Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Blace - Prokuplje timetable

monday, 13.07.2020.
06:10 06:57 (00:47)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:21
dep. 06:21
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:24
dep. 06:24
10.6 km
Beloljin, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
11.5 km
Kondzelj, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:38
dep. 06:38
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:42
dep. 06:42
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:44
dep. 06:44
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:46
dep. 06:46
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:54
dep. 06:54
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:57
31.3 km
06:30 07:18 (00:48)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Kondzelj, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
30 km
09:15 10:02 (00:47)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:15
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Beloljin, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
12 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
30 km
13:35 14:27 (00:52)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:35
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 13:39
dep. 13:39
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 13:44
dep. 13:44
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 13:52
dep. 13:52
10.6 km
Beloljin, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
11.5 km
Kondzelj, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:07
dep. 14:07
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:12
dep. 14:12
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:16
dep. 14:16
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:24
dep. 14:24
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:27
31.3 km
16:55 17:25 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 16:55
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
30 km
Blace - Prokuplje timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
06:10 06:57 (00:47)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:10
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 06:13
dep. 06:13
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 06:17
dep. 06:17
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:21
dep. 06:21
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 06:24
dep. 06:24
10.6 km
Beloljin, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
11.5 km
Kondzelj, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:38
dep. 06:38
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:42
dep. 06:42
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:44
dep. 06:44
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:46
dep. 06:46
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:54
dep. 06:54
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:57
31.3 km
06:30 07:18 (00:48)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:30
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Beloljin, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Kondzelj, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:02
dep. 07:02
28 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:15
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 07:18
30 km
09:15 10:02 (00:47)
Bus stationPijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 09:15
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
6 km
Beloljin, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
12 km
Bresnicic, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
19 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
29 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
30 km
13:35 14:27 (00:52)
Bus stationKasarna
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:35
Stubal kod Blaca, Bela Zemlja
arr. 13:39
dep. 13:39
2.2 km
Krivaja kod Blaca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
4 km
Mala Dragusa, Dragiceva kuca
arr. 13:44
dep. 13:44
5.2 km
Pretezana, Kriva cuprija
arr. 13:48
dep. 13:48
8.2 km
Beloljin, Plava Pumpa
arr. 13:52
dep. 13:52
10.6 km
Beloljin, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
11.5 km
Kondzelj, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
14 km
Bresnicic, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
15.6 km
Mala Plana kod Prokuplja, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
18.4 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 14:07
dep. 14:07
20.8 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:12
dep. 14:12
24.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:13
dep. 14:13
24.9 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:16
dep. 14:16
26.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
28.2 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:24
dep. 14:24
29.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:27
31.3 km
16:55 17:25 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 16:55
Prokuplje, Bus station
arr. 17:25
30 km

Naselja Blace i Prokuplje su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 16:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Blace - Prokuplje iznosi od 1,74 EUR do 1,74 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.