Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bochum - Leskovac timetable

thursday, 27.02.2020.
06:30 13:40 (31:10)
Unter DB BruckeParking in front of Railway station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bochum, Unter DB Brucke
dep. 06:30
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 07:30
dep. 07:30
55 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
arr. 09:30
dep. 09:30
157 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 12:45
dep. 12:45
398 km
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
495 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
563 km
arr. 16:00
dep. 16:00
640 km
arr. 17:15
dep. 17:15
732 km
arr. 18:15
dep. 18:15
804 km
Munich, ZOB
arr. 19:30
dep. 19:30
874 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
1006.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
1007 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
1392.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
1393 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1743.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1744 km
Subotica, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
1772 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
1827 km
arr. 08:45
dep. 08:45
1882 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1965 km
arr. 10:30
dep. 10:30
2015 km
Velika Plana, Mc Donalds
arr. 10:45
dep. 10:45
2050 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 10:50
dep. 10:50
2068 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
2100 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:15
dep. 11:15
2123 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
2123 km
arr. 11:50
dep. 11:50
2150 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 12:30
dep. 12:30
2195 km
arr. 13:00
dep. 13:00
2226 km
arr. 13:40
2269 km
Bochum - Leskovac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:30 13:40 (31:10)
Unter DB BruckeParking in front of Railway station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bochum, Unter DB Brucke
dep. 06:30
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 07:30
dep. 07:30
55 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
arr. 09:30
dep. 09:30
157 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 12:45
dep. 12:45
398 km
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
495 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
563 km
arr. 16:00
dep. 16:00
640 km
arr. 17:15
dep. 17:15
732 km
arr. 18:15
dep. 18:15
804 km
Munich, ZOB
arr. 19:30
dep. 19:30
874 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
1006.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
1007 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
1392.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
1393 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1743.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1744 km
Subotica, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
1772 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
1827 km
arr. 08:45
dep. 08:45
1882 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1965 km
arr. 10:30
dep. 10:30
2015 km
Velika Plana, Mc Donalds
arr. 10:45
dep. 10:45
2050 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 10:50
dep. 10:50
2068 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
2100 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:15
dep. 11:15
2123 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
2123 km
arr. 11:50
dep. 11:50
2150 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 12:30
dep. 12:30
2195 km
arr. 13:00
dep. 13:00
2226 km
arr. 13:40
2269 km
Bochum - Leskovac timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
06:30 13:40 (31:10)
Unter DB BruckeParking in front of Railway station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bochum, Unter DB Brucke
dep. 06:30
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 07:30
dep. 07:30
55 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
arr. 09:30
dep. 09:30
157 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 12:45
dep. 12:45
398 km
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
495 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
563 km
arr. 16:00
dep. 16:00
640 km
arr. 17:15
dep. 17:15
732 km
arr. 18:15
dep. 18:15
804 km
Munich, ZOB
arr. 19:30
dep. 19:30
874 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
1006.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
1007 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
1392.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
1393 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1743.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1744 km
Subotica, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
1772 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
1827 km
arr. 08:45
dep. 08:45
1882 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1965 km
arr. 10:30
dep. 10:30
2015 km
Velika Plana, Mc Donalds
arr. 10:45
dep. 10:45
2050 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 10:50
dep. 10:50
2068 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
2100 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:15
dep. 11:15
2123 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
2123 km
arr. 11:50
dep. 11:50
2150 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 12:30
dep. 12:30
2195 km
arr. 13:00
dep. 13:00
2226 km
arr. 13:40
2269 km
Bochum - Leskovac timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
06:30 13:40 (31:10)
Unter DB BruckeParking in front of Railway station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bochum, Unter DB Brucke
dep. 06:30
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 07:30
dep. 07:30
55 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
arr. 09:30
dep. 09:30
157 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 12:45
dep. 12:45
398 km
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
495 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
563 km
arr. 16:00
dep. 16:00
640 km
arr. 17:15
dep. 17:15
732 km
arr. 18:15
dep. 18:15
804 km
Munich, ZOB
arr. 19:30
dep. 19:30
874 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
1006.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
1007 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
1392.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
1393 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1743.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1744 km
