Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Knjazevac timetable

thursday, 27.02.2020.
05:00 06:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:46
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
dep. 05:48
40 km
Grliste, Grliska reka
arr. 05:51
dep. 05:51
48 km
Vratarnica, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
52 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:56
dep. 05:56
57 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
60 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
62 km
Minicevo, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
65 km
Debelica, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
66 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
69 km
Ravna, reka
arr. 06:23
dep. 06:23
70 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
72 km
Gornje Zunice, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
75 km
Knjazevac, Bus station
arr. 06:30
80 km
14:30 16:15 (01:45)
Bus stationCrvenče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 14:30
Bor, Tehnopromet
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
43 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
46 km
Vratarnica, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
58 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
66 km
Minicevo, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
71 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
78 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 16:03
dep. 16:03
85 km
Knjazevac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
86 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 16:12
dep. 16:12
87 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 16:15
88 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
80 km
Bor - Knjazevac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:00 06:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:46
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
dep. 05:48
40 km
Grliste, Grliska reka
arr. 05:51
dep. 05:51
48 km
Vratarnica, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
52 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:56
dep. 05:56
57 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
60 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
62 km
Minicevo, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
65 km
Debelica, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
66 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
69 km
Ravna, reka
arr. 06:23
dep. 06:23
70 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
72 km
Gornje Zunice, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
75 km
Knjazevac, Bus station
arr. 06:30
80 km
14:30 16:15 (01:45)
Bus stationCrvenče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 14:30
Bor, Tehnopromet
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
43 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
46 km
Vratarnica, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
58 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
66 km
Minicevo, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
71 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
78 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 16:03
dep. 16:03
85 km
Knjazevac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
86 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 16:12
dep. 16:12
87 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 16:15
88 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
80 km
Bor - Knjazevac timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
05:00 06:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 05:00
arr. 05:02
dep. 05:02
4 km
Zajecar, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:46
37 km
Zajecar, Bolnica
arr. 05:48
dep. 05:48
40 km
Grliste, Grliska reka
arr. 05:51
dep. 05:51
48 km
Vratarnica, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
52 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 05:56
dep. 05:56
57 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
60 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
62 km
Minicevo, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
65 km
Debelica, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
66 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
69 km
Ravna, reka
arr. 06:23
dep. 06:23
70 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
72 km
Gornje Zunice, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
75 km
Knjazevac, Bus station
arr. 06:30
80 km
14:30 16:15 (01:45)
Bus stationCrvenče
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 14:30
Bor, Tehnopromet
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
arr. 14:36
dep. 14:36
5 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
43 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:23
dep. 15:23
46 km
Vratarnica, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
58 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 15:44
dep. 15:44
66 km
Minicevo, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
71 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
78 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 16:03
dep. 16:03
85 km
Knjazevac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:10
86 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 16:12
dep. 16:12
87 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 16:15
88 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:30
Brestovac kod Bora
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Zvezdan, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
34 km
Zajecar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
39 km
Grljan
arr. 17:30
dep. 17:30
45 km
Minicevo, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
65 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:00
80 km

Naselja Bor i Knjazevac su međusobno udaljena ~83 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.