Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bogunovac - Medvedja timetable

thursday, 22.04.2021.
06:59 07:15 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 06:59
Petrilje
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Medvedja , Marici
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:15
14 km
12:20 13:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 12:20
Petrilje
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Medvedja , Marici
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:10
14 km
12:45 13:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 12:45
Petrilje
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Medvedja , Marici
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:10
14 km
14:25 14:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 14:25
Petrilje
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Medvedja , Marici
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
14 km
17:20 17:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 17:20
Petrilje
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Medvedja , Marici
arr. 17:40
dep. 17:40
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 17:43
dep. 17:43
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 17:45
14 km
Bogunovac - Medvedja timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:59 07:15 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 06:59
Petrilje
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Medvedja , Marici
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:15
14 km
12:20 13:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 12:20
Petrilje
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Medvedja , Marici
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:10
14 km
12:45 13:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 12:45
Petrilje
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Medvedja , Marici
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:10
14 km
14:25 14:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 14:25
Petrilje
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Medvedja , Marici
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
14 km
17:20 17:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogunovac
dep. 17:20
Petrilje
arr. 17:25
dep. 17:25
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Medvedja , Marici
arr. 17:40
dep. 17:40
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 17:43
dep. 17:43
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 17:45
14 km

Naselja Bogunovac i Medvedja su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bogunovac je u 06:59 h, dok je poslednji polazak u 17:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.