Subotica, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
1772 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
1827 km
arr. 08:45
dep. 08:45
1882 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1965 km
arr. 10:30
dep. 10:30
2015 km
Velika Plana, Mc Donalds
arr. 10:45
dep. 10:45
2050 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 10:50
dep. 10:50
2068 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
2100 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:15
dep. 11:15
2123 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
2123 km
arr. 11:50
dep. 11:50
2150 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 12:30
dep. 12:30
2195 km
arr. 13:00
dep. 13:00
2226 km
arr. 13:40
2269 km
Bochum - Leskovac timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
06:30 13:40 (31:10)
Unter DB BruckeParking in front of Railway station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bochum, Unter DB Brucke
dep. 06:30
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 07:30
dep. 07:30
55 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
arr. 09:30
dep. 09:30
157 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 12:45
dep. 12:45
398 km
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
495 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
563 km
arr. 16:00
dep. 16:00
640 km
arr. 17:15
dep. 17:15
732 km
arr. 18:15
dep. 18:15
804 km
Munich, ZOB
arr. 19:30
dep. 19:30
874 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
1006.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
1007 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
1392.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
1393 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1743.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1744 km
Subotica, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
1772 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
1827 km
arr. 08:45
dep. 08:45
1882 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1965 km
arr. 10:30
dep. 10:30
2015 km
Velika Plana, Mc Donalds
arr. 10:45
dep. 10:45
2050 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 10:50
dep. 10:50
2068 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
2100 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:15
dep. 11:15
2123 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
2123 km
arr. 11:50
dep. 11:50
2150 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 12:30
dep. 12:30
2195 km
arr. 13:00
dep. 13:00
2226 km
arr. 13:40
2269 km
Bochum - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
06:30 13:40 (31:10)
Unter DB BruckeParking in front of Railway station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bochum, Unter DB Brucke
dep. 06:30
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 07:30
dep. 07:30
55 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
arr. 09:30
dep. 09:30
157 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 12:45
dep. 12:45
398 km
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
495 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
563 km
arr. 16:00
dep. 16:00
640 km
arr. 17:15
dep. 17:15
732 km
arr. 18:15
dep. 18:15
804 km
Munich, ZOB
arr. 19:30
dep. 19:30
874 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
1006.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
1007 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
1392.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
1393 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1743.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1744 km
Subotica, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
1772 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
1827 km
arr. 08:45
dep. 08:45
1882 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1965 km
arr. 10:30
dep. 10:30
2015 km
Velika Plana, Mc Donalds
arr. 10:45
dep. 10:45
2050 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 10:50
dep. 10:50
2068 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
2100 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:15
dep. 11:15
2123 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
2123 km
arr. 11:50
dep. 11:50
2150 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 12:30
dep. 12:30
2195 km
arr. 13:00
dep. 13:00
2226 km
arr. 13:40
2269 km
Bochum - Leskovac timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
06:30 13:40 (31:10)
Unter DB BruckeParking in front of Railway station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bochum, Unter DB Brucke
dep. 06:30
arr. 06:55
dep. 06:55
30 km
Duisburg, Hauptbahnhof
arr. 07:30
dep. 07:30
55 km
Dusseldorf, Hauptbahnhof Westseite
arr. 08:20
dep. 08:20
108 km
arr. 09:30
dep. 09:30
157 km
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof
arr. 12:45
dep. 12:45
398 km
Mannheim, ZOB
arr. 14:00
dep. 14:00
495 km
Karlsruhe, Hauptbahnhof Sudseite
arr. 15:00
dep. 15:00
563 km
arr. 16:00
dep. 16:00
640 km
arr. 17:15
dep. 17:15
732 km
arr. 18:15
dep. 18:15
804 km
Munich, ZOB
arr. 19:30
dep. 19:30
874 km
Bad Reichenhall, Border crossing (DE)
arr. 20:30
dep. 20:30
1006.9 km
Walserberg, Border crossing (AT)
arr. 20:30
dep. 20:30
1007 km
Nickelsdorf, Border crossing (AT)
arr. 00:30
dep. 00:30
1392.9 km
Hegyeshalom, Border crossing (HU)
arr. 00:30
dep. 00:30
1393 km
Röszke, Border crossing (HU)
arr. 05:30
dep. 05:30
1743.9 km
Horgos, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
1744 km
Subotica, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
1772 km
Sombor, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
1827 km
arr. 08:45
dep. 08:45
1882 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
1965 km
arr. 10:30
dep. 10:30
2015 km
Velika Plana, Mc Donalds
arr. 10:45
dep. 10:45
2050 km
Lapovo Varosica, Petrol station OMV
arr. 10:50
dep. 10:50
2068 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
2100 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:15
dep. 11:15
2123 km
Paracin, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
2123 km
arr. 11:50
dep. 11:50
2150 km
Aleksinac, Petrol station NIS
arr. 12:30
dep. 12:30
2195 km
arr. 13:00
dep. 13:00
2226 km
arr. 13:40
2269 km

Naselja Bochum i Leskovac su međusobno udaljena ~2269 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31h i 10min., a najduže 31h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bochum je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bochum - Leskovac iznosi od 101,96 EUR do 101,96 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.