Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bor - Zajecar timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:59 06:01 (01:02)
Brezonik
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 04:59
arr. 05:03
dep. 05:04
5 km
Bor, Teretna
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 05:32
dep. 05:33
22 km
Rgotina, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
30 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
39 km
Zajecar, Railway station
arr. 06:01
47 km
05:00 05:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:46
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
40 km
05:28 06:10 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:28
arr. 05:32
dep. 05:32
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:49
dep. 05:49
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
26.7 km
Zvezdan
arr. 06:01
dep. 06:01
34.3 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 06:05
dep. 06:05
38.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 06:10
40.8 km
05:36 06:10 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:36
Bor, Tehnopromet
arr. 05:40
dep. 05:40
1.5 km
arr. 05:41
dep. 05:41
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 06:10
31.1 km
06:09 07:29 (01:20)
Jugopetrol stovariste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Jugopetrol stovariste
dep. 06:09
arr. 06:25
dep. 06:25
-124.8 km
Bor, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:20
6 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:27
dep. 06:27
-124.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
-124.8 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 06:31
dep. 06:31
-124.8 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 06:34
dep. 06:34
-124.8 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 06:37
dep. 06:37
-124.8 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 06:40
dep. 06:40
-124.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
-124.8 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 06:47
dep. 06:47
-124.8 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 06:51
dep. 06:51
28 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 06:54
dep. 06:54
30 km
Gamzigrad, Metovnikar
arr. 06:57
dep. 06:57
34 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Zvezdan
arr. 07:09
dep. 07:09
42 km
Zajecar, Boljevacki put
arr. 07:14
dep. 07:14
-124.8 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 07:16
dep. 07:16
47 km
Zajecar, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
48 km
Zajecar, Bolnica
arr. 07:29
51 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Tehnopromet
arr. 07:34
dep. 07:34
1.5 km
arr. 07:36
dep. 07:36
2.1 km
arr. 07:38
dep. 07:38
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
4.6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
7.8 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 07:50
dep. 07:50
13.2 km
Rgotina, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
18.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
22.5 km
Vrazogrnac, Livadje
arr. 08:07
dep. 08:07
25.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:20
33.2 km
08:06 08:55 (00:49)
Naselje 4. kilometar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:06
Bor, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
-4 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
6 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 08:22
dep. 08:22
10 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 08:25
dep. 08:25
13 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 08:33
dep. 08:33
20 km
Metovnica, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
24 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Zvezdan
arr. 08:46
dep. 08:46
32 km
Zajecar, Nadvoznjak -Sljivarski put
arr. 08:52
dep. 08:52
37 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:55
39 km
08:45 09:24 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:24
33.8 km
10:07 11:11 (01:04)
Brezonik
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 10:07
arr. 10:11
dep. 10:12
5 km
Bor, Teretna
arr. 10:16
dep. 10:17
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:28
15 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:42
dep. 10:43
22 km
Rgotina, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
30 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
39 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:11
47 km
12:33 13:15 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:33
arr. 12:37
dep. 12:37
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 12:54
dep. 12:54
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
26.7 km
Zvezdan
arr. 13:06
dep. 13:06
34.3 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 13:10
dep. 13:10
38.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:15
40.8 km
12:41 13:15 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:41
Bor, Tehnopromet
arr. 12:45
dep. 12:45
1.5 km
arr. 12:46
dep. 12:46
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:15
31.1 km
14:30 15:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 14:30
Bor, Tehnopromet
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
43 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
46 km
15:30 16:09 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:09
33.8 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Tehnopromet
arr. 15:34
dep. 15:34
1.5 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:45
dep. 15:45
7.8 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 15:50
dep. 15:50
13.2 km
Rgotina, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
18.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Vrazogrnac, Livadje
arr. 16:07
dep. 16:07
25.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:20
33.2 km
16:30 17:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
39 km
18:49 19:51 (01:02)
Brezonik
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 18:49
arr. 18:53
dep. 18:54
5 km
Bor, Teretna
arr. 18:58
dep. 18:58
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:08
dep. 19:08
15 km
Donja Bela Reka kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 19:22
dep. 19:23
22 km
Rgotina, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:32
30 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
39 km
Zajecar, Railway station
arr. 19:51
47 km

Naselja Bor i Zajecar su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 04:59 h, dok je poslednji polazak u 18:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.