Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Blazevo - Brus timetable

thursday, 18.07.2019.
05:30 07:02 (01:32)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 05:30
Blazevo, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 05:54
dep. 05:54
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 05:56
dep. 05:56
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 05:58
dep. 05:58
11.5 km
Brzece
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 06:15
dep. 06:15
19 km
Paljevstica
arr. 06:18
dep. 06:18
20 km
Vlajkovci
arr. 06:20
dep. 06:20
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Ziljci
arr. 06:37
dep. 06:37
28.5 km
Brus, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:00
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
32.5 km
05:45 06:45 (01:00)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 05:45
Blazevo, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 06:04
dep. 06:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 06:06
dep. 06:06
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Brzece
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Radmanovo, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
Paljevstica
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Vlajkovci
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Brus, Ziljci
arr. 06:40
dep. 06:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
30 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
31.5 km
08:00 09:00 (01:00)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 08:00
Blazevo, 1
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 08:19
dep. 08:19
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 08:21
dep. 08:21
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 08:23
dep. 08:23
11.5 km
Brzece
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Radmanovo, 1
arr. 08:34
dep. 08:34
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 08:36
dep. 08:36
19 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 08:37
dep. 08:37
19.5 km
Paljevstica
arr. 08:38
dep. 08:38
20 km
Vlajkovci
arr. 08:40
dep. 08:40
21 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Brus, Ziljci
arr. 08:55
dep. 08:55
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
30 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
30.5 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
31 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
31.5 km
11:00 12:32 (01:32)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 11:00
Blazevo, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 11:28
dep. 11:28
11.5 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 11:45
dep. 11:45
19 km
Paljevstica
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Vlajkovci
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:02
dep. 12:02
26 km
Ziljci
arr. 12:07
dep. 12:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
32.5 km
14:00 15:17 (01:17)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 14:00
Blazevo, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Brzece
arr. 14:30
dep. 14:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Paljevstica
arr. 14:48
dep. 14:48
20 km
Vlajkovci
arr. 14:50
dep. 14:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Ziljci
arr. 15:07
dep. 15:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
32.5 km
Blazevo - Brus timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:30 07:02 (01:32)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 05:30
Blazevo, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 05:54
dep. 05:54
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 05:56
dep. 05:56
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 05:58
dep. 05:58
11.5 km
Brzece
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 06:15
dep. 06:15
19 km
Paljevstica
arr. 06:18
dep. 06:18
20 km
Vlajkovci
arr. 06:20
dep. 06:20
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:32
dep. 06:32
26 km
Ziljci
arr. 06:37
dep. 06:37
28.5 km
Brus, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:00
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
32.5 km
05:45 06:45 (01:00)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 05:45
Blazevo, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 06:04
dep. 06:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 06:06
dep. 06:06
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Brzece
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Radmanovo, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
Paljevstica
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Vlajkovci
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Brus, Ziljci
arr. 06:40
dep. 06:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
30 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
31.5 km
08:00 09:00 (01:00)
2
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 08:00
Blazevo, 1
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 08:19
dep. 08:19
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 08:21
dep. 08:21
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 08:23
dep. 08:23
11.5 km
Brzece
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Radmanovo, 1
arr. 08:34
dep. 08:34
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 08:36
dep. 08:36
19 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 08:37
dep. 08:37
19.5 km
Paljevstica
arr. 08:38
dep. 08:38
20 km
Vlajkovci
arr. 08:40
dep. 08:40
21 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Brus, Ziljci
arr. 08:55
dep. 08:55
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
30 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
30.5 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
31 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
31.5 km
11:00 12:32 (01:32)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 11:00
Blazevo, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 11:28
dep. 11:28
11.5 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 11:45
dep. 11:45
19 km
Paljevstica
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Vlajkovci
arr. 11:50
dep. 11:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:00
dep. 12:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:02
dep. 12:02
26 km
Ziljci
arr. 12:07
dep. 12:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
32.5 km
14:00 15:17 (01:17)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2
dep. 14:00
Blazevo, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 14:24
dep. 14:24
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 14:26
dep. 14:26
10.5 km
Brzece, Ž
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Brzece
arr. 14:30
dep. 14:30
12.5 km
Radmanovo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
16.5 km
Radmanovo, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
18 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Paljevstica
arr. 14:48
dep. 14:48
20 km
Vlajkovci
arr. 14:50
dep. 14:50
21 km
Grasevci, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
23.5 km
Grasevci, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Ziljci
arr. 15:07
dep. 15:07
28.5 km
Brus, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
29.5 km
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
30.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
32.5 km

Naselja Blazevo i Brus su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blazevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.