Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bojanici - Ušće kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
15:50 16:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojanici
dep. 15:50
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 16:00
9 km
Bojanici - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
15:50 16:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojanici
dep. 15:50
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 16:00
9 km
Bojanici - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
15:50 16:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojanici
dep. 15:50
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 16:00
9 km
Bojanici - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
15:50 16:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojanici
dep. 15:50
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 16:00
9 km
Bojanici - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
15:50 16:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojanici
dep. 15:50
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 16:00
9 km
17:45 18:00 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojanici
dep. 17:45
Lozno kod Kraljeva
arr. 17:48
dep. 17:48
1.3 km
Bare kod Kraljeva
arr. 17:50
dep. 17:50
2.3 km
Bare kod Kraljeva, Knezevac
arr. 17:52
dep. 17:52
3.3 km
Ušće kod Kraljeva, Perovac
arr. 17:54
dep. 17:54
4.3 km
Ušće kod Kraljeva, Dzelep
arr. 17:56
dep. 17:56
6.3 km
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 18:00
10.3 km
Bojanici - Ušće kod Kraljeva timetable
Departures on: monday, 22.08.2022.
15:50 16:00 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bojanici
dep. 15:50
Ušće kod Kraljeva, Bus station
arr. 16:00
9 km

Naselja Bojanici i Ušće kod Kraljeva su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bojanici je u 15:50 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.