Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Zlot timetable

sunday, 23.02.2020.
07:30 08:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:39
dep. 07:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:43
dep. 07:43
4.2 km
arr. 07:45
dep. 07:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:49
dep. 07:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:56
dep. 07:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:03
dep. 08:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 08:06
dep. 08:06
14.3 km
arr. 08:09
dep. 08:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 08:10
dep. 08:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 08:12
dep. 08:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 08:17
dep. 08:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 08:25
dep. 08:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 08:27
dep. 08:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 08:29
dep. 08:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 08:32
24.1 km
07:45 08:25 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:45
Bor, Tehnopromet
arr. 07:53
dep. 07:53
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:49
dep. 07:49
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:51
dep. 07:51
3.5 km
arr. 07:55
dep. 07:55
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:58
dep. 07:58
6.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
8.3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:03
dep. 08:03
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokarelj
arr. 08:05
dep. 08:05
11.8 km
Brestovac kod Bora, Dragojevici
arr. 08:07
dep. 08:07
12.9 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:10
dep. 08:10
14.4 km
Zlot, Setace
arr. 08:13
dep. 08:13
15.4 km
arr. 08:15
dep. 08:15
21.1 km
Zlot, Krlinac
arr. 08:18
dep. 08:18
22.2 km
Zlot, Bugarinovici
arr. 08:20
dep. 08:20
23.1 km
Zlot, I
arr. 08:22
dep. 08:22
24.1 km
Zlot, Center
arr. 08:25
25 km
07:45 08:52 (01:07)
Bus stationStanijevici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:45
Bor, Tehnopromet
arr. 07:51
dep. 07:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:48
dep. 07:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:49
dep. 07:49
3.5 km
arr. 07:53
dep. 07:53
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:56
dep. 07:56
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
8.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 08:01
dep. 08:01
10.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 08:05
dep. 08:05
12.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 08:08
dep. 08:08
13.1 km
Zlot, Burcujka
arr. 08:10
dep. 08:10
14.1 km
Zlot, Njegran
arr. 08:13
dep. 08:13
15.1 km
Zlot, Veliki potok
arr. 08:15
dep. 08:15
16.1 km
Zlot, Tilva
arr. 08:17
dep. 08:17
17.1 km
Zlot, Kobila
arr. 08:20
dep. 08:20
19.1 km
Zlot, Nestorovici
arr. 08:22
dep. 08:22
20.1 km
Zlot, Pastronj
arr. 08:24
dep. 08:24
21.1 km
Zlot, Lukovo
arr. 08:27
dep. 08:27
23.1 km
Zlot, Novo naselje
arr. 08:29
dep. 08:29
23.5 km
Zlot, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
24.1 km
Zlot, Stara cesma
arr. 08:32
dep. 08:32
24.6 km
Zlot, Budzin most
arr. 08:34
dep. 08:34
25.2 km
Zlot, Mlin
arr. 08:36
dep. 08:36
26.2 km
arr. 08:38
dep. 08:38
27 km
Zlot, Brvno
arr. 08:40
dep. 08:40
27.9 km
Zlot, Brvno Drmbici
arr. 08:41
dep. 08:41
28.4 km
Zlot, Zgurin most
arr. 08:42
dep. 08:42
28.9 km
Zlot, Seliste
arr. 08:44
dep. 08:44
30.1 km
Zlot, Balan
arr. 08:46
dep. 08:46
32.4 km
Zlot, Baraka
arr. 08:48
dep. 08:48
33.4 km
Zlot, Stanijevici
arr. 08:52
34.3 km
15:30 16:32 (01:02)
Bus stationGrozan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:39
dep. 15:39
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:49
dep. 15:49
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
8.1 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:56
dep. 15:56
10.1 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:03
dep. 16:03
13.6 km
Zlot, Setace
arr. 16:06
dep. 16:06
14.3 km
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Zlot, Krlinac
arr. 16:10
dep. 16:10
15.5 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Zlot, I
arr. 16:17
dep. 16:17
18.6 km
Zlot, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Zlot, Todorovići
arr. 16:25
dep. 16:25
21.4 km
Zlot, Trafo
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Zlot, Stopanja
