Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bogosavac - Pocerski Pricinovic timetable

wednesday, 22.05.2019.
07:30 08:08 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 07:30
Sabac, Zatvor
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Sabac, Zabran
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 07:36
dep. 07:36
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Sabac, Lipa
arr. 07:39
dep. 07:39
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 07:41
dep. 07:41
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 07:43
dep. 07:43
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 07:46
dep. 07:46
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 07:47
dep. 07:47
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 07:49
dep. 07:49
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 07:50
dep. 07:50
7.9 km
arr. 07:52
dep. 07:52
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 07:55
dep. 07:55
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 07:57
dep. 07:57
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 07:58
dep. 07:58
10.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 07:59
dep. 07:59
11.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 08:01
dep. 08:01
11.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 08:02
dep. 08:02
12.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 08:03
dep. 08:03
12.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 08:05
dep. 08:05
13.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 08:08
14.3 km
09:30 10:08 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 09:30
Sabac, Zatvor
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Sabac, Zabran
arr. 09:34
dep. 09:34
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 09:36
dep. 09:36
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Sabac, Lipa
arr. 09:39
dep. 09:39
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 09:41
dep. 09:41
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 09:43
dep. 09:43
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 09:46
dep. 09:46
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 09:47
dep. 09:47
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 09:49
dep. 09:49
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:50
dep. 09:50
7.9 km
arr. 09:52
dep. 09:52
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 09:55
dep. 09:55
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:57
dep. 09:57
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 09:58
dep. 09:58
10.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 09:59
dep. 09:59
11.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 10:01
dep. 10:01
11.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 10:02
dep. 10:02
12.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 10:03
dep. 10:03
12.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 10:05
dep. 10:05
13.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 10:08
14.3 km
11:50 12:28 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 11:50
Sabac, Zatvor
arr. 11:53
dep. 11:53
1 km
Sabac, Zabran
arr. 11:54
dep. 11:54
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 11:56
dep. 11:56
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Sabac, Lipa
arr. 11:59
dep. 11:59
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 12:01
dep. 12:01
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:06
dep. 12:06
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:07
dep. 12:07
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:09
dep. 12:09
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:10
dep. 12:10
7.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:15
dep. 12:15
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:17
dep. 12:17
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:18
dep. 12:18
10.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:19
dep. 12:19
11.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 12:21
dep. 12:21
11.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
12.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 12:23
dep. 12:23
12.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 12:25
dep. 12:25
13.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 12:28
14.3 km
12:30 13:08 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 12:30
Sabac, Zatvor
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Sabac, Zabran
arr. 12:34
dep. 12:34
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 12:36
dep. 12:36
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Sabac, Lipa
arr. 12:39
dep. 12:39
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 12:41
dep. 12:41
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 12:43
dep. 12:43
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 12:47
dep. 12:47
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 12:49
dep. 12:49
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
arr. 12:52
dep. 12:52
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 12:55
dep. 12:55
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:57
dep. 12:57
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 12:58
dep. 12:58
10.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 12:59
dep. 12:59
11.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:01
dep. 13:01
11.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:02
dep. 13:02
12.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 13:03
dep. 13:03
12.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 13:05
dep. 13:05
13.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 13:08
14.3 km
13:25 14:03 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 13:25
Sabac, Zatvor
arr. 13:28
dep. 13:28
1 km
Sabac, Zabran
arr. 13:29
dep. 13:29
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 13:31
dep. 13:31
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 13:33
dep. 13:33
3 km
Sabac, Lipa
arr. 13:34
dep. 13:34
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 13:38
dep. 13:38
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 13:42
dep. 13:42
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 13:44
dep. 13:44
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 13:45
dep. 13:45
7.9 km
