Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable

tuesday, 25.06.2024.
15:51 16:45 (00:54)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:51
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
3.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
9.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
10.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
11.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
14 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
16.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
27 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
26 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
24 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
22.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
31.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
32.5 km
Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
15:51 16:45 (00:54)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:51
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
3.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
9.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
10.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
11.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
14 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
16.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
27 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
26 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
24 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
22.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
31.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
32.5 km
Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable
Departures on: thursday, 27.06.2024.
15:51 16:45 (00:54)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:51
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
3.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
9.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
10.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
11.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
14 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
16.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
27 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
26 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
24 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
22.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
31.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
32.5 km
Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable
Departures on: friday, 28.06.2024.
15:51 16:45 (00:54)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:51
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
3.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
9.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
10.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
11.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
14 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
16.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
27 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
26 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
24 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
22.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
31.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
32.5 km
Bošnjane kod Varvarina - Izbenica timetable
Departures on: monday, 01.07.2024.
15:51 16:45 (00:54)
Ulaz2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
dep. 15:51
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
0.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
1.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
2.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
3.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
5.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
9.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
10.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
11.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
13 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
14 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
16.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
27 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
26 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
24 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
22.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
31.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
32.5 km

Naselja Bošnjane kod Varvarina i Izbenica su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bošnjane kod Varvarina je u 15:51 h, dok je poslednji polazak u 15:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.