Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bogdanica - Gornji Milanovac timetable

tuesday, 22.10.2019.
08:10 10:12 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogdanica
dep. 08:10
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:30
dep. 08:30
4 km
Druzetici
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 08:44
dep. 08:44
8 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 08:46
dep. 08:46
9 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 08:48
dep. 08:48
10 km
Pranjani
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Pranjani, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
14 km
Leusici
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Leusici, Madzarevac
arr. 09:02
dep. 09:02
16 km
Leusici, Siban
arr. 09:04
dep. 09:04
17 km
Leusici, Z. livada
arr. 09:06
dep. 09:06
18 km
Kostunici
arr. 09:08
dep. 09:08
20 km
Brajici
arr. 09:11
dep. 09:11
20 km
Teocin, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
24 km
Teocin
arr. 09:20
dep. 09:20
26 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 09:21
dep. 09:21
27 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 09:27
dep. 09:27
30 km
Bersici, C. kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
31 km
Bersici, Galic
arr. 09:33
dep. 09:33
33 km
Bersici
arr. 09:39
dep. 09:39
36 km
Locevci
arr. 09:43
dep. 09:43
38 km
Locevci, M. kuca
arr. 09:45
dep. 09:45
39 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 09:47
dep. 09:47
40 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 09:49
dep. 09:49
41 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:50
dep. 09:50
41.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:52
dep. 09:52
42 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:54
dep. 09:54
43 km
Klaticevo
arr. 09:55
dep. 09:55
43.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:56
dep. 09:56
44 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:58
dep. 09:58
45 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 10:00
dep. 10:00
46 km
Brusnica, Bazen
arr. 10:02
dep. 10:02
47 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 10:04
dep. 10:04
48 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 10:06
dep. 10:06
49 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 10:08
dep. 10:08
50 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:12
51 km
12:50 16:05 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogdanica
dep. 12:50
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Druzetici
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:35
12 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Leusici
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Leusici, Siban
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:51
dep. 14:51
18 km
Kostunici
arr. 14:53
dep. 14:53
20 km
Brajici
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Teocin, Dom
arr. 15:01
dep. 15:01
24 km
Teocin
arr. 15:05
dep. 15:05
26 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 15:06
dep. 15:06
27 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
Bersici, C. kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
31 km
Bersici, Galic
arr. 15:18
dep. 15:18
33 km
Bersici
arr. 15:24
dep. 15:24
36 km
Locevci
arr. 15:28
dep. 15:28
38 km
Locevci, M. kuca
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 15:32
dep. 15:32
40 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 15:34
dep. 15:34
41 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
41.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:39
dep. 15:39
43 km
Klaticevo
arr. 15:40
dep. 15:40
43.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:41
dep. 15:41
44 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:43
dep. 15:43
45 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:45
dep. 15:45
46 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:47
dep. 15:47
47 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:49
dep. 15:49
48 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:55
dep. 15:55
49 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 16:00
dep. 16:00
50 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:05
51 km
13:30 15:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogdanica
dep. 13:30
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
8 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
9 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
14 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
15 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
16 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
17 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
20 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
24 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
26 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
27 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
30 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
31 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
33 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
36 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
38 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
39 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
40 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
41 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
41.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
42 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
43 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
43.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
44 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
45 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
46 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
47 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
48 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
49 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
50 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
51 km
Bogdanica - Gornji Milanovac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
08:10 10:12 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogdanica
dep. 08:10
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:30
dep. 08:30
4 km
Druzetici
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 08:44
dep. 08:44
8 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 08:46
dep. 08:46
9 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 08:48
dep. 08:48
10 km
Pranjani
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Pranjani, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
14 km
Leusici
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Leusici, Madzarevac
arr. 09:02
dep. 09:02
16 km
Leusici, Siban
arr. 09:04
dep. 09:04
17 km
Leusici, Z. livada
arr. 09:06
dep. 09:06
18 km
Kostunici
arr. 09:08
dep. 09:08
20 km
Brajici
arr. 09:11
dep. 09:11
20 km
Teocin, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
24 km
Teocin
arr. 09:20
dep. 09:20
26 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 09:21
dep. 09:21
27 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 09:27
dep. 09:27
30 km
Bersici, C. kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
31 km
Bersici, Galic
arr. 09:33
dep. 09:33
33 km
Bersici
arr. 09:39
dep. 09:39
36 km
Locevci
arr. 09:43
dep. 09:43
38 km
Locevci, M. kuca
arr. 09:45
dep. 09:45
39 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 09:47
dep. 09:47
40 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 09:49
dep. 09:49
41 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:50
dep. 09:50
41.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:52
dep. 09:52
42 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:54
dep. 09:54
43 km
Klaticevo
arr. 09:55
dep. 09:55
43.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:56
dep. 09:56
44 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:58
dep. 09:58
45 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 10:00
dep. 10:00
46 km
Brusnica, Bazen
arr. 10:02
dep. 10:02
47 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 10:04
dep. 10:04
48 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 10:06
dep. 10:06
49 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 10:08
dep. 10:08
50 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:12
51 km
12:50 16:05 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogdanica
dep. 12:50
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Druzetici
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:35
12 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Leusici
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Leusici, Siban
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:51
dep. 14:51
18 km
Kostunici
arr. 14:53
dep. 14:53
20 km
Brajici
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Teocin, Dom
arr. 15:01
dep. 15:01
24 km
Teocin
arr. 15:05
dep. 15:05
26 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 15:06
dep. 15:06
27 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
Bersici, C. kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
31 km
Bersici, Galic
arr. 15:18
dep. 15:18
33 km
Bersici
arr. 15:24
dep. 15:24
36 km
Locevci
arr. 15:28
dep. 15:28
38 km
Locevci, M. kuca
