Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bošnjane kod Varvarina - Krusevac timetable

saturday, 20.07.2019.
05:57 06:30 (00:33)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 05:57
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
17 km
15:30 15:55 (00:25)
3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
dep. 15:30
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
6.5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
16 km
18:27 19:00 (00:33)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 18:27
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 18:28
dep. 18:28
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 18:33
dep. 18:33
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 18:40
dep. 18:40
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Jasika, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:54
dep. 18:54
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:58
dep. 18:58
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:59
dep. 18:59
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
17 km
Bošnjane kod Varvarina - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:57 06:30 (00:33)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 05:57
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
17 km
14:57 15:30 (00:33)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 14:57
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:01
dep. 15:01
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:10
dep. 15:10
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Jasika, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:24
dep. 15:24
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:28
dep. 15:28
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:29
dep. 15:29
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
17 km
15:30 15:55 (00:25)
3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
dep. 15:30
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
6.5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
16 km
18:27 19:00 (00:33)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 18:27
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 18:28
dep. 18:28
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 18:33
dep. 18:33
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 18:40
dep. 18:40
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Jasika, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:54
dep. 18:54
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:58
dep. 18:58
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:59
dep. 18:59
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
17 km

Naselja Bošnjane kod Varvarina i Krusevac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bošnjane kod Varvarina je u 05:57 h, dok je poslednji polazak u 18:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.