Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Bor - Zlot timetable

wednesday, 08.07.2020.
07:30 08:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:39
dep. 07:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:43
dep. 07:43
4.2 km
arr. 07:45
dep. 07:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:49
dep. 07:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 08:06
dep. 08:06
14.3 km
arr. 08:09
dep. 08:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 08:17
dep. 08:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 08:25
dep. 08:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 08:27
dep. 08:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 08:29
dep. 08:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 08:32
24.1 km
15:30 16:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:39
dep. 15:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:49
dep. 15:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:56
dep. 15:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:03
dep. 16:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 16:06
dep. 16:06
14.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 16:10
dep. 16:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 16:17
dep. 16:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 16:25
dep. 16:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 16:29
dep. 16:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 16:32
24.1 km
Bor - Zlot timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
07:30 08:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:39
dep. 07:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:43
dep. 07:43
4.2 km
arr. 07:45
dep. 07:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:49
dep. 07:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 08:06
dep. 08:06
14.3 km
arr. 08:09
dep. 08:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 08:17
dep. 08:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 08:25
dep. 08:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 08:27
dep. 08:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 08:29
dep. 08:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 08:32
24.1 km
15:30 16:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:39
dep. 15:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:49
dep. 15:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:56
dep. 15:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:03
dep. 16:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 16:06
dep. 16:06
14.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 16:10
dep. 16:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 16:17
dep. 16:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 16:25
dep. 16:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 16:29
dep. 16:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 16:32
24.1 km
Bor - Zlot timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
07:30 08:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:39
dep. 07:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:43
dep. 07:43
4.2 km
arr. 07:45
dep. 07:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:49
dep. 07:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 08:06
dep. 08:06
14.3 km
arr. 08:09
dep. 08:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 08:17
dep. 08:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 08:25
dep. 08:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 08:27
dep. 08:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 08:29
dep. 08:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 08:32
24.1 km
15:30 16:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:39
dep. 15:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:49
dep. 15:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:56
dep. 15:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:03
dep. 16:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 16:06
dep. 16:06
14.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 16:10
dep. 16:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 16:17
dep. 16:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 16:25
dep. 16:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 16:29
dep. 16:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 16:32
24.1 km
Bor - Zlot timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
07:30 08:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:39
dep. 07:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:43
dep. 07:43
4.2 km
arr. 07:45
dep. 07:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:49
dep. 07:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 08:06
dep. 08:06
14.3 km
arr. 08:09
dep. 08:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 08:17
dep. 08:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 08:25
dep. 08:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 08:27
dep. 08:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 08:29
dep. 08:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 08:32
24.1 km
15:30 16:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:39
dep. 15:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:49
dep. 15:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:56
dep. 15:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:03
dep. 16:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 16:06
dep. 16:06
14.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 16:10
dep. 16:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 16:17
dep. 16:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 16:25
dep. 16:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 16:29
dep. 16:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 16:32
24.1 km

Naselja Bor i Zlot su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.