Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bor - Zajecar timetable

saturday, 23.02.2019.
04:59 06:01 (01:02)
Brezonik
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 04:59
arr. 05:03
dep. 05:04
5 km
Bor, Teretna
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Slatina kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 05:32
dep. 05:33
22 km
Rgotina, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:42
30 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:52
39 km
Zajecar, Railway station
arr. 06:01
47 km
05:00 05:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:46
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
40 km
05:28 06:10 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:28
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 05:32
dep. 05:32
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 05:49
dep. 05:49
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
26.7 km
Zvezdan
arr. 06:01
dep. 06:01
34.3 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 06:05
dep. 06:05
38.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 06:10
40.8 km
05:36 06:10 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:36
Bor, Tehnopromet
arr. 05:40
dep. 05:40
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 05:41
dep. 05:41
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 06:10
31.1 km
07:30 08:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Tehnopromet
arr. 07:34
dep. 07:34
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 07:36
dep. 07:36
2.1 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 07:38
dep. 07:38
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:41
dep. 07:41
4.6 km
Slatina kod Bora
arr. 07:45
dep. 07:45
7.8 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 07:50
dep. 07:50
13.2 km
Rgotina
arr. 08:00
dep. 08:00
18.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
22.5 km
Rgotina, Livadje
arr. 08:07
dep. 08:07
25.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 08:20
33.2 km
08:45 09:24 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:24
33.8 km
10:09 11:11 (01:02)
Brezonik
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 10:09
arr. 10:13
dep. 10:14
5 km
Bor, Teretna
arr. 10:18
dep. 10:18
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 10:28
dep. 10:28
15 km
Slatina kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 10:42
dep. 10:43
22 km
Rgotina, Railway station
arr. 10:51
dep. 10:52
30 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
39 km
Zajecar, Railway station
arr. 11:11
47 km
11:07 11:40 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 11:07
Bor, Tehnopromet
arr. 11:11
dep. 11:11
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 11:12
dep. 11:12
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:40
31.1 km
14:30 15:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 14:30
Bor, Tehnopromet
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
43 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
46 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Tehnopromet
arr. 15:34
dep. 15:34
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:41
dep. 15:41
4.6 km
Slatina kod Bora
arr. 15:45
dep. 15:45
7.8 km
Zagrade kod Zajecara
arr. 15:50
dep. 15:50
13.2 km
Rgotina
arr. 16:00
dep. 16:00
18.9 km
Rgotina, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Rgotina, Livadje
arr. 16:07
dep. 16:07
25.3 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:20
33.2 km
16:08 16:50 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:08
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 16:12
dep. 16:12
2.1 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
5.4 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
15.7 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:29
dep. 16:29
20.6 km
Metovnica, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
26.7 km
Zvezdan
arr. 16:41
dep. 16:41
34.3 km
Zajecar, Sljivarski put
arr. 16:45
dep. 16:45
38.9 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:50
40.8 km
16:16 16:50 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:16
Bor, Tehnopromet
arr. 16:20
dep. 16:20
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 16:21
dep. 16:21
2.1 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:50
31.1 km
16:30 17:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
39 km
18:49 19:51 (01:02)
Brezonik
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Brezonik
dep. 18:49
arr. 18:53
dep. 18:54
5 km
Bor, Teretna
arr. 18:58
dep. 18:58
8 km
Slatina kod Bora, Railway station
arr. 19:08
dep. 19:08
15 km
Slatina kod Bora, Railway station - Zagradje
arr. 19:22
dep. 19:23
22 km
Rgotina, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:32
30 km
Vrazogrnac, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
39 km
Zajecar, Railway station
arr. 19:51
47 km

Naselja Bor i Zajecar su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 04:59 h, dok je poslednji polazak u 18:49 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.