Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bosilegrad - Vranje timetable

sunday, 23.02.2020.
11:30 13:55 (02:25)
AS - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 11:30
Donja Lisina
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Gornja Lisina
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Bozica
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 12:55
dep. 12:55
48 km
Vranje, Bus station
arr. 13:55
104 km
14:00 18:00 (04:00)
AS - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 14:00
Glozje, Gloski Dol
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Glozje, Dve reke
arr. 14:25
dep. 14:25
11 km
Donja Ljubata
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Gornja Ljubata, Siroki Dol
arr. 14:40
dep. 14:40
17 km
Musulj, K
arr. 15:20
dep. 15:20
27 km
Barje kod Bosilegrada
arr. 15:30
dep. 15:30
30 km
Barje kod Bosilegrada, Spomenik
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Kriva Feja
arr. 16:15
dep. 16:15
54 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 16:30
dep. 16:30
64 km
Klisurica kod Vranja
arr. 16:35
dep. 16:35
65 km
Korbevac
arr. 16:55
dep. 16:55
73 km
Vranjska Banja
arr. 17:25
dep. 17:25
77 km
Vranje, Bus station
arr. 18:00
86 km
Bosilegrad - Vranje timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
11:30 13:55 (02:25)
AS - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 11:30
Donja Lisina
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Gornja Lisina
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Bozica
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 12:55
dep. 12:55
48 km
Vranje, Bus station
arr. 13:55
104 km
Bosilegrad - Vranje timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
11:30 13:55 (02:25)
AS - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 11:30
Donja Lisina
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Gornja Lisina
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Bozica
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 12:55
dep. 12:55
48 km
Vranje, Bus station
arr. 13:55
104 km
Bosilegrad - Vranje timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
05:00 09:00 (04:00)
AS - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: sredom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 05:00
Glozje, Gloski Dol
arr. 05:15
dep. 05:15
7 km
Glozje, Dve reke
arr. 05:23
dep. 05:23
11 km
Donja Ljubata
arr. 05:35
dep. 05:35
15 km
Gornja Ljubata, Siroki Dol
arr. 05:40
dep. 05:40
17 km
Musulj, K
arr. 06:20
dep. 06:20
27 km
Barje kod Bosilegrada
arr. 06:30
dep. 06:30
30 km
Barje kod Bosilegrada, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
34 km
Kriva Feja
arr. 07:15
dep. 07:15
54 km
Nesvrta kod Vranja
arr. 07:30
dep. 07:30
64 km
Klisurica kod Vranja
arr. 07:35
dep. 07:35
65 km
Korbevac
arr. 07:55
dep. 07:55
73 km
Vranjska Banja
arr. 08:50
dep. 08:50
77 km
Vranje, Bus station
arr. 09:00
86 km
11:30 13:55 (02:25)
AS - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 11:30
Donja Lisina
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Gornja Lisina
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Bozica
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 12:55
dep. 12:55
48 km
Vranje, Bus station
arr. 13:55
104 km
Bosilegrad - Vranje timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
11:30 13:55 (02:25)
AS - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 11:30
Donja Lisina
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Gornja Lisina
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Bozica
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 12:55
dep. 12:55
48 km
Vranje, Bus station
arr. 13:55
104 km

Naselja Bosilegrad i Vranje su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bosilegrad je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.