Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Blace - Krusevac timetable

wednesday, 15.07.2020.
05:00 06:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 05:00
Blace, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Djurevac
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Prebreza, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Dzepnica
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 05:20
dep. 05:20
11 km
Razbojna, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Razbojna, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
14 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
16 km
Zlatari, B
arr. 05:33
dep. 05:33
17.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
19 km
Zlatari, Ž
arr. 05:37
dep. 05:37
21 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
22 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 05:41
dep. 05:41
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
24 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
26.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
28.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
29.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
30.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
31.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
33 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
34 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
35 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
37 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
38 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
39 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
40 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
41.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
43 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
44 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
46 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
47 km
arr. 06:21
dep. 06:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
48 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
49.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
50 km
11:25 12:25 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 11:25
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
50 km
13:20 14:35 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:20
Prebreza, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Zlatari, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Celije kod Krusevca
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:00
dep. 14:00
27 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
31.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
35 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
50 km
17:10 18:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 17:10
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
50 km
Blace - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
05:00 06:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 05:00
Blace, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Djurevac
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Prebreza, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Dzepnica
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 05:20
dep. 05:20
11 km
Razbojna, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Razbojna, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
14 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
16 km
Zlatari, B
arr. 05:33
dep. 05:33
17.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
19 km
Zlatari, Ž
arr. 05:37
dep. 05:37
21 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
22 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 05:41
dep. 05:41
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
24 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
26.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
28.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
29.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
30.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
31.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
33 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
34 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
35 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
37 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
38 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
39 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
40 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
41.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
43 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
44 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
46 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
47 km
arr. 06:21
dep. 06:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
48 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
49.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
50 km
11:25 12:25 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 11:25
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
50 km
13:20 14:35 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:20
Prebreza, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Zlatari, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Celije kod Krusevca
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:00
dep. 14:00
27 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
31.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
35 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
50 km
17:10 18:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 17:10
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
50 km

Naselja Blace i Krusevac su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Blace - Krusevac iznosi od 2,24 EUR do 2,31 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.