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 15:32
dep. 15:32
40 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 15:34
dep. 15:34
41 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
41.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:39
dep. 15:39
43 km
Klaticevo
arr. 15:40
dep. 15:40
43.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:41
dep. 15:41
44 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:43
dep. 15:43
45 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:45
dep. 15:45
46 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:47
dep. 15:47
47 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:49
dep. 15:49
48 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:55
dep. 15:55
49 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 16:00
dep. 16:00
50 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:05
51 km
13:30 15:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogdanica
dep. 13:30
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
8 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
9 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
14 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
15 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
16 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
17 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
20 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
24 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
26 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
27 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
30 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
31 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
33 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
36 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
38 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
39 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
40 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
41 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
41.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
42 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
43 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
43.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
44 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
45 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
46 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
47 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
48 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
49 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
50 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
51 km
Bogdanica - Gornji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
08:10 10:12 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogdanica
dep. 08:10
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:30
dep. 08:30
4 km
Druzetici
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 08:44
dep. 08:44
8 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 08:46
dep. 08:46
9 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 08:48
dep. 08:48
10 km
Pranjani
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Pranjani, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
14 km
Leusici
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Leusici, Madzarevac
arr. 09:02
dep. 09:02
16 km
Leusici, Siban
arr. 09:04
dep. 09:04
17 km
Leusici, Z. livada
arr. 09:06
dep. 09:06
18 km
Kostunici
arr. 09:08
dep. 09:08
20 km
Brajici
arr. 09:11
dep. 09:11
20 km
Teocin, Dom
arr. 09:16
dep. 09:16
24 km
Teocin
arr. 09:20
dep. 09:20
26 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 09:21
dep. 09:21
27 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 09:27
dep. 09:27
30 km
Bersici, C. kuca
arr. 09:29
dep. 09:29
31 km
Bersici, Galic
arr. 09:33
dep. 09:33
33 km
Bersici
arr. 09:39
dep. 09:39
36 km
Locevci
arr. 09:43
dep. 09:43
38 km
Locevci, M. kuca
arr. 09:45
dep. 09:45
39 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 09:47
dep. 09:47
40 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 09:49
dep. 09:49
41 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:50
dep. 09:50
41.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:52
dep. 09:52
42 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:54
dep. 09:54
43 km
Klaticevo
arr. 09:55
dep. 09:55
43.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:56
dep. 09:56
44 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:58
dep. 09:58
45 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 10:00
dep. 10:00
46 km
Brusnica, Bazen
arr. 10:02
dep. 10:02
47 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 10:04
dep. 10:04
48 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 10:06
dep. 10:06
49 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 10:08
dep. 10:08
50 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:12
51 km
12:50 16:05 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogdanica
dep. 12:50
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Druzetici
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:55
dep. 13:55
8 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:57
dep. 13:57
9 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:35
12 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Leusici
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Leusici, Siban
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:51
dep. 14:51
18 km
Kostunici
arr. 14:53
dep. 14:53
20 km
Brajici
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Teocin, Dom
arr. 15:01
dep. 15:01
24 km
Teocin
arr. 15:05
dep. 15:05
26 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 15:06
dep. 15:06
27 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
Bersici, C. kuca
arr. 15:14
dep. 15:14
31 km
Bersici, Galic
arr. 15:18
dep. 15:18
33 km
Bersici
arr. 15:24
dep. 15:24
36 km
Locevci
arr. 15:28
dep. 15:28
38 km
Locevci, M. kuca
arr. 15:30
dep. 15:30
39 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 15:32
dep. 15:32
40 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 15:34
dep. 15:34
41 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
41.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:37
dep. 15:37
42 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:39
dep. 15:39
43 km
Klaticevo
arr. 15:40
dep. 15:40
43.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:41
dep. 15:41
44 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:43
dep. 15:43
45 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:45
dep. 15:45
46 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:47
dep. 15:47
47 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:49
dep. 15:49
48 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:55
dep. 15:55
49 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 16:00
dep. 16:00
50 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:05
51 km
13:30 15:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bogdanica
dep. 13:30
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Druzetici
arr. 13:50
dep. 13:50
6 km
Druzetici, Tablica
arr. 13:54
dep. 13:54
8 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 13:56
dep. 13:56
9 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Pranjani
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
14 km
Leusici
arr. 14:10
dep. 14:10
15 km
Leusici, Madzarevac
arr. 14:12
dep. 14:12
16 km
Leusici, Siban
arr. 14:14
dep. 14:14
17 km
Leusici, Z. livada
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Kostunici
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Brajici
arr. 14:21
dep. 14:21
20 km
Teocin, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
24 km
Teocin
arr. 14:30
dep. 14:30
26 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 14:31
dep. 14:31
27 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:37
dep. 14:37
30 km
Bersici, C. kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
31 km
Bersici, Galic
arr. 14:43
dep. 14:43
33 km
Bersici
arr. 14:49
dep. 14:49
36 km
Locevci
arr. 14:53
dep. 14:53
38 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
39 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:57
dep. 14:57
40 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:59
dep. 14:59
41 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
41.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:02
dep. 15:02
42 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:04
dep. 15:04
43 km
Klaticevo
arr. 15:05
dep. 15:05
43.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:06
dep. 15:06
44 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:08
dep. 15:08
45 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:10
dep. 15:10
46 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:12
dep. 15:12
47 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:14
dep. 15:14
48 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:16
dep. 15:16
49 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:18
dep. 15:18
50 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
51 km

Naselja Bogdanica i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bogdanica je u 08:10 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.