arr. 16:29
dep. 16:29
22.8 km
Zlot, Grozan
arr. 16:32
24.1 km
16:00 16:40 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:00
Bor, Tehnopromet
arr. 16:08
dep. 16:08
4.1 km
Bor, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 16:04
dep. 16:04
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:06
dep. 16:06
3.5 km
arr. 16:10
dep. 16:10
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:13
dep. 16:13
6.7 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
8.3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 16:18
dep. 16:18
10.5 km
Brestovac kod Bora, Cokarelj
arr. 16:20
dep. 16:20
11.8 km
Brestovac kod Bora, Dragojevici
arr. 16:22
dep. 16:22
12.9 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 16:25
dep. 16:25
14.4 km
Zlot, Setace
arr. 16:28
dep. 16:28
15.4 km
arr. 16:30
dep. 16:30
21.1 km
Zlot, Krlinac
arr. 16:33
dep. 16:33
22.2 km
Zlot, Bugarinovici
arr. 16:35
dep. 16:35
23.1 km
Zlot, I
arr. 16:37
dep. 16:37
24.1 km
Zlot, Center
arr. 16:40
25 km
16:00 17:07 (01:07)
Bus stationStanijevici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:00
Bor, Tehnopromet
arr. 16:06
dep. 16:06
4.1 km
Bor, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 16:03
dep. 16:03
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:04
dep. 16:04
3.5 km
arr. 16:08
dep. 16:08
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:11
dep. 16:11
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
8.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 16:16
dep. 16:16
10.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 16:20
dep. 16:20
12.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 16:23
dep. 16:23
13.1 km
Zlot, Burcujka
arr. 16:25
dep. 16:25
14.1 km
Zlot, Njegran
arr. 16:28
dep. 16:28
15.1 km
Zlot, Veliki potok
arr. 16:30
dep. 16:30
16.1 km
Zlot, Tilva
arr. 16:32
dep. 16:32
17.1 km
Zlot, Kobila
arr. 16:35
dep. 16:35
19.1 km
Zlot, Nestorovici
arr. 16:37
dep. 16:37
20.1 km
Zlot, Pastronj
arr. 16:39
dep. 16:39
21.1 km
Zlot, Lukovo
arr. 16:42
dep. 16:42
23.1 km
Zlot, Novo naselje
arr. 16:44
dep. 16:44
23.5 km
Zlot, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
24.1 km
Zlot, Stara cesma
arr. 16:47
dep. 16:47
24.6 km
Zlot, Budzin most
arr. 16:49
dep. 16:49
25.2 km
Zlot, Mlin
arr. 16:51
dep. 16:51
26.2 km
arr. 16:53
dep. 16:53
27 km
Zlot, Brvno
arr. 16:55
dep. 16:55
27.9 km
Zlot, Brvno Drmbici
arr. 16:56
dep. 16:56
28.4 km
Zlot, Zgurin most
arr. 16:57
dep. 16:57
28.9 km
Zlot, Seliste
arr. 16:59
dep. 16:59
30.1 km
Zlot, Balan
arr. 17:01
dep. 17:01
32.4 km
Zlot, Baraka
arr. 17:03
dep. 17:03
33.4 km
Zlot, Stanijevici
arr. 17:07
34.3 km
23:45 00:52 (01:07)
Bus stationStanijevici
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 23:45
Bor, Tehnopromet
arr. 23:51
dep. 23:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 23:47
dep. 23:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:48
dep. 23:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:49
dep. 23:49
3.5 km
arr. 23:53
dep. 23:53
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 23:56
dep. 23:56
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 23:58
dep. 23:58
8.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 00:01
dep. 00:01
10.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 00:05
dep. 00:05
12.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 00:08
dep. 00:08
13.1 km
Zlot, Burcujka
arr. 00:10
dep. 00:10
14.1 km
Zlot, Njegran
arr. 00:13
dep. 00:13
15.1 km
Zlot, Veliki potok
arr. 00:15
dep. 00:15
16.1 km
Zlot, Tilva
arr. 00:17
dep. 00:17
17.1 km
Zlot, Kobila
arr. 00:20
dep. 00:20
19.1 km
Zlot, Nestorovici
arr. 00:22
dep. 00:22
20.1 km
Zlot, Pastronj
arr. 00:24
dep. 00:24
21.1 km
Zlot, Lukovo
arr. 00:27
dep. 00:27
23.1 km
Zlot, Novo naselje
arr. 00:29
dep. 00:29
23.5 km
Zlot, Center
arr. 00:30
dep. 00:30
24.1 km
Zlot, Stara cesma
arr. 00:32
dep. 00:32
24.6 km
Zlot, Budzin most
arr. 00:34
dep. 00:34
25.2 km
Zlot, Mlin
arr. 00:36
dep. 00:36
26.2 km
arr. 00:38
dep. 00:38
27 km
Zlot, Brvno
arr. 00:40
dep. 00:40
27.9 km
Zlot, Brvno Drmbici
arr. 00:41
dep. 00:41
28.4 km
Zlot, Zgurin most
arr. 00:42
dep. 00:42
28.9 km
Zlot, Seliste
arr. 00:44
dep. 00:44
30.1 km
Zlot, Balan
arr. 00:46
dep. 00:46
32.4 km
Zlot, Baraka
arr. 00:48
dep. 00:48
33.4 km
Zlot, Stanijevici
arr. 00:52
34.3 km

Naselja Bor i Zlot su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.