Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bošnjane kod Varvarina - Krusevac timetable

tuesday, 25.06.2024.
05:45 06:15 (00:30)
3 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
dep. 05:45
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
1 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Gavez, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
9.5 km
Jasika, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
11.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:09
dep. 06:09
13.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:13
dep. 06:13
15.5 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:14
dep. 06:14
16 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:15
16.5 km
05:57 06:30 (00:33)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 05:57
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:10
dep. 06:10
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Jasika, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:29
dep. 06:29
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:30
17 km
07:57 08:30 (00:33)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 07:57
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 07:58
dep. 07:58
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 08:10
dep. 08:10
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Jasika, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:24
dep. 08:24
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:29
dep. 08:29
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
17 km
08:57 09:30 (00:33)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 08:57
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 08:58
dep. 08:58
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 09:10
dep. 09:10
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 09:12
dep. 09:12
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
10 km
Jasika, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:24
dep. 09:24
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:28
dep. 09:28
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:29
dep. 09:29
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
17 km
11:27 12:00 (00:33)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 11:27
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:28
dep. 11:28
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:40
dep. 11:40
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
10 km
Jasika, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:58
dep. 11:58
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:59
dep. 11:59
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
17 km
15:30 15:55 (00:25)
3 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
dep. 15:30
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:40
dep. 15:40
6.5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
16 km
19:47 20:15 (00:28)
4Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, 4
dep. 19:47
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 19:48
dep. 19:48
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 19:56
dep. 19:56
6.5 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
7.5 km
Gavez, Intersection
arr. 20:02
dep. 20:02
10 km
Jasika, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
12 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:09
dep. 20:09
14 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:13
dep. 20:13
16 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:14
dep. 20:14
16.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
17 km

Naselja Bošnjane kod Varvarina i Krusevac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bošnjane kod Varvarina je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 19:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.