Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:12 06:55 (00:43)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 06:12
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
14.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
26.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
21 km
11:22 12:00 (00:38)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 11:22
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
3 km
Maskare, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:37
dep. 11:37
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:38
dep. 11:38
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:42
dep. 11:42
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:44
dep. 11:44
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:45
dep. 11:45
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:47
dep. 11:47
14 km
Bacina, M
arr. 11:49
dep. 11:49
14.5 km
Bacina, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
15.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Izbenica, 2
arr. 12:00
21 km
15:57 16:45 (00:48)
Ulaz2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:57
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
3 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
14 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
14.5 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
24.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
23.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
21.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
29 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
30 km
Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:12 06:55 (00:43)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 06:12
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
14.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
26.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
21 km
11:22 12:00 (00:38)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 11:22
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
3 km
Maskare, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:37
dep. 11:37
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:38
dep. 11:38
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:42
dep. 11:42
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:44
dep. 11:44
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:45
dep. 11:45
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:47
dep. 11:47
14 km
Bacina, M
arr. 11:49
dep. 11:49
14.5 km
Bacina, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
15.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Izbenica, 2
arr. 12:00
21 km
15:57 16:45 (00:48)
Ulaz2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:57
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
3 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
14 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
14.5 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
24.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
23.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
21.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
29 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
30 km
Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:12 06:55 (00:43)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 06:12
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
14.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
26.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
21 km
11:22 12:00 (00:38)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 11:22
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
3 km
Maskare, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:35
dep. 11:35
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:37
dep. 11:37
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:38
dep. 11:38
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:42
dep. 11:42
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:44
dep. 11:44
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:45
dep. 11:45
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:47
dep. 11:47
14 km
Bacina, M
arr. 11:49
dep. 11:49
14.5 km
Bacina, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
15.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Izbenica, 2
arr. 12:00
21 km
15:57 16:45 (00:48)
Ulaz2
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:57
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
3 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
14 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
14.5 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
24.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
23.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
21.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
29 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
30 km

Naselja Bošnjane kod Varvarina i Izbenica su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bošnjane kod Varvarina je u 06:12 h, dok je poslednji polazak u 15:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.