Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bocar - Novi Becej timetable

friday, 19.07.2019.
05:10 05:43 (00:33)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 05:10
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 05:12
dep. 05:12
1 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 05:19
dep. 05:19
7 km
Novo Milosevo, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 05:21
dep. 05:21
9 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 05:23
dep. 05:23
11 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 05:28
dep. 05:28
14 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 05:35
dep. 05:35
22 km
arr. 05:37
dep. 05:37
25 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 05:39
dep. 05:39
26 km
Novi Becej, Panonija
arr. 05:42
dep. 05:42
29 km
Novi Becej, Center
arr. 05:43
30 km
06:00 06:30 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 06:00
Novo Milosevo, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 06:30
30 km
13:15 14:05 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 13:15
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Novo Milosevo, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 13:26
dep. 13:26
9 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 13:27
dep. 13:27
10 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 13:28
dep. 13:28
11 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 13:34
dep. 13:34
14 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 13:44
dep. 13:44
22 km
arr. 13:47
dep. 13:47
25 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 13:49
dep. 13:49
26 km
Novi Becej, Polet
arr. 13:55
dep. 13:55
28 km
Novi Becej, Panonija
arr. 13:56
dep. 13:56
29 km
Novi Becej, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
30 km
Novi Becej, Novo naselje
arr. 14:02
dep. 14:02
31 km
Novi Becej, FOP
arr. 14:05
32 km
21:30 22:05 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 21:30
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 21:32
dep. 21:32
1 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 21:39
dep. 21:39
7 km
Novo Milosevo, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
8 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 21:41
dep. 21:41
9 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 21:42
dep. 21:42
10 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 21:43
dep. 21:43
11 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 21:47
dep. 21:47
14 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 21:54
dep. 21:54
22 km
arr. 21:57
dep. 21:57
25 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 21:59
dep. 21:59
26 km
Novi Becej, Polet
arr. 22:00
dep. 22:00
28 km
Novi Becej, Panonija
arr. 22:01
dep. 22:01
29 km
Novi Becej, Center
arr. 22:05
30 km
Bocar - Novi Becej timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:10 05:43 (00:33)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 05:10
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 05:12
dep. 05:12
1 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 05:19
dep. 05:19
7 km
Novo Milosevo, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 05:21
dep. 05:21
9 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 05:22
dep. 05:22
10 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 05:23
dep. 05:23
11 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 05:28
dep. 05:28
14 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 05:35
dep. 05:35
22 km
arr. 05:37
dep. 05:37
25 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 05:39
dep. 05:39
26 km
Novi Becej, Panonija
arr. 05:42
dep. 05:42
29 km
Novi Becej, Center
arr. 05:43
30 km
06:00 06:30 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 06:00
Novo Milosevo, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 06:30
30 km
15:00 15:30 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bocar, Center
dep. 15:00
Novo Milosevo, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
8 km
Novi Becej, AS
arr. 15:30
30 km

Naselja Bocar i Novi Becej su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bocar je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.