arr. 13:47
dep. 13:47
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 13:50
dep. 13:50
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 13:52
dep. 13:52
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 13:53
dep. 13:53
10.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 13:54
dep. 13:54
11.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 13:56
dep. 13:56
11.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 13:57
dep. 13:57
12.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 13:58
dep. 13:58
12.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 14:00
dep. 14:00
13.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 14:03
14.3 km
15:20 15:58 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 15:20
Sabac, Zatvor
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Sabac, Zabran
arr. 15:24
dep. 15:24
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 15:26
dep. 15:26
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Sabac, Lipa
arr. 15:29
dep. 15:29
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 15:33
dep. 15:33
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 15:36
dep. 15:36
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 15:37
dep. 15:37
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 15:39
dep. 15:39
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 15:40
dep. 15:40
7.9 km
arr. 15:42
dep. 15:42
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 15:45
dep. 15:45
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:47
dep. 15:47
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 15:48
dep. 15:48
10.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 15:49
dep. 15:49
11.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 15:51
dep. 15:51
11.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 15:52
dep. 15:52
12.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 15:55
dep. 15:55
13.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 15:58
14.3 km
16:00 16:38 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 16:00
Sabac, Zatvor
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Sabac, Zabran
arr. 16:04
dep. 16:04
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 16:06
dep. 16:06
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 16:08
dep. 16:08
3 km
Sabac, Lipa
arr. 16:09
dep. 16:09
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 16:11
dep. 16:11
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 16:13
dep. 16:13
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 16:16
dep. 16:16
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 16:17
dep. 16:17
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 16:19
dep. 16:19
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:20
dep. 16:20
7.9 km
arr. 16:22
dep. 16:22
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 16:25
dep. 16:25
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:27
dep. 16:27
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 16:28
dep. 16:28
10.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 16:29
dep. 16:29
11.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 16:31
dep. 16:31
11.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 16:32
dep. 16:32
12.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 16:33
dep. 16:33
12.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 16:35
dep. 16:35
13.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 16:38
14.3 km
18:45 19:23 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 18:45
Sabac, Zatvor
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Sabac, Zabran
arr. 18:49
dep. 18:49
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 18:51
dep. 18:51
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 18:53
dep. 18:53
3 km
Sabac, Lipa
arr. 18:54
dep. 18:54
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 18:58
dep. 18:58
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 19:01
dep. 19:01
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 19:02
dep. 19:02
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 19:04
dep. 19:04
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:05
dep. 19:05
7.9 km
arr. 19:07
dep. 19:07
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 19:10
dep. 19:10
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:12
dep. 19:12
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 19:13
dep. 19:13
10.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 19:14
dep. 19:14
11.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 19:16
dep. 19:16
11.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 19:17
dep. 19:17
12.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 19:18
dep. 19:18
12.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 19:20
dep. 19:20
13.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 19:23
14.3 km
20:00 20:38 (00:38)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.07.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Bogosavac, Ulaz
dep. 20:00
Sabac, Zatvor
arr. 20:03
dep. 20:03
1 km
Sabac, Zabran
arr. 20:04
dep. 20:04
1.7 km
Sabac, Bursaci
arr. 20:06
dep. 20:06
2.2 km
Sabac, Ralici
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Sabac, Lipa
arr. 20:09
dep. 20:09
3.4 km
Sabac, Dom
arr. 20:11
dep. 20:11
4.2 km
Sabac, Borina prodavnica
arr. 20:13
dep. 20:13
4.9 km
Sabac, Samousluga
arr. 20:16
dep. 20:16
6 km
Sabac, OS "Vuk Karadzic"
arr. 20:17
dep. 20:17
6.6 km
Sabac, Veliki park
arr. 20:19
dep. 20:19
7.5 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 20:20
dep. 20:20
7.9 km
arr. 20:22
dep. 20:22
8.6 km
Sabac, Pravoslavna crkva
arr. 20:25
dep. 20:25
9.5 km
Sabac, Bolnica
arr. 20:27
dep. 20:27
10.3 km
Sabac, Bus station
arr. 20:28
dep. 20:28
10.7 km
Pocerski Pricinovic, OS "Stojan Novakovic"
arr. 20:29
dep. 20:29
11.3 km
Pocerski Pricinovic, Sengin sokak
arr. 20:31
dep. 20:31
11.7 km
Pocerski Pricinovic, Samousluga
arr. 20:32
dep. 20:32
12.1 km
Pocerski Pricinovic, Vojni put
arr. 20:33
dep. 20:33
12.8 km
Pocerski Pricinovic, Trafo
arr. 20:35
dep. 20:35
13.6 km
Pocerski Pricinovic
arr. 20:38
14.3 km

Naselja Bogosavac i Pocerski Pricinovic su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bogosavac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.