Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Zajecar timetable

wednesday, 28.02.2024.
05:00 05:48 (00:48)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:46
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
40 km
05:28 06:10 (00:42)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:28
arr. 05:32
dep. 05:32
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
26.7 km
Zvezdan, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
34.3 km
arr. 06:05
dep. 06:05
38.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 06:10
40.8 km
05:36 06:10 (00:34)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:36
Bor, Tehnopromet
arr. 05:40
dep. 05:40
1.5 km
arr. 05:41
dep. 05:41
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 06:10
31.1 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Tehnopromet
arr. 07:34
dep. 07:34
1.5 km
arr. 07:36
dep. 07:36
2.1 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
4.6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
7.8 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 07:50
dep. 07:50
13.2 km
Rgotina, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
18.9 km
arr. 08:04
dep. 08:04
22.5 km
Vrazogrnac, Livade
arr. 08:07
dep. 08:07
25.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:20
33.2 km
08:06 08:55 (00:49)
Naselje 4. kilometarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:06
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
-4 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
6 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
20 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
24 km
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Zvezdan, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
32 km
arr. 08:52
dep. 08:52
37 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
39 km
08:45 09:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2028.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:25
33 km
10:58 12:25 (01:27)
BrezonikRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 10:58
Bor, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Bor, Teretna
arr. 11:13
dep. 11:14
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
15 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 11:44
dep. 11:44
22 km
Rgotina, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
30 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 12:10
dep. 12:11
39 km
Zajecar, Railway station
arr. 12:25
47 km
12:33 13:15 (00:42)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:33
arr. 12:37
dep. 12:37
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
26.7 km
Zvezdan, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
34.3 km
arr. 13:10
dep. 13:10
38.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:15
40.8 km
12:41 13:15 (00:34)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:41
Bor, Tehnopromet
arr. 12:45
dep. 12:45
1.5 km
arr. 12:46
dep. 12:46
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:15
31.1 km
12:45 13:28 (00:43)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:45
Bor, Tehnopromet
arr. 12:49
dep. 12:49
1.5 km
arr. 12:50
dep. 12:50
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
30.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 13:28
33.7 km
14:30 15:23 (00:53)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 15.02.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 14:30
Bor, Tehnopromet
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
43 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
46 km
15:30 16:09 (00:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:09
33.8 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Tehnopromet
arr. 15:34
dep. 15:34
1.5 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
7.8 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 15:50
dep. 15:50
13.2 km
Rgotina, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
18.9 km
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Vrazogrnac, Livade magistrala
arr. 16:07
dep. 16:07
25.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:20
33.2 km
18:20 19:03 (00:43)
Bus stationBolnica
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 18:20
Bor, Tehnopromet
arr. 18:24
dep. 18:24
1.5 km
arr. 18:25
dep. 18:25
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
30.3 km
Zajecar, Bolnica
arr. 19:03
33.7 km
19:38 21:05 (01:27)
BrezonikRailway station
The timetable is valid until: 19.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 19:38
Bor, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:47
5 km
Bor, Teretna
arr. 19:53
dep. 19:54
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:04
15 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 20:24
dep. 20:24
22 km
Rgotina, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
30 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
39 km
Zajecar, Railway station
arr. 21:05
47 km

Naselja Bor i Zajecar su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:38 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bor - Zajecar iznosi od 4,66 EUR do 4,66 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.