Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Blace - Prokuplje timetable

thursday, 27.02.2020.
06:10 06:57 (00:47)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:21
dep. 06:21
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:24
dep. 06:24
10.6 km
Beloljin
arr. 06:26
dep. 06:26
11.5 km
Kondzelj
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Bresnicic
arr. 06:32
dep. 06:32
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:35
dep. 06:35
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:38
dep. 06:38
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:42
dep. 06:42
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:44
dep. 06:44
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:46
dep. 06:46
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:54
dep. 06:54
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:57
31.3 km
06:30 07:18 (00:48)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Tulare kod Prokuplja, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Kondzelj
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Bresnicic
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
30 km
06:35 07:27 (00:52)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:35
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:38
dep. 06:38
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:46
dep. 06:46
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:49
dep. 06:49
10.6 km
Beloljin
arr. 06:51
dep. 06:51
11.5 km
Kondzelj
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Bresnicic
arr. 06:57
dep. 06:57
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:00
dep. 07:00
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:03
dep. 07:03
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:07
dep. 07:07
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:11
dep. 07:11
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:20
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:24
dep. 07:24
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:27
31.3 km
06:50 07:42 (00:52)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:50
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:53
dep. 06:53
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 07:01
dep. 07:01
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 07:04
dep. 07:04
10.6 km
Beloljin
arr. 07:06
dep. 07:06
11.5 km
Kondzelj
arr. 07:09
dep. 07:09
14 km
Bresnicic
arr. 07:12
dep. 07:12
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 07:15
dep. 07:15
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 07:18
dep. 07:18
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:22
dep. 07:22
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:24
dep. 07:24
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:26
dep. 07:26
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:35
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 07:39
dep. 07:39
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:42
31.3 km
09:05 09:50 (00:45)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:05
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 09:11
dep. 09:11
3 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:17
dep. 09:17
6 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 09:23
dep. 09:23
10 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 09:24
dep. 09:24
11 km
Beloljin
arr. 09:25
dep. 09:25
12 km
Kondzelj
arr. 09:27
dep. 09:27
14 km
Bresnicic
arr. 09:29
dep. 09:29
15 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:34
dep. 09:34
19 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
24 km
Gubetin, Baza
arr. 09:39
dep. 09:39
24.5 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 09:40
dep. 09:40
25 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 09:41
dep. 09:41
26 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:42
dep. 09:42
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
29 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:49
dep. 09:49
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 09:50
30 km
09:15 10:02 (00:47)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:15
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Beloljin
arr. 09:35
dep. 09:35
12 km
Bresnicic
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
30 km
11:30 12:17 (00:47)
Bus stationGarić
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 11:30
Blace, Petrol station
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 11:40
dep. 11:40
5 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 11:46
dep. 11:46
9 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Beloljin
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Kondzelj
arr. 11:52
dep. 11:52
15 km
Bresnicic
arr. 11:54
dep. 11:54
16 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:00
dep. 12:00
19 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:06
dep. 12:06
22 km
Gubetin, Baza
arr. 12:08
dep. 12:08
24 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:09
dep. 12:09
25 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
26 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:13
dep. 12:13
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
29 km
Prokuplje, Garić
arr. 12:17
30 km
12:10 13:02 (00:52)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 12:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 12:14
dep. 12:14
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 12:19
dep. 12:19
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 12:23
dep. 12:23
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 12:27
dep. 12:27
10.6 km
Beloljin
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Kondzelj
arr. 12:33
dep. 12:33
14 km
Bresnicic
arr. 12:35
dep. 12:35
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 12:39
dep. 12:39
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 12:42
dep. 12:42
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:47
dep. 12:47
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:48
dep. 12:48
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:51
dep. 12:51
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:59
dep. 12:59
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:02
31.3 km
13:35 14:27 (00:52)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:35
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 13:39
dep. 13:39
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 13:44
dep. 13:44
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 13:52
dep. 13:52
10.6 km
Beloljin
arr. 13:55
dep. 13:55
11.5 km
Kondzelj
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Bresnicic
arr. 14:00
dep. 14:00
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 14:04
dep. 14:04
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:07
dep. 14:07
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:12
dep. 14:12
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:16
dep. 14:16
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:24
dep. 14:24
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:27
31.3 km
15:55 16:42 (00:47)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 15:55
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 15:58
dep. 15:58
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 16:02
dep. 16:02
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 16:06
dep. 16:06
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 16:09
dep. 16:09
10.6 km
Beloljin
arr. 16:11
dep. 16:11
11.5 km
Kondzelj
arr. 16:14
dep. 16:14
14 km
Bresnicic
arr. 16:17
dep. 16:17
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:20
dep. 16:20
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:23
dep. 16:23
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 16:27
dep. 16:27
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:29
dep. 16:29
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:31
dep. 16:31
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:39
dep. 16:39
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:42
31.3 km
16:55 17:25 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 16:55
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
30 km
17:10 17:57 (00:47)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 17:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 17:14
dep. 17:14
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 17:19
dep. 17:19
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 17:23
dep. 17:23
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 17:27
dep. 17:27
10.6 km
Beloljin
arr. 17:30
dep. 17:30
11.5 km
Kondzelj
arr. 17:33
dep. 17:33
14 km
Bresnicic
arr. 17:35
dep. 17:35
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 17:39
dep. 17:39
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 17:41
dep. 17:41
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:45
dep. 17:45
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:45
dep. 17:45
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:47
dep. 17:47
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:54
dep. 17:54
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 17:57
31.3 km

Naselja Blace i Prokuplje su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.