Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Boljevac - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
03:12 06:19 (03:07)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 03:12
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 03:24
dep. 03:24
12.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 03:29
dep. 03:29
17.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 03:47
dep. 03:47
35.3 km
Paracin, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
51.7 km
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
70.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:11
dep. 06:11
206.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:19
209.9 km
04:30 07:35 (03:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 04:30
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 04:37
dep. 04:37
6.9 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 04:39
dep. 04:39
9.4 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 04:40
dep. 04:40
10.3 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 04:42
dep. 04:42
12.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 04:47
dep. 04:47
17.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 05:05
dep. 05:05
35.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:25
dep. 07:25
206.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:35
210.1 km
05:15 08:15 (03:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 05:15
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:22
dep. 05:22
6.9 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
9.4 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
10.3 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 05:27
dep. 05:27
12.2 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
17.8 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 05:50
dep. 05:50
35.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
206.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
210.1 km
05:50 09:15 (03:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 05:50
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 05:56
dep. 05:56
7 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 05:59
dep. 05:59
9 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 06:02
dep. 06:02
12 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 06:03
dep. 06:03
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
19 km
Izvor kod Paracina
arr. 06:37
dep. 06:37
39 km
Paracin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:55
53 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:15
207 km
09:37 12:32 (02:55)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 09:37
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 09:44
dep. 09:44
6.9 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
10.3 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 10:12
dep. 10:12
35.3 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:24
dep. 12:24
206.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:32
210.1 km
15:25 18:45 (03:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 15:25
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
19 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 16:12
dep. 16:12
39 km
Paracin, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:35
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
210 km
16:20 19:45 (03:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Boljevac, Bus station
dep. 16:20
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 16:26
dep. 16:26
7 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 16:29
dep. 16:29
9 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 16:32
dep. 16:32
12 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 16:33
dep. 16:33
14 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
19 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:07
dep. 17:07
39 km
Paracin, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
53 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
207 km

Naselja Boljevac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~210 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 55min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Boljevac je u 03:12 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.