Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) timetable

thursday, 27.02.2020.
05:25 05:47 (00:22)
Topionica kapijaKruska
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:25
Bor, Center
arr. 05:27
dep. 05:27
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 05:28
dep. 05:28
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:29
dep. 05:29
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:30
dep. 05:30
1.9 km
arr. 05:32
dep. 05:32
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 05:34
dep. 05:34
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 05:37
dep. 05:37
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 05:38
dep. 05:38
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 05:41
dep. 05:41
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:43
dep. 05:43
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 05:45
dep. 05:45
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 05:47
12.3 km
05:50 06:15 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:50
Bor, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 05:54
dep. 05:54
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:56
dep. 05:56
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:58
dep. 05:58
1.9 km
arr. 06:00
dep. 06:00
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:03
dep. 06:03
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 06:07
dep. 06:07
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 06:09
dep. 06:09
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 06:11
dep. 06:11
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 06:15
9.5 km
06:00 06:29 (00:29)
Topionica kapijaKruska
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Bor, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:05
dep. 06:05
1.9 km
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:09
dep. 06:09
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 06:13
dep. 06:13
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 06:15
dep. 06:15
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 06:24
dep. 06:24
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 06:27
dep. 06:27
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 06:29
12.3 km
06:10 06:33 (00:23)
Bus stationBanjske sume
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 06:10
Bor, Tehnopromet
arr. 06:16
dep. 06:16
4.1 km
Bor, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:13
dep. 06:13
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:14
dep. 06:14
3.5 km
arr. 06:18
dep. 06:18
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:21
dep. 06:21
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
8.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 06:26
dep. 06:26
10.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 06:30
dep. 06:30
12.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 06:33
13.1 km
06:45 07:08 (00:23)
Bus stationBanjske sume
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 06:45
Bor, Tehnopromet
arr. 06:51
dep. 06:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:48
dep. 06:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:49
dep. 06:49
3.5 km
arr. 06:53
dep. 06:53
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:56
dep. 06:56
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
8.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 07:01
dep. 07:01
10.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 07:05
dep. 07:05
12.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 07:08
13.1 km
06:45 07:10 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Bor, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:49
dep. 06:49
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:51
dep. 06:51
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:53
dep. 06:53
1.9 km
arr. 06:55
dep. 06:55
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:58
dep. 06:58
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 07:04
dep. 07:04
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 07:06
dep. 07:06
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 07:10
9.5 km
07:30 07:46 (00:16)
Bus stationLeciliste
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 07:46
12 km
07:30 07:57 (00:27)
Topionica kapijaKruska
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:37
dep. 07:37
1.9 km
arr. 07:39
dep. 07:39
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:41
dep. 07:41
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 07:47
dep. 07:47
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 07:48
dep. 07:48
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 07:50
dep. 07:50
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 07:52
dep. 07:52
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 07:55
dep. 07:55
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 07:57
12.3 km
07:45 08:08 (00:23)
Bus stationBanjske sume
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:45
Bor, Tehnopromet
arr. 07:51
dep. 07:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:48
dep. 07:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:49
dep. 07:49
3.5 km
arr. 07:53
dep. 07:53
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:56
dep. 07:56
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
8.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 08:01
dep. 08:01
10.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 08:05
dep. 08:05
12.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 08:08
13.1 km
09:30 09:55 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Bor, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 09:34
dep. 09:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 09:36
dep. 09:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 09:38
dep. 09:38
1.9 km
arr. 09:40
dep. 09:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 09:43
dep. 09:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 09:49
dep. 09:49
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 09:51
dep. 09:51
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 09:53
dep. 09:53
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 09:55
9.5 km
10:00 10:27 (00:27)
Topionica kapijaKruska
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Bor, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 10:04
dep. 10:04
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 10:06
dep. 10:06
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:07
dep. 10:07
1.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 10:10
dep. 10:10
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 10:15
dep. 10:15
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 10:17
dep. 10:17
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 10:18
dep. 10:18
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 10:22
dep. 10:22
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 10:25
dep. 10:25
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 10:27
12.3 km
11:30 11:55 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Bor, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 11:34
dep. 11:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 11:36
dep. 11:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 11:38
dep. 11:38
1.9 km
arr. 11:40
dep. 11:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 11:43
dep. 11:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 11:47
dep. 11:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 11:49
dep. 11:49
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 11:51
dep. 11:51
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 11:53
dep. 11:53
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 11:55
9.5 km
12:30 12:55 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Bor, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 12:34
dep. 12:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 12:36
dep. 12:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 12:38
dep. 12:38
1.9 km
arr. 12:40
dep. 12:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 12:43
dep. 12:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 12:47
dep. 12:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 12:49
dep. 12:49
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 12:51
dep. 12:51
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 12:55
9.5 km
12:45 13:08 (00:23)
Bus stationBanjske sume
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 12:45
Bor, Tehnopromet
arr. 12:51
dep. 12:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 12:48
dep. 12:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 12:49
dep. 12:49
3.5 km
arr. 12:53
dep. 12:53
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 12:56
dep. 12:56
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
8.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 13:01
dep. 13:01
10.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 13:05
dep. 13:05
12.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 13:08
13.1 km
13:00 13:27 (00:27)
Topionica kapijaKruska
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Bor, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:07
dep. 13:07
1.9 km
arr. 13:09
dep. 13:09
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:11
dep. 13:11
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 13:15
dep. 13:15
