Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Borsko jezero (Brestovac kod Bora) - Bor timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Borsko jezeroBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
dep. 05:35
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
arr. 05:50
dep. 05:50
13.4 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:51
dep. 05:51
14 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:52
dep. 05:52
14.7 km
Bor, Ekspres
arr. 05:53
dep. 05:53
15.1 km
Bor, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
15.7 km
Bor, Bus station
arr. 06:00
18.2 km
06:00 06:45 (00:45)
CesmaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
dep. 06:00
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 06:04
dep. 06:04
1.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 06:06
dep. 06:06
2.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 06:09
dep. 06:09
3.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 06:12
dep. 06:12
5.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 06:14
dep. 06:14
5.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 06:16
dep. 06:16
6.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 06:19
dep. 06:19
7.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 06:20
dep. 06:20
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 06:27
dep. 06:27
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
11.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:33
dep. 06:33
12.8 km
arr. 06:36
dep. 06:36
15.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:38
dep. 06:38
16.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:40
dep. 06:40
16.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:42
dep. 06:42
17 km
Bor, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
17.5 km
arr. 06:45
18 km
08:30 09:12 (00:42)
CesmaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
dep. 08:30
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 08:33
dep. 08:33
1.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 08:35
dep. 08:35
2.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 08:36
dep. 08:36
2.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 08:37
dep. 08:37
2.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 08:39
dep. 08:39
3.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 08:42
dep. 08:42
5.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 08:44
dep. 08:44
5.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 08:46
dep. 08:46
6.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 08:49
dep. 08:49
7.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 08:51
dep. 08:51
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 08:52
dep. 08:52
9.5 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 08:54
dep. 08:54
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 08:56
dep. 08:56
11 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
11.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 09:00
dep. 09:00
12.8 km
arr. 09:03
dep. 09:03
15.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 09:05
dep. 09:05
16.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 09:07
dep. 09:07
16.5 km
Bor, Ekspres
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Bor, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
17.5 km
arr. 09:12
18 km
11:00 11:45 (00:45)
CesmaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
dep. 11:00
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 11:04
dep. 11:04
1.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 11:06
dep. 11:06
2.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 11:07
dep. 11:07
2.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 11:09
dep. 11:09
3.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 11:10
dep. 11:10
4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 11:12
dep. 11:12
5.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 11:14
dep. 11:14
5.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 11:16
dep. 11:16
6.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 11:19
dep. 11:19
7.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 11:23
dep. 11:23
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 11:25
dep. 11:25
9.5 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 11:27
dep. 11:27
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 11:29
dep. 11:29
11 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
11.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 11:33
dep. 11:33
12.8 km
arr. 11:36
dep. 11:36
15.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 11:38
dep. 11:38
16.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 11:40
dep. 11:40
16.5 km
Bor, Ekspres
arr. 11:42
dep. 11:42
17 km
Bor, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
17.5 km
arr. 11:45
18 km
14:00 14:45 (00:45)
CesmaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
dep. 14:00
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 14:04
dep. 14:04
1.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 14:05
dep. 14:05
2.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 14:06
dep. 14:06
2.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 14:07
dep. 14:07
2.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 14:09
dep. 14:09
3.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 14:12
dep. 14:12
5.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 14:14
dep. 14:14
5.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 14:16
dep. 14:16
6.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 14:19
dep. 14:19
7.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 14:23
dep. 14:23
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 14:29
dep. 14:29
11 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
11.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 14:33
dep. 14:33
12.8 km
arr. 14:36
dep. 14:36
15.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 14:38
dep. 14:38
16.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 14:40
dep. 14:40
16.5 km
Bor, Ekspres
arr. 14:42
dep. 14:42
17 km
Bor, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
17.5 km
arr. 14:45
18 km
14:55 15:40 (00:45)
CesmaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
dep. 14:55
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 14:58
dep. 14:58
1.5 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 14:59
dep. 14:59
1.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 15:00
dep. 15:00
2.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 15:01
dep. 15:01
2.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 15:02
dep. 15:02
2.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 15:04
dep. 15:04
3.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 15:05
dep. 15:05
4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 15:07
dep. 15:07
5.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 15:09
dep. 15:09
5.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 15:11
dep. 15:11
6.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:14
dep. 15:14
7.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 15:15
dep. 15:15
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 15:18
dep. 15:18
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 15:20
dep. 15:20
9.5 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 15:22
dep. 15:22
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 15:24
dep. 15:24
11 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
11.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:28
dep. 15:28
12.8 km
arr. 15:31
dep. 15:31
15.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:33
dep. 15:33
16.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:35
dep. 15:35
16.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:37
dep. 15:37
17 km
Bor, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
17.5 km
arr. 15:40
18 km
16:00 16:45 (00:45)
CesmaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
dep. 16:00
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 16:03
dep. 16:03
1.5 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 16:04
dep. 16:04
1.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 16:05
dep. 16:05
2.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 16:06
dep. 16:06
2.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 16:07
dep. 16:07
2.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 16:09
dep. 16:09
3.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 16:10
dep. 16:10
4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 16:12
dep. 16:12
5.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 16:14
dep. 16:14
5.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 16:16
dep. 16:16
6.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 16:19
dep. 16:19
7.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 16:23
dep. 16:23
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 16:25
dep. 16:25
9.5 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 16:27
dep. 16:27
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 16:29
dep. 16:29
11 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
11.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:33
dep. 16:33
12.8 km
arr. 16:36
dep. 16:36
15.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:38
dep. 16:38
16.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:40
dep. 16:40
16.5 km
Bor, Ekspres
arr. 16:42
dep. 16:42
17 km
Bor, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
17.5 km
arr. 16:45
18 km
18:00 18:45 (00:45)
CesmaTopionica kapija
The timetable is valid until: 31.03.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
dep. 18:00
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 18:03
dep. 18:03
1.5 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 18:04
dep. 18:04
1.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 18:05
dep. 18:05
2.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 18:06
dep. 18:06
2.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 18:07
dep. 18:07
2.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 18:09
dep. 18:09
3.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 18:10
dep. 18:10
4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 18:12
dep. 18:12
5.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 18:14
dep. 18:14
5.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 18:16
dep. 18:16
6.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 18:19
dep. 18:19
7.7 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 18:25
dep. 18:25
9.5 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 18:27
dep. 18:27
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 18:29
dep. 18:29
11 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
11.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 18:33
dep. 18:33
12.8 km
arr. 18:36
dep. 18:36
15.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 18:38
dep. 18:38
16.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 18:40
dep. 18:40
16.5 km
Bor, Ekspres
arr. 18:42
dep. 18:42
17 km
Bor, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
17.5 km
arr. 18:45
18 km
21:41 22:06 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Borsko jezero (Brestovac kod Bora)
dep. 21:41
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 21:51
dep. 21:51
5 km
arr. 22:01
dep. 22:01
13 km
Bor, Bus station
arr. 22:06
17 km

Naselja Borsko jezero (Brestovac kod Bora) i Bor su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Borsko jezero (Brestovac kod Bora) je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 21:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.