Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:12 06:55 (00:43)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 06:12
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
14.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
26.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
21 km
15:57 16:45 (00:48)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:57
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
3 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
14 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
14.5 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
24.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
23.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
21.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
29 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
30 km
Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:12 06:55 (00:43)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 06:12
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
14.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
26.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
21 km
15:57 16:45 (00:48)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:57
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
3 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
14 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
14.5 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
24.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
23.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
21.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
29 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
30 km
Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:12 06:55 (00:43)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 06:12
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
14 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
14.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
26.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
21 km
15:57 16:45 (00:48)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:57
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
3 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
14 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
14.5 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
24.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
23.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
21.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
29 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
30 km
Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
15:57 16:45 (00:48)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:57
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
1 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
3 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
4.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
9.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
10.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
11.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
12.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
14 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
14.5 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
24.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
23.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
21.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
29 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
30 km

Naselja Bošnjane kod Varvarina i Izbenica su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bošnjane kod Varvarina je u 06:12 h, dok je poslednji polazak u 15:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.