Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bliznak - Krepoljin timetable

saturday, 25.06.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Bliznak - Krepoljin timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
06:05 06:40 (00:35)
Crkva
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bliznak, Crkva
dep. 06:05
Bliznak
arr. 06:06
dep. 06:06
1.6 km
Bliznak, Biger
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Medvedica, Milanova kuca
arr. 06:12
dep. 06:12
5.2 km
Medvedica
arr. 06:18
dep. 06:18
6.6 km
Krepoljin, Jasenovo skola
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Krepoljin, Raskrsnica za rudnik
arr. 06:29
dep. 06:29
10.1 km
Krepoljin, Jasen most
arr. 06:33
dep. 06:33
10.7 km
Krepoljin, Vlasko polje
arr. 06:35
dep. 06:35
11.4 km
Krepoljin, Jablanicki most
arr. 06:37
dep. 06:37
12.4 km
Krepoljin
arr. 06:40
14.6 km
Bliznak - Krepoljin timetable
Departures on: thursday, 30.06.2022.
06:05 06:40 (00:35)
Crkva
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bliznak, Crkva
dep. 06:05
Bliznak
arr. 06:06
dep. 06:06
1.6 km
Bliznak, Biger
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Medvedica, Milanova kuca
arr. 06:12
dep. 06:12
5.2 km
Medvedica
arr. 06:18
dep. 06:18
6.6 km
Krepoljin, Jasenovo skola
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Krepoljin, Raskrsnica za rudnik
arr. 06:29
dep. 06:29
10.1 km
Krepoljin, Jasen most
arr. 06:33
dep. 06:33
10.7 km
Krepoljin, Vlasko polje
arr. 06:35
dep. 06:35
11.4 km
Krepoljin, Jablanicki most
arr. 06:37
dep. 06:37
12.4 km
Krepoljin
arr. 06:40
14.6 km
Bliznak - Krepoljin timetable
Departures on: monday, 04.07.2022.
06:05 06:40 (00:35)
Crkva
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bliznak, Crkva
dep. 06:05
Bliznak
arr. 06:06
dep. 06:06
1.6 km
Bliznak, Biger
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Medvedica, Milanova kuca
arr. 06:12
dep. 06:12
5.2 km
Medvedica
arr. 06:18
dep. 06:18
6.6 km
Krepoljin, Jasenovo skola
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Krepoljin, Raskrsnica za rudnik
arr. 06:29
dep. 06:29
10.1 km
Krepoljin, Jasen most
arr. 06:33
dep. 06:33
10.7 km
Krepoljin, Vlasko polje
arr. 06:35
dep. 06:35
11.4 km
Krepoljin, Jablanicki most
arr. 06:37
dep. 06:37
12.4 km
Krepoljin
arr. 06:40
14.6 km
Bliznak - Krepoljin timetable
Departures on: thursday, 07.07.2022.
06:05 06:40 (00:35)
Crkva
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bliznak, Crkva
dep. 06:05
Bliznak
arr. 06:06
dep. 06:06
1.6 km
Bliznak, Biger
arr. 06:09
dep. 06:09
3.4 km
Medvedica, Milanova kuca
arr. 06:12
dep. 06:12
5.2 km
Medvedica
arr. 06:18
dep. 06:18
6.6 km
Krepoljin, Jasenovo skola
arr. 06:24
dep. 06:24
8.4 km
Krepoljin, Raskrsnica za rudnik
arr. 06:29
dep. 06:29
10.1 km
Krepoljin, Jasen most
arr. 06:33
dep. 06:33
10.7 km
Krepoljin, Vlasko polje
arr. 06:35
dep. 06:35
11.4 km
Krepoljin, Jablanicki most
arr. 06:37
dep. 06:37
12.4 km
Krepoljin
arr. 06:40
14.6 km

Naselja Bliznak i Krepoljin su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bliznak je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 06:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.