Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Bošnjane kod Varvarina - Varvarin timetable

saturday, 04.07.2020.
06:40 06:52 (00:12)
3 - CentarAMB
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
dep. 06:40
Maskare, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Varvarin, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
7 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
7.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:52
8.5 km
15:57 16:23 (00:26)
UlazFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:57
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:03
dep. 16:03
3 km
Maskare, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:17
dep. 16:17
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:21
dep. 16:21
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:23
12.5 km
20:52 21:18 (00:26)
UlazFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 20:52
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
3 km
Maskare, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 21:05
dep. 21:05
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 21:07
dep. 21:07
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 21:08
dep. 21:08
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 21:12
dep. 21:12
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 21:16
dep. 21:16
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 21:18
12.5 km
Bošnjane kod Varvarina - Varvarin timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
06:40 06:52 (00:12)
3 - CentarAMB
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
dep. 06:40
Maskare, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Varvarin, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
7 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
7.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:52
8.5 km
15:57 16:23 (00:26)
UlazFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:57
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:03
dep. 16:03
3 km
Maskare, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:17
dep. 16:17
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:21
dep. 16:21
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:23
12.5 km
20:52 21:18 (00:26)
UlazFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 20:52
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
3 km
Maskare, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 21:05
dep. 21:05
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 21:07
dep. 21:07
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 21:08
dep. 21:08
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 21:12
dep. 21:12
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 21:16
dep. 21:16
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 21:18
12.5 km
Bošnjane kod Varvarina - Varvarin timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
06:40 06:52 (00:12)
3 - CentarAMB
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
dep. 06:40
Maskare, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Varvarin, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
7 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
7.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:52
8.5 km
20:52 21:18 (00:26)
UlazFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 20:52
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
3 km
Maskare, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 21:05
dep. 21:05
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 21:07
dep. 21:07
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 21:08
dep. 21:08
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 21:12
dep. 21:12
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 21:16
dep. 21:16
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 21:18
12.5 km

Naselja Bošnjane kod Varvarina i Varvarin su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bošnjane kod Varvarina je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 20:52 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.