Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Blazevo - Brus timetable

thursday, 13.06.2024.
05:45 06:45 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 05:45
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 06:04
dep. 06:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 06:06
dep. 06:06
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Brzece, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
30 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
31.5 km
05:45 06:45 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 05:45
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 06:04
dep. 06:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 06:06
dep. 06:06
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Brzece, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
30 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
31.5 km
08:00 09:00 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 08:00
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 08:19
dep. 08:19
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 08:21
dep. 08:21
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 08:23
dep. 08:23
11.5 km
Brzece, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 08:34
dep. 08:34
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 08:36
dep. 08:36
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 08:37
dep. 08:37
19.5 km
arr. 08:38
dep. 08:38
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
21 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
30 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
30.5 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
31 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
31.5 km
08:00 09:00 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 08:00
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 08:19
dep. 08:19
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 08:21
dep. 08:21
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 08:23
dep. 08:23
11.5 km
Brzece, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 08:34
dep. 08:34
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 08:36
dep. 08:36
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 08:37
dep. 08:37
19.5 km
arr. 08:38
dep. 08:38
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
21 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
30 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
30.5 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
31 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
31.5 km
13:45 14:45 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 13:45
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 13:57
dep. 13:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 14:04
dep. 14:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 14:06
dep. 14:06
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 14:08
dep. 14:08
11.5 km
Brzece, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 14:21
dep. 14:21
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 14:22
dep. 14:22
19.5 km
arr. 14:23
dep. 14:23
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 14:33
dep. 14:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 14:40
dep. 14:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 14:41
dep. 14:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 14:42
dep. 14:42
30 km
Brus, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 14:44
dep. 14:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 14:45
31.5 km
13:45 14:45 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 13:45
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 13:57
dep. 13:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 14:04
dep. 14:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 14:06
dep. 14:06
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 14:08
dep. 14:08
11.5 km
Brzece, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 14:21
dep. 14:21
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 14:22
dep. 14:22
19.5 km
arr. 14:23
dep. 14:23
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 14:33
dep. 14:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 14:40
dep. 14:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 14:41
dep. 14:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 14:42
dep. 14:42
30 km
Brus, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 14:44
dep. 14:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 14:45
31.5 km
Blazevo - Brus timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
05:45 06:45 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 05:45
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 06:04
dep. 06:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 06:06
dep. 06:06
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Brzece, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
30 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
31.5 km
05:45 06:45 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 05:45
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 06:04
dep. 06:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 06:06
dep. 06:06
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Brzece, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 06:19
dep. 06:19
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 06:21
dep. 06:21
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:40
dep. 06:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
30 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
31.5 km
08:00 09:00 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 08:00
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 08:19
dep. 08:19
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 08:21
dep. 08:21
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 08:23
dep. 08:23
11.5 km
Brzece, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 08:34
dep. 08:34
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 08:36
dep. 08:36
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 08:37
dep. 08:37
19.5 km
arr. 08:38
dep. 08:38
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
21 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
30 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
30.5 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
31 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
31.5 km
08:00 09:00 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 08:00
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 08:06
dep. 08:06
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 08:19
dep. 08:19
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 08:21
dep. 08:21
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 08:23
dep. 08:23
11.5 km
Brzece, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 08:34
dep. 08:34
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 08:36
dep. 08:36
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 08:37
dep. 08:37
19.5 km
arr. 08:38
dep. 08:38
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
21 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 08:55
dep. 08:55
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
30 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
30.5 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
31 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
31.5 km
13:45 14:45 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 13:45
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 13:57
dep. 13:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 14:04
dep. 14:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 14:06
dep. 14:06
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 14:08
dep. 14:08
11.5 km
Brzece, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 14:21
dep. 14:21
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 14:22
dep. 14:22
19.5 km
arr. 14:23
dep. 14:23
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 14:33
dep. 14:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 14:40
dep. 14:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 14:41
dep. 14:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 14:42
dep. 14:42
30 km
Brus, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 14:44
dep. 14:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 14:45
31.5 km
13:45 14:45 (01:00)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blazevo, 2 - Centar
dep. 13:45
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Cokotar, Preslo
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
5 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 13:57
dep. 13:57
6 km
Knezevo, Mramor
arr. 14:04
dep. 14:04
9.5 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 14:06
dep. 14:06
10.5 km
Brzece, Zicara
arr. 14:08
dep. 14:08
11.5 km
Brzece, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
12.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 14:16
dep. 14:16
16 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 14:21
dep. 14:21
19 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 14:22
dep. 14:22
19.5 km
arr. 14:23
dep. 14:23
20 km
Vlajkovci, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
21 km
Grasevci, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
23.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
24.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 14:33
dep. 14:33
25 km
Grasevci, Živanovići
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Ziljci, Magistrala
arr. 14:40
dep. 14:40
28.5 km
Brus, Pantici
arr. 14:41
dep. 14:41
29.5 km
Brus, Popovici
arr. 14:42
dep. 14:42
30 km
Brus, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
30.5 km
Brus, Posta
arr. 14:44
dep. 14:44
31 km
Brus, Bus station
arr. 14:45
31.5 km

Naselja Blazevo i Brus su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blazevo je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.