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 13:17
dep. 13:17
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 13:18
dep. 13:18
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 13:22
dep. 13:22
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 13:25
dep. 13:25
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 13:27
12.3 km
13:45 14:10 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
Bor, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:49
dep. 13:49
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:51
dep. 13:51
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:53
dep. 13:53
1.9 km
arr. 13:55
dep. 13:55
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:58
dep. 13:58
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 14:04
dep. 14:04
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 14:06
dep. 14:06
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 14:10
9.5 km
14:45 15:10 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Bor, Center
arr. 14:47
dep. 14:47
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 14:49
dep. 14:49
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 14:51
dep. 14:51
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 14:53
dep. 14:53
1.9 km
arr. 14:55
dep. 14:55
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 14:58
dep. 14:58
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 15:04
dep. 15:04
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 15:06
dep. 15:06
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 15:08
dep. 15:08
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 15:10
9.5 km
15:15 15:46 (00:31)
Topionica kapijaKruska
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:19
dep. 15:19
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:20
dep. 15:20
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:22
dep. 15:22
1.9 km
arr. 15:24
dep. 15:24
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:27
dep. 15:27
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 15:31
dep. 15:31
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 15:33
dep. 15:33
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 15:34
dep. 15:34
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 15:38
dep. 15:38
9.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:41
dep. 15:41
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 15:44
dep. 15:44
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 15:46
12.3 km
15:30 15:50 (00:20)
Bus stationLeciliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:50
11.7 km
16:00 16:23 (00:23)
Bus stationBanjske sume
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 16:00
Bor, Tehnopromet
arr. 16:06
dep. 16:06
4.1 km
Bor, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 16:03
dep. 16:03
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:04
dep. 16:04
3.5 km
arr. 16:08
dep. 16:08
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:11
dep. 16:11
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
8.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 16:16
dep. 16:16
10.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 16:20
dep. 16:20
12.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 16:23
13.1 km
17:00 17:28 (00:28)
Topionica kapijaKruska
The timetable is valid until: 31.03.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Bor, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 17:04
dep. 17:04
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:05
dep. 17:05
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 17:07
dep. 17:07
1.9 km
arr. 17:09
dep. 17:09
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 17:12
dep. 17:12
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 17:16
dep. 17:16
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 17:18
dep. 17:18
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 17:19
dep. 17:19
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 17:21
dep. 17:21
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 17:23
dep. 17:23
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 17:26
dep. 17:26
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 17:28
12.3 km
17:30 17:55 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Bor, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 17:34
dep. 17:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:36
dep. 17:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 17:38
dep. 17:38
1.9 km
arr. 17:40
dep. 17:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 17:43
dep. 17:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 17:47
dep. 17:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 17:49
dep. 17:49
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 17:51
dep. 17:51
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 17:53
dep. 17:53
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 17:55
9.5 km
18:30 18:55 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Bor, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 18:34
dep. 18:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 18:36
dep. 18:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 18:38
dep. 18:38
1.9 km
arr. 18:40
dep. 18:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 18:43
dep. 18:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 18:47
dep. 18:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 18:49
dep. 18:49
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 18:51
dep. 18:51
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 18:53
dep. 18:53
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 18:55
9.5 km
19:30 19:55 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Bor, Center
arr. 19:32
dep. 19:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 19:36
dep. 19:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 19:38
dep. 19:38
1.9 km
arr. 19:40
dep. 19:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 19:43
dep. 19:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 19:47
dep. 19:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 19:51
dep. 19:51
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 19:53
dep. 19:53
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 19:55
9.5 km
20:30 20:55 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 30.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 20:34
dep. 20:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:36
dep. 20:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:38
dep. 20:38
1.9 km
arr. 20:40
dep. 20:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 20:43
dep. 20:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 20:47
dep. 20:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 20:49
dep. 20:49
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 20:51
dep. 20:51
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 20:53
dep. 20:53
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 20:55
9.5 km
21:30 21:55 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:30
Bor, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 21:34
dep. 21:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 21:36
dep. 21:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 21:38
dep. 21:38
1.9 km
arr. 21:40
dep. 21:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 21:43
dep. 21:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 21:47
dep. 21:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 21:49
dep. 21:49
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 21:51
dep. 21:51
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 21:53
dep. 21:53
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 21:55
9.5 km
23:30 23:55 (00:25)
Topionica kapijaBelo polje
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:30
Bor, Center
arr. 23:32
dep. 23:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:34
dep. 23:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 23:38
dep. 23:38
1.9 km
arr. 23:40
dep. 23:40
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 23:43
dep. 23:43
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 23:45
dep. 23:45
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 23:47
dep. 23:47
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 23:49
dep. 23:49
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 23:51
dep. 23:51
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 23:53
dep. 23:53
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 23:55
9.5 km
23:45 00:08 (00:23)
Bus stationBanjske sume
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 23:45
Bor, Tehnopromet
arr. 23:51
dep. 23:51
4.1 km
Bor, Center
arr. 23:47
dep. 23:47
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:48
dep. 23:48
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:49
dep. 23:49
3.5 km
arr. 23:53
dep. 23:53
4.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 23:56
dep. 23:56
6.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 23:58
dep. 23:58
8.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 00:01
dep. 00:01
10.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 00:05
dep. 00:05
12.1 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 00:08
13.1 km

Naselja Bor i Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 23:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.