Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bor - Negotin timetable

monday, 19.11.2018.
07:30 09:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Slatina kod Bora, Zadradje
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Rgotina
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Rgotina, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Salas kod Zajecara
arr. 08:32
dep. 08:32
38 km
Metris, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
44 km
Sikole, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 08:54
dep. 08:54
54 km
Stubik, Pivnice
arr. 08:55
dep. 08:55
57 km
Negotin, Bus station
arr. 09:00
65 km
08:45 10:31 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
33.8 km
Vrazogrnac
arr. 09:36
dep. 09:36
39.7 km
Rgotina, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
44 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
51.9 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
59.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:59
dep. 09:59
62.9 km
Metris, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
68.2 km
Sikole, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
75.3 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
77.3 km
Karbulovo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
79.8 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 10:26
dep. 10:26
90 km
Negotin, Bus station
arr. 10:31
91.5 km
13:45 15:14 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 13:45
Bor, Tehnopromet
arr. 13:49
dep. 13:49
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 13:51
dep. 13:51
2.1 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:55
dep. 13:55
4.6 km
Slatina kod Bora
arr. 13:59
dep. 13:59
7.8 km
Slatina kod Bora, Zadradje
arr. 14:04
dep. 14:04
13.2 km
Rgotina
arr. 14:15
dep. 14:15
18.9 km
Sikole, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
51.7 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
53.8 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
55.8 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
58.3 km
Negotin, Bus station
arr. 15:14
70 km
17:35 19:15 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 17:35
Zajecar, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
31.1 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 19:10
dep. 19:10
87.3 km
Negotin, Bus station
arr. 19:15
88.8 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
07:30 09:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Slatina kod Bora, Zadradje
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Rgotina
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Rgotina, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Salas kod Zajecara
arr. 08:32
dep. 08:32
38 km
Metris, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
44 km
Sikole, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 08:54
dep. 08:54
54 km
Stubik, Pivnice
arr. 08:55
dep. 08:55
57 km
Negotin, Bus station
arr. 09:00
65 km
08:45 10:31 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
33.8 km
Vrazogrnac
arr. 09:36
dep. 09:36
39.7 km
Rgotina, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
44 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
51.9 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
59.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:59
dep. 09:59
62.9 km
Metris, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
68.2 km
Sikole, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
75.3 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
77.3 km
Karbulovo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
79.8 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 10:26
dep. 10:26
90 km
Negotin, Bus station
arr. 10:31
91.5 km
13:45 15:14 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 13:45
Bor, Tehnopromet
arr. 13:49
dep. 13:49
1.5 km
Bor, Naselje 4. kilometar
arr. 13:51
dep. 13:51
2.1 km
Bor, M.Z. Petar Kočić
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:55
dep. 13:55
4.6 km
Slatina kod Bora
arr. 13:59
dep. 13:59
7.8 km
Slatina kod Bora, Zadradje
arr. 14:04
dep. 14:04
13.2 km
Rgotina
arr. 14:15
dep. 14:15
18.9 km
Sikole, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
51.7 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
53.8 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
55.8 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
58.3 km
Negotin, Bus station
arr. 15:14
70 km

Naselja Bor i Negotin su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 29min., a najduže 01h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 17:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.