Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Boljevac - Vrbovac kod Boljevca timetable

tuesday, 15.10.2019.
06:20 06:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 06:20
Boljevac, Vojni magacin
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Valakonje, Bukovo
arr. 06:24
dep. 06:24
3.9 km
Osnic, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
26.1 km
Vrbovac kod Boljevca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Vrbovac kod Boljevca
arr. 06:45
20.7 km
13:30 15:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 13:30
Valakonje, Brdo
arr. 13:36
dep. 13:36
4.2 km
Valakonje, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
8.9 km
Valakonje, Selo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.6 km
Valakonje, Mladenovici
arr. 13:48
dep. 13:48
9.7 km
Valakonje, Motel
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Valakonje, Zastranovići
arr. 13:51
dep. 13:51
11.8 km
Savinac kod Boljevca, Savinac - Sumrakovac
arr. 14:14
dep. 14:14
22.8 km
Podgorac kod Boljevca, Timok
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Sumrakovac, Trujic
arr. 14:02
dep. 14:02
18.1 km
Sumrakovac
arr. 14:05
dep. 14:05
18.8 km
Sumrakovac, Saraka
arr. 14:07
dep. 14:07
19.4 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:17
dep. 14:17
23.4 km
Savinac kod Boljevca, Kračunovići
arr. 14:20
dep. 14:20
24.7 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:23
dep. 14:23
26.4 km
Osnic, Put
arr. 14:25
dep. 14:25
27.4 km
Osnic, Nestorovici
arr. 14:28
dep. 14:28
29.5 km
Osnic, Novi put
arr. 14:30
dep. 14:30
30.3 km
Osnic, Izvor
arr. 14:32
dep. 14:32
31.2 km
Osnic, Selo
arr. 14:35
dep. 14:35
32.1 km
Osnic, Obrez
arr. 14:37
dep. 14:37
33.2 km
Osnic, Groblje
arr. 14:38
dep. 14:38
33.8 km
Osnic, Stara vodenica
arr. 14:39
dep. 14:39
34.5 km
Osnic, Baraka
arr. 14:41
dep. 14:41
35 km
Osnic, Bukovo
arr. 14:45
dep. 14:45
35.7 km
Osnic, Lazarevici
arr. 14:47
dep. 14:47
36.9 km
Osnic, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
38.1 km
Vrbovac kod Boljevca, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
46.3 km
Vrbovac kod Boljevca
arr. 15:00
43.5 km
Boljevac - Vrbovac kod Boljevca timetable
Departures on: wednesday, 16.10.2019.
06:20 06:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 06:20
Boljevac, Vojni magacin
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Valakonje, Bukovo
arr. 06:24
dep. 06:24
3.9 km
Osnic, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
26.1 km
Vrbovac kod Boljevca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Vrbovac kod Boljevca
arr. 06:45
20.7 km
13:30 15:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 13:30
Valakonje, Brdo
arr. 13:36
dep. 13:36
4.2 km
Valakonje, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
8.9 km
Valakonje, Selo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.6 km
Valakonje, Mladenovici
arr. 13:48
dep. 13:48
9.7 km
Valakonje, Motel
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Valakonje, Zastranovići
arr. 13:51
dep. 13:51
11.8 km
Savinac kod Boljevca, Savinac - Sumrakovac
arr. 14:14
dep. 14:14
22.8 km
Podgorac kod Boljevca, Timok
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Sumrakovac, Trujic
arr. 14:02
dep. 14:02
18.1 km
Sumrakovac
arr. 14:05
dep. 14:05
18.8 km
Sumrakovac, Saraka
arr. 14:07
dep. 14:07
19.4 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:17
dep. 14:17
23.4 km
Savinac kod Boljevca, Kračunovići
arr. 14:20
dep. 14:20
24.7 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:23
dep. 14:23
26.4 km
Osnic, Put
arr. 14:25
dep. 14:25
27.4 km
Osnic, Nestorovici
arr. 14:28
dep. 14:28
29.5 km
Osnic, Novi put
arr. 14:30
dep. 14:30
30.3 km
Osnic, Izvor
arr. 14:32
dep. 14:32
31.2 km
Osnic, Selo
arr. 14:35
dep. 14:35
32.1 km
Osnic, Obrez
arr. 14:37
dep. 14:37
33.2 km
Osnic, Groblje
arr. 14:38
dep. 14:38
33.8 km
Osnic, Stara vodenica
arr. 14:39
dep. 14:39
34.5 km
Osnic, Baraka
arr. 14:41
dep. 14:41
35 km
Osnic, Bukovo
arr. 14:45
dep. 14:45
35.7 km
Osnic, Lazarevici
arr. 14:47
dep. 14:47
36.9 km
Osnic, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
38.1 km
Vrbovac kod Boljevca, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
46.3 km
Vrbovac kod Boljevca
arr. 15:00
43.5 km
Boljevac - Vrbovac kod Boljevca timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
