Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Borovac kod Bujanovca - Vranje timetable

saturday, 20.07.2019.
07:11 07:43 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 07:11
Levosoje
arr. 07:15
dep. 07:15
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:16
dep. 07:16
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:20
dep. 07:20
6.8 km
Vranje, Bus station
arr. 07:43
24.2 km
08:02 08:33 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 08:02
Levosoje
arr. 08:06
dep. 08:06
3.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
4.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:10
dep. 08:10
6.5 km
Srpska Kuca
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Davidovac kod Vranja
arr. 08:21
dep. 08:21
13.1 km
Donji Neradovac
arr. 08:25
dep. 08:25
18.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 08:29
dep. 08:29
22.5 km
Vranje, Bus station
arr. 08:33
23.9 km
14:26 14:58 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 14:26
Levosoje
arr. 14:30
dep. 14:30
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:31
dep. 14:31
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:35
dep. 14:35
6.8 km
Vranje, Bus station
arr. 14:58
24.2 km
15:45 16:17 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:45
Levosoje
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:51
dep. 15:51
5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:54
dep. 15:54
6.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:02
dep. 16:02
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:05
dep. 16:05
13.4 km
Donji Neradovac
arr. 16:09
dep. 16:09
18.7 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:13
dep. 16:13
22.8 km
Vranje, Bus station
arr. 16:17
24.2 km
15:47 16:18 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:47
Levosoje
arr. 15:51
dep. 15:51
3.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:52
dep. 15:52
4.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:55
dep. 15:55
6.5 km
Srpska Kuca
arr. 16:03
dep. 16:03
11 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:06
dep. 16:06
13.1 km
Donji Neradovac
arr. 16:10
dep. 16:10
18.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:14
dep. 16:14
22.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:18
23.9 km
16:21 16:53 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 16:21
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
13.4 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
18.7 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
22.8 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
24.2 km
Borovac kod Bujanovca - Vranje timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
07:11 07:43 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 07:11
Levosoje
arr. 07:15
dep. 07:15
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 07:16
dep. 07:16
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:20
dep. 07:20
6.8 km
Vranje, Bus station
arr. 07:43
24.2 km
08:02 08:33 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 08:02
Levosoje
arr. 08:06
dep. 08:06
3.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 08:07
dep. 08:07
4.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 08:10
dep. 08:10
6.5 km
Srpska Kuca
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Davidovac kod Vranja
arr. 08:21
dep. 08:21
13.1 km
Donji Neradovac
arr. 08:25
dep. 08:25
18.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 08:29
dep. 08:29
22.5 km
Vranje, Bus station
arr. 08:33
23.9 km
14:26 14:58 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 14:26
Levosoje
arr. 14:30
dep. 14:30
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 14:31
dep. 14:31
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:35
dep. 14:35
6.8 km
Vranje, Bus station
arr. 14:58
24.2 km
15:45 16:17 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:45
Levosoje
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
3.9 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:51
dep. 15:51
5 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:54
dep. 15:54
6.8 km
Srpska Kuca
arr. 16:02
dep. 16:02
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:05
dep. 16:05
13.4 km
Donji Neradovac
arr. 16:09
dep. 16:09
18.7 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:13
dep. 16:13
22.8 km
Vranje, Bus station
arr. 16:17
24.2 km
15:47 16:18 (00:31)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 15:47
Levosoje
arr. 15:51
dep. 15:51
3.6 km
Levosoje, Rampa
arr. 15:52
dep. 15:52
4.7 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 15:55
dep. 15:55
6.5 km
Srpska Kuca
arr. 16:03
dep. 16:03
11 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:06
dep. 16:06
13.1 km
Donji Neradovac
arr. 16:10
dep. 16:10
18.4 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:14
dep. 16:14
22.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:18
23.9 km
16:21 16:53 (00:32)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Borovac kod Bujanovca
dep. 16:21
Srpska Kuca
arr. 16:38
dep. 16:38
11.3 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:41
dep. 16:41
13.4 km
Donji Neradovac
arr. 16:45
dep. 16:45
18.7 km
Vranje, Pumpa
arr. 16:49
dep. 16:49
22.8 km
Vranje, Bus station
arr. 16:53
24.2 km

Naselja Borovac kod Bujanovca i Vranje su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Borovac kod Bujanovca je u 07:11 h, dok je poslednji polazak u 16:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.