Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bosilegrad - Surdulica timetable

thursday, 20.02.2020.
04:30 06:17 (01:47)
AS - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 04:30
Donja Lisina
arr. 04:49
dep. 04:49
10.6 km
Gornja Lisina
arr. 04:58
dep. 04:58
15.6 km
Bozica
arr. 05:15
dep. 05:15
26.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 05:21
dep. 05:21
30.6 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 05:37
dep. 05:37
41.6 km
Surdulica, Center
arr. 06:17
61.1 km
05:30 07:20 (01:50)
AS - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 05:30
Donja Lisina
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Gornja Lisina
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Bozica
arr. 06:20
dep. 06:20
28 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 06:30
dep. 06:30
33 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 06:45
dep. 06:45
40 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 06:55
dep. 06:55
48 km
Surdulica, Center
arr. 07:20
67 km
06:00 07:34 (01:34)
AS - centarul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 06:00
Donja Lisina
arr. 06:19
dep. 06:19
10.6 km
Gornja Lisina
arr. 06:28
dep. 06:28
15.6 km
Bozica
arr. 06:45
dep. 06:45
26.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 06:51
dep. 06:51
30.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 07:02
dep. 07:02
37.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 07:07
dep. 07:07
41.6 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 07:17
dep. 07:17
48.8 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 07:34
60.7 km
07:20 09:07 (01:47)
AS - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 07:20
Donja Lisina
arr. 07:39
dep. 07:39
10.6 km
Gornja Lisina
arr. 07:48
dep. 07:48
15.6 km
Bozica
arr. 08:05
dep. 08:05
26.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 08:11
dep. 08:11
30.6 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:27
dep. 08:27
41.6 km
Surdulica, Center
arr. 09:07
61.1 km
09:30 11:04 (01:34)
AS - centarul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 09:30
Donja Lisina
arr. 09:49
dep. 09:49
10.6 km
Gornja Lisina
arr. 09:58
dep. 09:58
15.6 km
Bozica
arr. 10:15
dep. 10:15
26.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 10:21
dep. 10:21
30.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 10:32
dep. 10:32
37.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 10:37
dep. 10:37
41.6 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 10:47
dep. 10:47
48.8 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 11:04
60.7 km
13:40 15:27 (01:47)
AS - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 13:40
Donja Lisina
arr. 13:59
dep. 13:59
10.6 km
Gornja Lisina
arr. 14:08
dep. 14:08
15.6 km
Bozica
arr. 14:25
dep. 14:25
26.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 14:31
dep. 14:31
30.6 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 14:47
dep. 14:47
41.6 km
Surdulica, Center
arr. 15:27
61.1 km
14:00 15:45 (01:45)
AS - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 14:00
Donja Lisina
arr. 14:15
dep. 14:15
9 km
Gornja Lisina
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Bozica
arr. 14:50
dep. 14:50
28 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 15:00
dep. 15:00
33 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 15:25
dep. 15:25
48 km
Surdulica, Center
arr. 15:45
67 km
14:40 16:27 (01:47)
AS - centarCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 14:40
Donja Lisina
arr. 14:59
dep. 14:59
10.6 km
Gornja Lisina
arr. 15:08
dep. 15:08
15.6 km
Bozica
arr. 15:25
dep. 15:25
26.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 15:31
dep. 15:31
30.6 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 15:47
dep. 15:47
41.6 km
Surdulica, Center
arr. 16:27
61.1 km
16:00 17:34 (01:34)
AS - centarul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 16:00
Donja Lisina
arr. 16:19
dep. 16:19
10.6 km
Gornja Lisina
arr. 16:28
dep. 16:28
15.6 km
Bozica
arr. 16:45
dep. 16:45
26.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 16:51
dep. 16:51
30.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 17:02
dep. 17:02
37.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 17:07
dep. 17:07
41.6 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 17:17
dep. 17:17
48.8 km
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
arr. 17:34
60.7 km
19:31 21:17 (01:46)
AS - centarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bosilegrad, AS - centar
dep. 19:31
Donja Lisina
arr. 19:49
dep. 19:49
10.6 km
Gornja Lisina
arr. 19:58
dep. 19:58
15.6 km
Bozica, Kodina Dolina
arr. 20:10
dep. 20:10
22.7 km
Bozica
arr. 20:15
dep. 20:15
26.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 20:21
dep. 20:21
30.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 20:32
dep. 20:32
37.3 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 20:37
dep. 20:37
41.6 km
Surdulica, Bus station
arr. 21:17
61.1 km

Naselja Bosilegrad i Surdulica su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 34min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bosilegrad je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.