Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Kladovo timetable

sunday, 23.02.2020.
07:30 10:15 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Rgotina, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Rgotina, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Salas kod Zajecara
arr. 08:32
dep. 08:32
38 km
Metris, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
44 km
Sikole, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 08:54
dep. 08:54
54 km
Stubik, Pivnice
arr. 08:55
dep. 08:55
57 km
Negotin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
65 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 09:10
dep. 09:10
70 km
Mala Kamenica
arr. 09:26
dep. 09:26
83 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 09:28
dep. 09:28
84 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 09:36
dep. 09:36
91 km
Kupuziste, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
93 km
Brza Palanka, Stara
arr. 09:40
dep. 09:40
95 km
Brza Palanka
arr. 09:43
dep. 09:43
97 km
Grabovica kod Kladova
arr. 09:48
dep. 09:48
101 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 09:52
dep. 09:52
104 km
Velesnica
arr. 09:56
dep. 09:56
108 km
Milutinovac
arr. 10:00
dep. 10:00
111 km
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
115 km
Kladovo, Bus station
arr. 10:15
123 km
Bor - Kladovo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
07:30 10:15 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Rgotina, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Rgotina, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Salas kod Zajecara
arr. 08:32
dep. 08:32
38 km
Metris, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
44 km
Sikole, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 08:54
dep. 08:54
54 km
Stubik, Pivnice
arr. 08:55
dep. 08:55
57 km
Negotin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
65 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 09:10
dep. 09:10
70 km
Mala Kamenica
arr. 09:26
dep. 09:26
83 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 09:28
dep. 09:28
84 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 09:36
dep. 09:36
91 km
Kupuziste, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
93 km
Brza Palanka, Stara
arr. 09:40
dep. 09:40
95 km
Brza Palanka
arr. 09:43
dep. 09:43
97 km
Grabovica kod Kladova
arr. 09:48
dep. 09:48
101 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 09:52
dep. 09:52
104 km
Velesnica
arr. 09:56
dep. 09:56
108 km
Milutinovac
arr. 10:00
dep. 10:00
111 km
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
115 km
Kladovo, Bus station
arr. 10:15
123 km
08:45 11:33 (02:48)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
33.8 km
Vrazogrnac
arr. 09:36
dep. 09:36
39.7 km
Rgotina, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
44 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
51.9 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
59.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:59
dep. 09:59
62.9 km
Metris, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
68.2 km
Sikole, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
75.3 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
77.3 km
Karbulovo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
79.8 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 10:26
dep. 10:26
90 km
Negotin, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
91.5 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 10:39
dep. 10:39
97 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 10:42
dep. 10:42
99.8 km
Dusanovac, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
102.7 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
109.5 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
110.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 10:58
dep. 10:58
116.2 km
Kupuziste, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
121.9 km
Brza Palanka, Stara
arr. 11:06
dep. 11:06
125.3 km
Brza Palanka
arr. 11:08
dep. 11:08
127 km
Grabovica kod Kladova
arr. 11:11
dep. 11:11
130.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
133.3 km
Velesnica
arr. 11:17
dep. 11:17
136.4 km
Milutinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
139.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 11:33
150.3 km
Bor - Kladovo timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:30 10:15 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Rgotina, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Rgotina, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Salas kod Zajecara
arr. 08:32
dep. 08:32
38 km
Metris, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
44 km
Sikole, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 08:54
dep. 08:54
54 km
Stubik, Pivnice
arr. 08:55
dep. 08:55
57 km
Negotin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
65 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 09:10
dep. 09:10
70 km
Mala Kamenica
arr. 09:26
dep. 09:26
83 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 09:28
dep. 09:28
84 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 09:36
dep. 09:36
91 km
Kupuziste, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
93 km
Brza Palanka, Stara
arr. 09:40
dep. 09:40
95 km
Brza Palanka
arr. 09:43
dep. 09:43
97 km
Grabovica kod Kladova
arr. 09:48
dep. 09:48
101 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 09:52
