Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Blazevo - Donje Levice timetable

wednesday, 23.10.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Blazevo - Donje Levice timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
16:13 16:30 (00:17)
1
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 1
dep. 16:13
Blazevo, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
1 km
Blazevo, Reka
arr. 16:18
dep. 16:18
2.5 km
Belo polje kod Brusa, V. cuprija
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Iricici
arr. 16:22
dep. 16:22
5 km
Iricici, Blazici
arr. 16:24
dep. 16:24
6 km
Sudimlja, Stenice
arr. 16:26
dep. 16:26
8 km
Donje Levice
arr. 16:30
10 km

Naselja Blazevo i Donje Levice su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blazevo je u 16:13 h, dok je poslednji polazak u 16:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.