Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Negotin timetable

thursday, 30.05.2024.
07:30 09:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Rgotina, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 08:32
dep. 08:32
38 km
arr. 08:39
dep. 08:39
44 km
arr. 08:42
dep. 08:42
47 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 08:54
dep. 08:54
54 km
arr. 08:55
dep. 08:55
57 km
Negotin, Bus station
arr. 09:00
65 km
08:45 10:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2028.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
33 km
arr. 09:35
dep. 09:35
40.4 km
arr. 09:39
dep. 09:39
44.7 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 09:46
dep. 09:46
52.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
59.9 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 09:58
dep. 09:58
63.6 km
arr. 10:05
dep. 10:05
68.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
73.9 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
76 km
arr. 10:13
dep. 10:13
78 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 10:15
dep. 10:15
80.5 km
Negotin, Kasarna
arr. 10:24
dep. 10:24
90 km
arr. 10:25
dep. 10:25
90.7 km
Negotin, Bus station
arr. 10:30
92.2 km
13:45 15:14 (01:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 13:45
Bor, Tehnopromet
arr. 13:49
dep. 13:49
1.5 km
arr. 13:51
dep. 13:51
2.1 km
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:55
dep. 13:55
4.6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 13:59
dep. 13:59
7.8 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 14:04
dep. 14:04
13.2 km
Rgotina, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
18.9 km
arr. 14:53
dep. 14:53
51.7 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
53.8 km
arr. 14:57
dep. 14:57
55.8 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 14:59
dep. 14:59
58.3 km
Negotin, Bus station
arr. 15:14
70 km
Bor - Negotin timetable
Departures on: friday, 31.05.2024.
07:30 09:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Rgotina, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 08:32
dep. 08:32
38 km
arr. 08:39
dep. 08:39
44 km
arr. 08:42
dep. 08:42
47 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 08:54
dep. 08:54
54 km
arr. 08:55
dep. 08:55
57 km
Negotin, Bus station
arr. 09:00
65 km
08:45 10:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2028.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
33 km
arr. 09:35
dep. 09:35
40.4 km
arr. 09:39
dep. 09:39
44.7 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 09:46
dep. 09:46
52.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
59.9 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 09:58
dep. 09:58
63.6 km
arr. 10:05
dep. 10:05
68.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
73.9 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
76 km
arr. 10:13
dep. 10:13
78 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 10:15
dep. 10:15
80.5 km
Negotin, Kasarna
arr. 10:24
dep. 10:24
90 km
arr. 10:25
dep. 10:25
90.7 km
Negotin, Bus station
arr. 10:30
92.2 km
13:45 15:14 (01:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 13:45
Bor, Tehnopromet
arr. 13:49
dep. 13:49
1.5 km
arr. 13:51
dep. 13:51
2.1 km
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:55
dep. 13:55
4.6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 13:59
dep. 13:59
7.8 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 14:04
dep. 14:04
13.2 km
Rgotina, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
18.9 km
arr. 14:53
dep. 14:53
51.7 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
53.8 km
arr. 14:57
dep. 14:57
55.8 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 14:59
dep. 14:59
58.3 km
Negotin, Bus station
arr. 15:14
70 km
Bor - Negotin timetable
Departures on: saturday, 01.06.2024.
07:30 09:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zagrade raskrsnica
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Rgotina, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 08:32
dep. 08:32
38 km
arr. 08:39
dep. 08:39
44 km
arr. 08:42
dep. 08:42
47 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 08:54
dep. 08:54
54 km
arr. 08:55
dep. 08:55
57 km
Negotin, Bus station
arr. 09:00
65 km
08:45 10:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2028.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
33 km
arr. 09:35
dep. 09:35
40.4 km
arr. 09:39
dep. 09:39
44.7 km
Jelasnica kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 09:46
dep. 09:46
52.6 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
59.9 km
Salas kod Zajecara, Raskrsnica magistrala
arr. 09:58
dep. 09:58
63.6 km
arr. 10:05
dep. 10:05
68.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
73.9 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
76 km
arr. 10:13
dep. 10:13
78 km
Karbulovo, Raskrsnica magistrala
arr. 10:15
dep. 10:15
80.5 km
Negotin, Kasarna
arr. 10:24
dep. 10:24
90 km
arr. 10:25
dep. 10:25
90.7 km
Negotin, Bus station
arr. 10:30
92.2 km

Naselja Bor i Negotin su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 29min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.