Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Boljevac - Bor timetable

thursday, 27.02.2020.
04:45 06:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 04:45
Valakonje, Arnauta
arr. 04:52
dep. 04:52
4.6 km
Valakonje, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
6.4 km
Bogovina, Selo
arr. 05:07
dep. 05:07
7.5 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 05:11
dep. 05:11
8.5 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 05:13
dep. 05:13
11.5 km
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 05:15
dep. 05:15
13.2 km
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
arr. 05:17
dep. 05:17
14.2 km
Zlot, Grozan
arr. 05:20
dep. 05:20
17.9 km
Zlot, Stopanja
arr. 05:24
dep. 05:24
19.2 km
Zlot, Trafo
arr. 05:27
dep. 05:27
20 km
Zlot, Todorovići
arr. 05:30
dep. 05:30
20.6 km
Zlot, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
22.7 km
Zlot, I
arr. 05:37
dep. 05:37
23 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 05:40
dep. 05:40
24.7 km
Zlot, Krlinac
arr. 05:42
dep. 05:42
25.7 km
arr. 05:46
dep. 05:46
26.7 km
Zlot, Setace
arr. 05:48
dep. 05:48
27.6 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 05:51
dep. 05:51
28.2 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 05:55
dep. 05:55
31.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
33.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:02
dep. 06:02
35 km
arr. 06:06
dep. 06:06
37.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:08
dep. 06:08
37.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:10
dep. 06:10
38.4 km
Bor, Ekspres
arr. 06:12
dep. 06:12
38.8 km
Bor, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
39.4 km
Bor, Bus station
arr. 06:20
41.9 km
12:30 14:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 12:30
Valakonje, Arnauta
arr. 12:37
dep. 12:37
4.6 km
Valakonje, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
6.4 km
Bogovina, Selo
arr. 12:52
dep. 12:52
7.5 km
Bogovina, Jugopetrol
arr. 12:56
dep. 12:56
8.5 km
Podgorac kod Boljevca, Fundonj
arr. 12:58
dep. 12:58
11.5 km
Podgorac kod Boljevca, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
13.2 km
Podgorac kod Boljevca, Selo - Centar
arr. 13:02
dep. 13:02
14.2 km
Zlot, Grozan
arr. 13:05
dep. 13:05
17.9 km
Zlot, Stopanja
arr. 13:09
dep. 13:09
19.2 km
Zlot, Trafo
arr. 13:12
dep. 13:12
20 km
Zlot, Todorovići
arr. 13:15
dep. 13:15
20.6 km
Zlot, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
22.7 km
Zlot, I
arr. 13:22
dep. 13:22
23 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 13:25
dep. 13:25
24.7 km
Zlot, Krlinac
arr. 13:27
dep. 13:27
25.7 km
arr. 13:31
dep. 13:31
26.7 km
Zlot, Setace
arr. 13:33
dep. 13:33
27.6 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 13:36
dep. 13:36
28.2 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 13:40
dep. 13:40
31.8 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
33.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:47
dep. 13:47
35 km
arr. 13:51
dep. 13:51
37.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:53
dep. 13:53
37.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:55
dep. 13:55
38.4 km
Bor, Ekspres
arr. 13:57
dep. 13:57
38.8 km
Bor, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
39.4 km
Bor, Bus station
arr. 14:05
41.9 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 14:00
Valakonje, Magistrala
arr. 14:08
dep. 14:08
7 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:17
dep. 14:17
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
19 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
23 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
34 km
arr. 14:41
dep. 14:41
36 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
40 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 15:30
Savinac kod Boljevca
arr. 15:44
dep. 15:44
12.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 15:49
dep. 15:49
17.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
22.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
32.8 km
arr. 16:05
dep. 16:05
36.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 16:06
dep. 16:06
36.8 km
Bor, Jugopetrol
arr. 16:07
dep. 16:07
37.5 km
Bor, Ekspres
arr. 16:08
dep. 16:08
37.9 km
Bor, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
38.5 km
Bor, Bus station
arr. 16:15
41 km
17:00 17:46 (00:46)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 17:00
Savinac kod Boljevca
arr. 17:15
dep. 17:15
12.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 17:20
dep. 17:20
17.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
22.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
32.8 km
arr. 17:36
dep. 17:36
36.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 17:37
dep. 17:37
36.8 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:38
dep. 17:38
37.5 km
Bor, Ekspres
arr. 17:39
dep. 17:39
37.9 km
Bor, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
38.5 km
Bor, Bus station
arr. 17:46
41 km
18:45 19:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 18:45
Valakonje, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
7 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:00
dep. 19:00
13 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 19:03
dep. 19:03
15 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:05
dep. 19:05
18 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
19 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
23 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
34 km
arr. 19:25
dep. 19:25
36 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
40 km
19:30 20:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 19:30
Savinac kod Boljevca
arr. 19:44
dep. 19:44
12.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:49
dep. 19:49
17.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
22.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
32.8 km
arr. 20:05
dep. 20:05
36.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:06
dep. 20:06
36.8 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:07
dep. 20:07
37.5 km
Bor, Ekspres
arr. 20:08
dep. 20:08
37.9 km
Bor, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
38.5 km
Bor, Bus station
arr. 20:15
41 km
19:45 20:37 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 19:45
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
9 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
17.5 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
20.1 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
22.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
32.5 km
arr. 20:27
dep. 20:27
35.9 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
36.5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
37.2 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
37.6 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
38.2 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
40.7 km
22:40 23:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 22:40
Savinac kod Boljevca
arr. 22:55
dep. 22:55
12.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 23:00
dep. 23:00
17.8 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 23:06
dep. 23:06
22.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
32.8 km
arr. 23:20
dep. 23:20
36.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 23:21
dep. 23:21
36.8 km
Bor, Jugopetrol
arr. 23:22
dep. 23:22
37.5 km
Bor, Ekspres
arr. 23:23
dep. 23:23
37.9 km
Bor, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
38.5 km
Bor, Bus station
arr. 23:30
41 km

Naselja Boljevac i Bor su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Boljevac je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.