Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Majdanpek timetable

thursday, 27.02.2020.
07:12 08:31 (01:19)
TeretnaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bor, Teretna
dep. 07:12
arr. 07:16
dep. 07:17
3 km
Bor, Brezonik
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
arr. 07:39
dep. 07:39
21 km
arr. 07:43
dep. 07:43
23 km
arr. 07:51
dep. 07:51
28 km
Gornjane, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
30 km
Vlaole, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:59
33 km
Vlaole, Selo
arr. 08:05
dep. 08:05
37 km
Jasikovo, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:09
40 km
Leskovo, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
46 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
54 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:31
58 km
15:15 16:54 (01:39)
Naselje 4. kilometarRavna reka
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
30 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
39 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
47 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
103 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
98 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
81 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
79 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
90 km
16:05 17:24 (01:19)
TeretnaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bor, Teretna
dep. 16:05
arr. 16:09
dep. 16:10
3 km
Bor, Brezonik
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
arr. 16:26
dep. 16:26
16 km
arr. 16:32
dep. 16:32
21 km
arr. 16:36
dep. 16:36
23 km
arr. 16:44
dep. 16:44
28 km
Gornjane, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
30 km
Vlaole, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
33 km
Vlaole, Selo
arr. 16:58
dep. 16:58
37 km
Jasikovo, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:02
40 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
46 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
54 km
Majdanpek, Railway station
arr. 17:24
58 km
21:21 22:40 (01:19)
TeretnaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bor, Teretna
dep. 21:21
arr. 21:25
dep. 21:26
3 km
Bor, Brezonik
arr. 21:33
dep. 21:33
8 km
arr. 21:37
dep. 21:37
11 km
arr. 21:42
dep. 21:42
16 km
arr. 21:48
dep. 21:48
21 km
arr. 21:52
dep. 21:52
23 km
arr. 22:00
dep. 22:00
28 km
Gornjane, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
30 km
Vlaole, Railway station
arr. 22:07
dep. 22:08
33 km
Vlaole, Selo
arr. 22:14
dep. 22:14
37 km
Jasikovo, Railway station
arr. 22:18
dep. 22:18
40 km
Leskovo, Railway station
arr. 22:23
dep. 22:24
46 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 22:33
dep. 22:33
54 km
Majdanpek, Railway station
arr. 22:40
58 km
Bor - Majdanpek timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:12 08:31 (01:19)
TeretnaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bor, Teretna
dep. 07:12
arr. 07:16
dep. 07:17
3 km
Bor, Brezonik
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
arr. 07:39
dep. 07:39
21 km
arr. 07:43
dep. 07:43
23 km
arr. 07:51
dep. 07:51
28 km
Gornjane, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
30 km
Vlaole, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:59
33 km
Vlaole, Selo
arr. 08:05
dep. 08:05
37 km
Jasikovo, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:09
40 km
Leskovo, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
46 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
54 km
Majdanpek, Railway station
arr. 08:31
58 km
15:15 16:54 (01:39)
Naselje 4. kilometarRavna reka
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
-4 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
24 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
30 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
39 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
47 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
103 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
98 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
81 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
79 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
90 km
16:05 17:24 (01:19)
TeretnaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bor, Teretna
dep. 16:05
arr. 16:09
dep. 16:10
3 km
Bor, Brezonik
arr. 16:17
dep. 16:17
8 km
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
arr. 16:26
dep. 16:26
16 km
arr. 16:32
dep. 16:32
21 km
arr. 16:36
dep. 16:36
23 km
arr. 16:44
dep. 16:44
28 km
Gornjane, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
30 km
Vlaole, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
33 km
Vlaole, Selo
arr. 16:58
dep. 16:58
37 km
Jasikovo, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:02
40 km
Leskovo, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
46 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:17
54 km
Majdanpek, Railway station
arr. 17:24
58 km
21:21 22:40 (01:19)
TeretnaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Bor, Teretna
dep. 21:21
arr. 21:25
dep. 21:26
3 km
Bor, Brezonik
arr. 21:33
dep. 21:33
8 km
arr. 21:37
dep. 21:37
11 km
arr. 21:42
dep. 21:42
16 km
arr. 21:48
dep. 21:48
21 km
arr. 21:52
dep. 21:52
23 km
arr. 22:00
dep. 22:00
28 km
Gornjane, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
30 km
Vlaole, Railway station
arr. 22:07
dep. 22:08
33 km
Vlaole, Selo
arr. 22:14
dep. 22:14
37 km
Jasikovo, Railway station
arr. 22:18
dep. 22:18
40 km
Leskovo, Railway station
arr. 22:23
dep. 22:24
46 km
Debeli Lug kod Majdanpeka, Railway station
arr. 22:33
dep. 22:33
54 km
Majdanpek, Railway station
arr. 22:40
58 km

Naselja Bor i Majdanpek su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 19min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 07:12 h, dok je poslednji polazak u 21:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.