Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bor - Zajecar timetable

friday, 23.11.2018.
05:00 05:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:46
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
40 km
05:28 06:10 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:28
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 05:32
dep. 05:32
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:49
dep. 05:49
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
26.7 km
Zvezdan
arr. 06:01
dep. 06:01
34.3 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 06:05
dep. 06:05
38.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 06:10
40.8 km
05:36 06:10 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:36
Bor, Tehnopromet
arr. 05:40
dep. 05:40
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 05:41
dep. 05:41
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 06:10
31.1 km
06:09 07:29 (01:20)
Jugopetrol stovariste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Jugopetrol stovariste
dep. 06:09
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Bor, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:20
6 km
Brestovac kod Bora, Topovske Šume
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Brestovac kod Bora, Lukatori
arr. 06:31
dep. 06:31
14 km
Brestovac kod Bora, Trajkandu Potok
arr. 06:34
dep. 06:34
16 km
Brestovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 06:37
dep. 06:37
18 km
Brestovac kod Bora, Dubrava
arr. 06:40
dep. 06:40
20 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
23 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 06:47
dep. 06:47
25 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 06:51
dep. 06:51
28 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 06:54
dep. 06:54
30 km
Gamzigrad, Metovnikar
arr. 06:57
dep. 06:57
34 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Zvezdan
arr. 07:09
dep. 07:09
42 km
Zajecar, Boljevački Put
arr. 07:14
dep. 07:14
45 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 07:16
dep. 07:16
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
48 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
51 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Tehnopromet
arr. 07:34
dep. 07:34
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 07:36
dep. 07:36
2.1 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 07:38
dep. 07:38
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
4.6 km
Slatina kod Bora
arr. 07:45
dep. 07:45
7.8 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 07:50
dep. 07:50
13.2 km
Rgotina
arr. 08:00
dep. 08:00
18.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
22.5 km
Rgotina, Livadje
arr. 08:07
dep. 08:07
25.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:20
33.2 km
08:06 08:55 (00:49)
Naselje 4. kilometar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Naselje 4. kilometar
dep. 08:06
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
-4 km
Bor, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
6 km
Brestovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Brestovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
20 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
24 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Zvezdan
arr. 08:46
dep. 08:46
32 km
Zajecar, Nadvožnjak -Šljivarski put
arr. 08:52
dep. 08:52
37 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
39 km
08:45 09:24 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:24
33.8 km
10:17 11:37 (01:20)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:17
Bor, Teretna
arr. 10:21
dep. 10:22
3 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
6 km
Slatina kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:48
dep. 10:48
17 km
Rgotina, Railway station
arr. 10:58
dep. 10:59
25 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:09
dep. 11:28
34 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:37
42 km
11:07 11:40 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 11:07
Bor, Tehnopromet
arr. 11:11
dep. 11:11
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 11:12
dep. 11:12
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:40
31.1 km
12:33 13:15 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:33
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 12:37
dep. 12:37
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 12:54
dep. 12:54
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
26.7 km
Zvezdan
arr. 13:06
dep. 13:06
34.3 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 13:10
dep. 13:10
38.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:15
40.8 km
12:41 13:15 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:41
Bor, Tehnopromet
arr. 12:45
dep. 12:45
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 12:46
dep. 12:46
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:15
31.1 km
14:30 15:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 14:30
Bor, Tehnopromet
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
43 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
46 km
15:30 16:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:09
33.8 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Tehnopromet
arr. 15:34
dep. 15:34
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
Slatina kod Bora
arr. 15:45
dep. 15:45
7.8 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 15:50
dep. 15:50
13.2 km
Rgotina
arr. 16:00
dep. 16:00
18.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Rgotina, Livadje
arr. 16:07
dep. 16:07
25.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:20
33.2 km
16:30 17:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
39 km
17:35 18:08 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 17:35
Zajecar, Bus station
arr. 18:08
31.1 km
18:47 19:49 (01:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:47
Bor, Teretna
arr. 18:51
dep. 18:52
3 km
Slatina kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 19:18
dep. 19:18
17 km
Rgotina, Railway station
arr. 19:28
dep. 19:29
25 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 19:39
dep. 19:40
34 km
Zajecar, Railway station
arr. 19:49
42 km

Naselja Bor i Zajecar su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.