Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Bogatic - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:00 07:25 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 05:00
Metkovic Macvanski, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Glusci, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
11 km
Uzvece, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
15 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
19 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
23 km
Sabac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
34 km
arr. 07:10
dep. 07:10
118 km
arr. 07:15
dep. 07:15
121 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:25
128 km
06:54 08:50 (01:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 06:54
Metkovic Macvanski, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
5 km
Glusci, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Nocaj, 5
arr. 07:11
dep. 07:11
13 km
Salas Nocajski, 5
arr. 07:16
dep. 07:16
16 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
arr. 08:38
dep. 08:38
84 km
arr. 08:43
dep. 08:43
86 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
89 km
07:15 09:25 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 07:15
Metkovic Macvanski, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
5 km
Glusci, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Nocaj, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
15 km
Salas Nocajski, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
19 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:44
dep. 08:15
25 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 08:19
dep. 08:19
29 km
arr. 09:17
dep. 09:17
102 km
arr. 09:20
dep. 09:20
103 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:25
106 km
12:54 14:50 (01:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 12:54
Metkovic Macvanski, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Glusci, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
9 km
Nocaj, 5
arr. 13:11
dep. 13:11
13 km
Salas Nocajski, 5
arr. 13:16
dep. 13:16
16 km
Macvanska Mitrovica, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
19 km
arr. 14:38
dep. 14:38
84 km
arr. 14:43
dep. 14:43
86 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:50
89 km
13:15 15:06 (01:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 13:15
Metkovic Macvanski, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
5 km
Glusci, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
10 km
Nocaj, Center
arr. 13:27
dep. 13:27
15 km
Salas Nocajski, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
19 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 13:45
dep. 14:00
25 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:08
dep. 14:08
28.1 km
arr. 14:56
dep. 14:56
95.1 km
arr. 14:59
dep. 14:59
98.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:06
101.7 km
13:50 16:15 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 13:50
Dublje kod Bogatica, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
5 km
Belotić kod Bogatića, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Stitar, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
15 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Sabac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:45
27 km
Platicevo, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
34 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 15:10
dep. 15:10
41 km
Jarak, Kod kafane "Bosna"
arr. 15:15
dep. 15:15
45 km
arr. 16:05
dep. 16:05
109 km
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
117 km
18:30 20:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bogatic, Bus station
dep. 18:30
Metkovic Macvanski, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
5 km
Glusci, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Nocaj, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
15 km
Salas Nocajski, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
19 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:15
25 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 19:19
dep. 19:19
29 km
arr. 20:18
dep. 20:18
102 km
arr. 20:20
dep. 20:20
103 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:25
106 km

Naselja Bogatic i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~106 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 51min., a najduže 02h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bogatic je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.