Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Boljkovci - Gornji Milanovac timetable

sunday, 20.10.2019.
12:00 12:50 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljkovci, 2
dep. 12:00
Boljkovci, Z. bara
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Boljkovci, N. puta
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Boljkovci, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Rucici, Dudic
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Rucici, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Rucici, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Silopaj
arr. 12:19
dep. 12:19
10 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:21
dep. 12:21
11 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Kalimanici, Lokva
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Klaticevo, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:36
dep. 12:36
20 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:39
dep. 12:39
21 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:41
dep. 12:41
22 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:43
dep. 12:43
23 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:45
dep. 12:45
24 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:47
dep. 12:47
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:50
26 km
16:40 17:30 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljkovci, 2
dep. 16:40
Boljkovci, Z. bara
arr. 16:46
dep. 16:46
3 km
Boljkovci, N. puta
arr. 16:48
dep. 16:48
4 km
Boljkovci, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Rucici, Dudic
arr. 16:53
dep. 16:53
7 km
Rucici, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
8 km
Rucici, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
9 km
Silopaj
arr. 16:59
dep. 16:59
10 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 17:01
dep. 17:01
11 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 17:03
dep. 17:03
12 km
Kalimanici, Lokva
arr. 17:06
dep. 17:06
14 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 17:08
dep. 17:08
15 km
Klaticevo, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 17:16
dep. 17:16
20 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 17:19
dep. 17:19
21 km
Brusnica, Bazen
arr. 17:21
dep. 17:21
22 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 17:23
dep. 17:23
23 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 17:25
dep. 17:25
24 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
26 km
Boljkovci - Gornji Milanovac timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
04:45 05:35 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljkovci, 2
dep. 04:45
Boljkovci, Z. bara
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
Boljkovci, N. puta
arr. 04:53
dep. 04:53
4 km
Boljkovci, 1
arr. 04:55
dep. 04:55
5 km
Rucici, Dudic
arr. 04:58
dep. 04:58
7 km
Rucici, 2
arr. 05:00
dep. 05:00
8 km
Rucici, 1
arr. 05:02
dep. 05:02
9 km
Silopaj
arr. 05:04
dep. 05:04
10 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 05:06
dep. 05:06
11 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 05:08
dep. 05:08
12 km
Kalimanici, Lokva
arr. 05:11
dep. 05:11
14 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 05:13
dep. 05:13
15 km
Klaticevo, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
18 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 05:21
dep. 05:21
20 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 05:24
dep. 05:24
21 km
Brusnica, Bazen
arr. 05:26
dep. 05:26
22 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 05:28
dep. 05:28
23 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 05:30
dep. 05:30
24 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:35
26 km
06:10 07:00 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljkovci, 2
dep. 06:10
Boljkovci, Z. bara
arr. 06:16
dep. 06:16
3 km
Boljkovci, N. puta
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Boljkovci, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Rucici, Dudic
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Rucici, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Rucici, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
9 km
Silopaj
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:31
dep. 06:31
11 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 06:33
dep. 06:33
12 km
Kalimanici, Lokva
arr. 06:36
dep. 06:36
14 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 06:38
dep. 06:38
15 km
Klaticevo, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
18 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:46
dep. 06:46
20 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:49
dep. 06:49
21 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:51
dep. 06:51
22 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:53
dep. 06:53
23 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:55
dep. 06:55
24 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:00
26 km
08:30 09:20 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljkovci, 2
dep. 08:30
Boljkovci, Z. bara
arr. 08:36
dep. 08:36
3 km
Boljkovci, N. puta
arr. 08:38
dep. 08:38
4 km
Boljkovci, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Rucici, Dudic
arr. 08:43
dep. 08:43
7 km
Rucici, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
8 km
Rucici, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
9 km
Silopaj
arr. 08:49
dep. 08:49
10 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:51
dep. 08:51
11 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 08:53
dep. 08:53
12 km
Kalimanici, Lokva
arr. 08:56
dep. 08:56
14 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 08:58
dep. 08:58
15 km
Klaticevo, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
18 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:06
dep. 09:06
20 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 09:09
dep. 09:09
21 km
Brusnica, Bazen
arr. 09:11
dep. 09:11
22 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 09:13
dep. 09:13
23 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 09:15
dep. 09:15
24 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:17
dep. 09:17
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:20
26 km
12:00 12:50 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljkovci, 2
dep. 12:00
Boljkovci, Z. bara
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Boljkovci, N. puta
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Boljkovci, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Rucici, Dudic
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Rucici, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Rucici, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Silopaj
arr. 12:19
dep. 12:19
10 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:21
dep. 12:21
11 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Kalimanici, Lokva
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Klaticevo, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:36
dep. 12:36
20 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:39
dep. 12:39
21 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:41
dep. 12:41
22 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:43
dep. 12:43
23 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:45
dep. 12:45
24 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:47
dep. 12:47
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:50
26 km
14:15 15:05 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljkovci, 2
dep. 14:15
Boljkovci, Z. bara
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Boljkovci, N. puta
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Boljkovci, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Rucici, Dudic
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Rucici, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Rucici, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Silopaj
arr. 14:34
dep. 14:34
10 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:36
dep. 14:36
11 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 14:38
dep. 14:38
12 km
Kalimanici, Lokva
arr. 14:41
dep. 14:41
14 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Klaticevo, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
18 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Brusnica, Bazen
arr. 14:56
dep. 14:56
22 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 14:58
dep. 14:58
23 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:02
dep. 15:02
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:05
26 km
16:40 17:30 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljkovci, 2
dep. 16:40
Boljkovci, Z. bara
arr. 16:46
dep. 16:46
3 km
Boljkovci, N. puta
arr. 16:48
dep. 16:48
4 km
Boljkovci, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Rucici, Dudic
arr. 16:53
dep. 16:53
7 km
Rucici, 2
arr. 16:55
dep. 16:55
8 km
Rucici, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
9 km
Silopaj
arr. 16:59
dep. 16:59
10 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 17:01
dep. 17:01
11 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 17:03
dep. 17:03
12 km
Kalimanici, Lokva
arr. 17:06
dep. 17:06
14 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 17:08
dep. 17:08
15 km
Klaticevo, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 17:16
dep. 17:16
20 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 17:19
dep. 17:19
21 km
Brusnica, Bazen
arr. 17:21
dep. 17:21
22 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 17:23
dep. 17:23
23 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 17:25
dep. 17:25
24 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:30
26 km
20:30 21:20 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljkovci, 2
dep. 20:30
Boljkovci, Z. bara
arr. 20:36
dep. 20:36
3 km
Boljkovci, N. puta
arr. 20:38
dep. 20:38
4 km
Boljkovci, 1
arr. 20:40
dep. 20:40
5 km
Rucici, Dudic
arr. 20:43
dep. 20:43
7 km
Rucici, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
8 km
Rucici, 1
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Silopaj
arr. 20:49
dep. 20:49
10 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 20:51
dep. 20:51
11 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 20:53
dep. 20:53
12 km
Kalimanici, Lokva
arr. 20:56
dep. 20:56
14 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 20:58
dep. 20:58
15 km
Klaticevo, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
18 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 21:06
dep. 21:06
20 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 21:09
dep. 21:09
21 km
Brusnica, Bazen
arr. 21:11
dep. 21:11
22 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 21:13
dep. 21:13
23 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 21:15
dep. 21:15
24 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 21:17
dep. 21:17
25 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:20
26 km

Naselja Boljkovci i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Boljkovci je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.