dep. 09:52
104 km
Velesnica
arr. 09:56
dep. 09:56
108 km
Milutinovac
arr. 10:00
dep. 10:00
111 km
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
115 km
Kladovo, Bus station
arr. 10:15
123 km
08:45 11:33 (02:48)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
33.8 km
Vrazogrnac
arr. 09:36
dep. 09:36
39.7 km
Rgotina, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
44 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
51.9 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
59.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:59
dep. 09:59
62.9 km
Metris, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
68.2 km
Sikole, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
75.3 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
77.3 km
Karbulovo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
79.8 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 10:26
dep. 10:26
90 km
Negotin, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
91.5 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 10:39
dep. 10:39
97 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 10:42
dep. 10:42
99.8 km
Dusanovac, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
102.7 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
109.5 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
110.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 10:58
dep. 10:58
116.2 km
Kupuziste, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
121.9 km
Brza Palanka, Stara
arr. 11:06
dep. 11:06
125.3 km
Brza Palanka
arr. 11:08
dep. 11:08
127 km
Grabovica kod Kladova
arr. 11:11
dep. 11:11
130.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
133.3 km
Velesnica
arr. 11:17
dep. 11:17
136.4 km
Milutinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
139.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 11:33
150.3 km
Bor - Kladovo timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
07:30 10:15 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Rgotina, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Rgotina, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Salas kod Zajecara
arr. 08:32
dep. 08:32
38 km
Metris, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
44 km
Sikole, Intersection
arr. 08:42
dep. 08:42
47 km
Karbulovo, Intersection
arr. 08:54
dep. 08:54
54 km
Stubik, Pivnice
arr. 08:55
dep. 08:55
57 km
Negotin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:05
65 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 09:10
dep. 09:10
70 km
Mala Kamenica
arr. 09:26
dep. 09:26
83 km
Mihajlovac kod Negotina
arr. 09:28
dep. 09:28
84 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 09:36
dep. 09:36
91 km
Kupuziste, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
93 km
Brza Palanka, Stara
arr. 09:40
dep. 09:40
95 km
Brza Palanka
arr. 09:43
dep. 09:43
97 km
Grabovica kod Kladova
arr. 09:48
dep. 09:48
101 km
Ljubičevac kod Kladova
arr. 09:52
dep. 09:52
104 km
Velesnica
arr. 09:56
dep. 09:56
108 km
Milutinovac
arr. 10:00
dep. 10:00
111 km
Recica kod Kladova, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
115 km
Kladovo, Bus station
arr. 10:15
123 km
08:45 11:33 (02:48)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 08:45
Bor, Center
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 08:53
dep. 08:53
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Bor, Tehnopromet
arr. 08:55
dep. 08:55
4.2 km
arr. 08:56
dep. 08:56
4.8 km
Zajecar, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
33.8 km
Vrazogrnac
arr. 09:36
dep. 09:36
39.7 km
Rgotina, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
44 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
51.9 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
59.2 km
Salas kod Zajecara
arr. 09:59
dep. 09:59
62.9 km
Metris, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
68.2 km
Sikole, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
73.2 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
75.3 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
77.3 km
Karbulovo, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
79.8 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 10:26
dep. 10:26
90 km
Negotin, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
91.5 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 10:39
dep. 10:39
97 km
Dusanovac, Kusjak
arr. 10:42
dep. 10:42
99.8 km
Dusanovac, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
102.7 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
109.5 km
Mihajlovac kod Negotina, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
110.2 km
Slatina kod Negotina, Most
arr. 10:58
dep. 10:58
116.2 km
Kupuziste, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
121.9 km
Brza Palanka, Stara
arr. 11:06
dep. 11:06
125.3 km
Brza Palanka
arr. 11:08
dep. 11:08
127 km
Grabovica kod Kladova
arr. 11:11
dep. 11:11
130.2 km
Ljubičevac kod Kladova, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
133.3 km
Velesnica
arr. 11:17
dep. 11:17
136.4 km
Milutinovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
139.9 km
Kladovo, Bus station
arr. 11:33
150.3 km

Naselja Bor i Kladovo su međusobno udaljena ~135 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 02h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 08:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.