Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bor - Borsko jezero (Brestovac kod Bora) timetable

tuesday, 15.10.2019.
05:25 06:00 (00:35)
Topionica kapijaCesma
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:25
Bor, Center
arr. 05:27
dep. 05:27
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 05:28
dep. 05:28
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 05:29
dep. 05:29
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 05:30
dep. 05:30
1.9 km
arr. 05:32
dep. 05:32
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 05:34
dep. 05:34
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 05:37
dep. 05:37
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 05:38
dep. 05:38
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 05:40
dep. 05:40
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 05:41
dep. 05:41
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:43
dep. 05:43
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 05:45
dep. 05:45
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 05:47
dep. 05:47
12.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 05:49
dep. 05:49
12.8 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 05:51
dep. 05:51
14.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Brdo naselje
arr. 05:52
dep. 05:52
14.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 05:53
dep. 05:53
15.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 05:54
dep. 05:54
15.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 05:55
dep. 05:55
15.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Stadion
arr. 05:56
dep. 05:56
15.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 05:57
dep. 05:57
16.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 05:58
dep. 05:58
16.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
arr. 06:00
18 km
06:00 06:42 (00:42)
Topionica kapijaCesma
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Bor, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:05
dep. 06:05
1.9 km
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:09
dep. 06:09
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 06:13
dep. 06:13
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 06:15
dep. 06:15
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 06:24
dep. 06:24
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 06:27
dep. 06:27
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 06:29
dep. 06:29
12.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 06:31
dep. 06:31
12.8 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 06:32
dep. 06:32
14 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 06:33
dep. 06:33
14.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Brdo naselje
arr. 06:34
dep. 06:34
14.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 06:35
dep. 06:35
15.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 06:36
dep. 06:36
15.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 06:37
dep. 06:37
15.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Stadion
arr. 06:38
dep. 06:38
15.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 06:39
dep. 06:39
16.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 06:40
dep. 06:40
16.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
arr. 06:42
18 km
07:30 07:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 07:46
dep. 07:46
12 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora)
arr. 07:54
17 km
07:30 08:12 (00:42)
Topionica kapijaCesma
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Bor, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:37
dep. 07:37
1.9 km
arr. 07:39
dep. 07:39
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:41
dep. 07:41
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 07:45
dep. 07:45
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 07:47
dep. 07:47
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 07:48
dep. 07:48
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 07:50
dep. 07:50
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 07:52
dep. 07:52
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 07:55
dep. 07:55
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 07:57
dep. 07:57
12.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 07:59
dep. 07:59
12.8 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 08:01
dep. 08:01
14 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 08:03
dep. 08:03
14.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Brdo naselje
arr. 08:04
dep. 08:04
14.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 08:05
dep. 08:05
15.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 08:06
dep. 08:06
15.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 08:07
dep. 08:07
15.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Stadion
arr. 08:08
dep. 08:08
15.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 08:09
dep. 08:09
16.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 08:10
dep. 08:10
16.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
arr. 08:12
18 km
10:00 10:42 (00:42)
Topionica kapijaCesma
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Bor, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 10:04
dep. 10:04
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 10:06
dep. 10:06
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 10:07
dep. 10:07
1.9 km
arr. 10:09
dep. 10:09
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 10:11
dep. 10:11
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 10:15
dep. 10:15
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 10:17
dep. 10:17
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 10:18
dep. 10:18
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 10:22
dep. 10:22
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 10:25
dep. 10:25
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 10:27
dep. 10:27
12.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 10:29
dep. 10:29
12.8 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 10:31
dep. 10:31
14 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 10:33
dep. 10:33
14.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Brdo naselje
arr. 10:34
dep. 10:34
14.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 10:35
dep. 10:35
15.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 10:36
dep. 10:36
15.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 10:37
dep. 10:37
15.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Stadion
arr. 10:38
dep. 10:38
15.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 10:39
dep. 10:39
16.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 10:40
dep. 10:40
16.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
arr. 10:42
18 km
13:00 13:42 (00:42)
Topionica kapijaCesma
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Bor, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:04
dep. 13:04
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:07
dep. 13:07
1.9 km
arr. 13:09
dep. 13:09
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:11
dep. 13:11
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 13:15
dep. 13:15
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 13:17
dep. 13:17
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 13:18
dep. 13:18
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 13:22
dep. 13:22
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 13:25
dep. 13:25
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 13:27
dep. 13:27
12.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 13:29
dep. 13:29
12.8 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 13:31
dep. 13:31
14 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 13:33
dep. 13:33
14.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Brdo naselje
arr. 13:34
dep. 13:34
14.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 13:35
dep. 13:35
15.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 13:36
dep. 13:36
15.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 13:37
dep. 13:37
15.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Stadion
arr. 13:38
dep. 13:38
15.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 13:39
dep. 13:39
16.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 13:40
dep. 13:40
16.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
arr. 13:42
18 km
15:15 16:00 (00:45)
Topionica kapijaCesma
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Bor, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:19
dep. 15:19
1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:20
dep. 15:20
1.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:22
dep. 15:22
1.9 km
arr. 15:24
dep. 15:24
2.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:27
dep. 15:27
5.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Brestovac kod Bora, Cokanjica
arr. 15:31
dep. 15:31
7 km
Brestovac kod Bora, Ruzana
arr. 15:33
dep. 15:33
7.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 15:34
dep. 15:34
8.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje - raskrsnica
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Belo polje
arr. 15:38
dep. 15:38
9.5 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:41
dep. 15:41
10.3 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Trnjane
arr. 15:44
dep. 15:44
11.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Kruska
arr. 15:46
dep. 15:46
12.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Drinkin potok
arr. 15:47
dep. 15:47
12.8 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Vedrina
arr. 15:49
dep. 15:49
14 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Savaca
arr. 15:51
dep. 15:51
14.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Brdo naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
14.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Tilva Njagra
arr. 15:53
dep. 15:53
15.3 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Jezero - krivina
arr. 15:54
dep. 15:54
15.4 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Boric
arr. 15:55
dep. 15:55
15.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Stadion
arr. 15:56
dep. 15:56
15.9 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 15:57
dep. 15:57
16.2 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Auto kamp
arr. 15:58
dep. 15:58
16.6 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Cesma
arr. 16:00
18 km
15:30 15:58 (00:28)
Bus stationBorsko jezero
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bor, Bus station
dep. 15:30
Bor, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Bor, Ekspres
arr. 15:38
dep. 15:38
3.1 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:40
dep. 15:40
4.2 km
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:50
dep. 15:50
11.7 km
Borsko jezero (Brestovac kod Bora), Borsko jezero
arr. 15:58
18.2 km

Naselja Bor i Borsko jezero (Brestovac kod Bora) su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bor je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.