat, 3
arr. 05:34
dep. 05:34
10 km
Orlovat, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
14 km
Orlovat, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
15 km
Lukicevo
arr. 05:58
dep. 05:58
29 km
Ecka, Groblje
arr. 06:04
dep. 06:04
36 km
Zrenjanin, Farma
arr. 06:05
dep. 06:05
37 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 06:09
dep. 06:09
40 km
Zrenjanin, BEK
arr. 06:11
dep. 06:11
41 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:13
42 km
06:50 07:31 (00:41)
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Botos
dep. 06:50
Botos, 1
arr. 06:51
dep. 06:51
1 km
Banatski Despotovac, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
5 km
Banatski Despotovac
arr. 06:58
dep. 06:58
6 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina)
arr. 07:09
dep. 07:09
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
17 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 07:26
dep. 07:26
28 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:28
dep. 07:28
29 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:31
31 km
08:00 08:53 (00:53)
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Botos
dep. 08:00
Tomasevac, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
6 km
Orlovat, 3
arr. 08:14
dep. 08:14
10 km
Orlovat, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Orlovat, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
15 km
Lukicevo
arr. 08:38
dep. 08:38
29 km
Ecka, Groblje
arr. 08:44
dep. 08:44
36 km
Zrenjanin, Farma
arr. 08:45
dep. 08:45
37 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 08:49
dep. 08:49
40 km
Zrenjanin, BEK
arr. 08:51
dep. 08:51
41 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:53
42 km
12:30 13:23 (00:53)
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Botos
dep. 12:30
Tomasevac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Orlovat, 3
arr. 12:44
dep. 12:44
10 km
Orlovat, 2
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Orlovat, 1
arr. 12:52
dep. 12:52
15 km
Lukicevo
arr. 13:08
dep. 13:08
29 km
Ecka, Groblje
arr. 13:14
dep. 13:14
36 km
Zrenjanin, Farma
arr. 13:15
dep. 13:15
37 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 13:19
dep. 13:19
40 km
Zrenjanin, BEK
arr. 13:21
dep. 13:21
41 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:23
42 km
16:00 16:53 (00:53)
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Botos
dep. 16:00
Tomasevac, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Orlovat, 3
arr. 16:14
dep. 16:14
10 km
Orlovat, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
14 km
Orlovat, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
15 km
Lukicevo
arr. 16:38
dep. 16:38
29 km
Ecka, Groblje
arr. 16:44
dep. 16:44
36 km
Zrenjanin, Farma
arr. 16:45
dep. 16:45
37 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 16:49
dep. 16:49
40 km
Zrenjanin, BEK
arr. 16:51
dep. 16:51
41 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:53
42 km
18:45 19:38 (00:53)
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Botos
dep. 18:45
Tomasevac, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
6 km
Orlovat, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
10 km
Orlovat, 2
arr. 19:05
dep. 19:05
14 km
Orlovat, 1
arr. 19:07
dep. 19:07
15 km
Lukicevo
arr. 19:23
dep. 19:23
29 km
Ecka, Groblje
arr. 19:29
dep. 19:29
36 km
Zrenjanin, Farma
arr. 19:30
dep. 19:30
37 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 19:34
dep. 19:34
40 km
Zrenjanin, BEK
arr. 19:36
dep. 19:36
41 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:38
42 km
21:00 21:41 (00:41)
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Botos
dep. 21:00
Botos, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
1 km
Banatski Despotovac, 2
arr. 21:07
dep. 21:07
5 km
Banatski Despotovac
arr. 21:08
dep. 21:08
6 km
Banatski Despotovac, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
7 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 21:13
dep. 21:13
10 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina)
arr. 21:19
dep. 21:19
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 21:22
dep. 21:22
16 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
17 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 21:24
dep. 21:24
18 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 21:36
dep. 21:36
28 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 21:38
dep. 21:38
29 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:41
31 km

Naselja Botos i Zrenjanin su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Botos je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.