06:20 06:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 06:20
Boljevac, Vojni magacin
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Valakonje, Bukovo
arr. 06:24
dep. 06:24
3.9 km
Osnic, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
26.1 km
Vrbovac kod Boljevca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Vrbovac kod Boljevca
arr. 06:45
20.7 km
13:30 15:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 13:30
Valakonje, Brdo
arr. 13:36
dep. 13:36
4.2 km
Valakonje, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
8.9 km
Valakonje, Selo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.6 km
Valakonje, Mladenovici
arr. 13:48
dep. 13:48
9.7 km
Valakonje, Motel
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Valakonje, Zastranovići
arr. 13:51
dep. 13:51
11.8 km
Savinac kod Boljevca, Savinac - Sumrakovac
arr. 14:14
dep. 14:14
22.8 km
Podgorac kod Boljevca, Timok
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Sumrakovac, Trujic
arr. 14:02
dep. 14:02
18.1 km
Sumrakovac
arr. 14:05
dep. 14:05
18.8 km
Sumrakovac, Saraka
arr. 14:07
dep. 14:07
19.4 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:17
dep. 14:17
23.4 km
Savinac kod Boljevca, Kračunovići
arr. 14:20
dep. 14:20
24.7 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:23
dep. 14:23
26.4 km
Osnic, Put
arr. 14:25
dep. 14:25
27.4 km
Osnic, Nestorovici
arr. 14:28
dep. 14:28
29.5 km
Osnic, Novi put
arr. 14:30
dep. 14:30
30.3 km
Osnic, Izvor
arr. 14:32
dep. 14:32
31.2 km
Osnic, Selo
arr. 14:35
dep. 14:35
32.1 km
Osnic, Obrez
arr. 14:37
dep. 14:37
33.2 km
Osnic, Groblje
arr. 14:38
dep. 14:38
33.8 km
Osnic, Stara vodenica
arr. 14:39
dep. 14:39
34.5 km
Osnic, Baraka
arr. 14:41
dep. 14:41
35 km
Osnic, Bukovo
arr. 14:45
dep. 14:45
35.7 km
Osnic, Lazarevici
arr. 14:47
dep. 14:47
36.9 km
Osnic, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
38.1 km
Vrbovac kod Boljevca, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
46.3 km
Vrbovac kod Boljevca
arr. 15:00
43.5 km
Boljevac - Vrbovac kod Boljevca timetable
Departures on: friday, 18.10.2019.
06:20 06:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 06:20
Boljevac, Vojni magacin
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Valakonje, Bukovo
arr. 06:24
dep. 06:24
3.9 km
Osnic, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
26.1 km
Vrbovac kod Boljevca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Vrbovac kod Boljevca
arr. 06:45
20.7 km
13:30 15:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 13:30
Valakonje, Brdo
arr. 13:36
dep. 13:36
4.2 km
Valakonje, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
8.9 km
Valakonje, Selo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.6 km
Valakonje, Mladenovici
arr. 13:48
dep. 13:48
9.7 km
Valakonje, Motel
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Valakonje, Zastranovići
arr. 13:51
dep. 13:51
11.8 km
Savinac kod Boljevca, Savinac - Sumrakovac
arr. 14:14
dep. 14:14
22.8 km
Podgorac kod Boljevca, Timok
arr. 14:10
dep. 14:10
20.5 km
Sumrakovac, Trujic
arr. 14:02
dep. 14:02
18.1 km
Sumrakovac
arr. 14:05
dep. 14:05
18.8 km
Sumrakovac, Saraka
arr. 14:07
dep. 14:07
19.4 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:17
dep. 14:17
23.4 km
Savinac kod Boljevca, Kračunovići
arr. 14:20
dep. 14:20
24.7 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:23
dep. 14:23
26.4 km
Osnic, Put
arr. 14:25
dep. 14:25
27.4 km
Osnic, Nestorovici
arr. 14:28
dep. 14:28
29.5 km
Osnic, Novi put
arr. 14:30
dep. 14:30
30.3 km
Osnic, Izvor
arr. 14:32
dep. 14:32
31.2 km
Osnic, Selo
arr. 14:35
dep. 14:35
32.1 km
Osnic, Obrez
arr. 14:37
dep. 14:37
33.2 km
Osnic, Groblje
arr. 14:38
dep. 14:38
33.8 km
Osnic, Stara vodenica
arr. 14:39
dep. 14:39
34.5 km
Osnic, Baraka
arr. 14:41
dep. 14:41
35 km
Osnic, Bukovo
arr. 14:45
dep. 14:45
35.7 km
Osnic, Lazarevici
arr. 14:47
dep. 14:47
36.9 km
Osnic, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
38.1 km
Vrbovac kod Boljevca, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
46.3 km
Vrbovac kod Boljevca
arr. 15:00
43.5 km

Naselja Boljevac i Vrbovac kod Boljevca su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Boljevac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.