Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Blace - Krusevac timetable

monday, 20.08.2018.
03:55 04:55 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 03:55
Krusevac, Kolonija
arr. 04:46
dep. 04:46
46.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 04:55
48.8 km
05:00 06:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 05:00
Blace, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Djurevac
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Prebreza
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Dzepnica
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 05:20
dep. 05:20
11 km
Razbojna, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Razbojna, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
14 km
Ravni kod Brusa
arr. 05:31
dep. 05:31
16 km
Zlatari, B
arr. 05:33
dep. 05:33
17.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
19 km
Zlatari, Ž
arr. 05:37
dep. 05:37
21 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
22 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 05:41
dep. 05:41
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
24 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 05:48
dep. 05:48
26.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 05:50
dep. 05:50
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
28.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
29.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 05:54
dep. 05:54
30.5 km
Veliki Kupci
arr. 05:56
dep. 05:56
31.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
33 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
34 km
Sogolj
arr. 06:01
dep. 06:01
35 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
37 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
38 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
39 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
40 km
Donji Stepos
arr. 06:12
dep. 06:12
41.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
43 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
44 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Krusevac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
46 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
47 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 06:21
dep. 06:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
48 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
49.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
50 km
07:25 08:20 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 07:25
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
50 km
07:45 09:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 07:45
Blace, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Djurevac
arr. 07:51
dep. 07:51
4 km
Prebreza
arr. 07:58
dep. 07:58
7 km
Dzepnica
arr. 08:02
dep. 08:02
9.5 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 08:05
dep. 08:05
11 km
Razbojna, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
12 km
Razbojna, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
14 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:16
dep. 08:16
16 km
Zlatari, B
arr. 08:17
dep. 08:17
17.5 km
Zlatari, PR
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Zlatari, Ž
arr. 08:21
dep. 08:21
21 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 08:23
dep. 08:23
22 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 08:26
dep. 08:26
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 08:29
dep. 08:29
24 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 08:33
dep. 08:33
26.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 08:35
dep. 08:35
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
28.5 km
Grkljane, Malo
arr. 08:38
dep. 08:38
29.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 08:39
dep. 08:39
30.5 km
Veliki Kupci
arr. 08:41
dep. 08:41
31.5 km
Mali Kupci
arr. 08:43
dep. 08:43
33 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:44
dep. 08:44
34 km
Sogolj
arr. 08:46
dep. 08:46
35 km
Savrane, 2
arr. 08:49
dep. 08:49
37 km
Savrane, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
38 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
39 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:54
dep. 08:54
40 km
Donji Stepos
arr. 08:57
dep. 08:57
41.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
43 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
44 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
45 km
Krusevac, Šumice
arr. 09:04
dep. 09:04
46 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 09:05
dep. 09:05
47 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 09:06
dep. 09:06
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:07
dep. 09:07
48 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 09:08
dep. 09:08
49.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:10
50 km
11:25 12:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 11:25
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
50 km
13:20 14:35 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 13:20
Prebreza
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Zlatari
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Celije kod Krusevca
arr. 13:55
dep. 13:55
23 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 14:00
dep. 14:00
27 km
Veliki Kupci
arr. 14:05
dep. 14:05
31.5 km
Sogolj
arr. 14:10
dep. 14:10
35 km
Gornji Stepos
arr. 14:17
dep. 14:17
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
50 km
14:00 15:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 14:00
Blace, 2
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Djurevac
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Prebreza
arr. 14:13
dep. 14:13
7 km
Dzepnica
arr. 14:17
dep. 14:17
9.5 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 14:20
dep. 14:20
11 km
Razbojna, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Razbojna, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Ravni kod Brusa
arr. 14:31
dep. 14:31
16 km
Zlatari, B
arr. 14:33
dep. 14:33
17.5 km
Zlatari, PR
arr. 14:35
dep. 14:35
19 km
Zlatari, Ž
arr. 14:37
dep. 14:37
21 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 14:38
dep. 14:38
22 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 14:41
dep. 14:41
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 14:44
dep. 14:44
24 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 14:48
dep. 14:48
26.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 14:50
dep. 14:50
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
28.5 km
Grkljane, Malo
arr. 14:53
dep. 14:53
29.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 14:54
dep. 14:54
30.5 km
Veliki Kupci
arr. 14:56
dep. 14:56
31.5 km
Mali Kupci
arr. 14:58
dep. 14:58
33 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:59
dep. 14:59
34 km
Sogolj
arr. 15:01
dep. 15:01
35 km
Savrane, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
37 km
Savrane, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
38 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
39 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:09
dep. 15:09
40 km
Donji Stepos
arr. 15:12
dep. 15:12
41.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
43 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
44 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
45 km
Krusevac, Šumice
arr. 15:19
dep. 15:19
46 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 15:20
dep. 15:20
47 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 15:21
dep. 15:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:22
dep. 15:22
48 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
49.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
50 km
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 15:20
Djurevac
arr. 15:26
dep. 15:26
4 km
Prebreza
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Dzepnica
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 15:36
dep. 15:36
11 km
Razbojna, Mala
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:43
dep. 15:43
16 km
Zlatari
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Celije kod Krusevca
arr. 15:53
dep. 15:53
23 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 15:59
dep. 15:59
27 km
Veliki Kupci
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Sogolj
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Gornji Stepos
arr. 16:16
dep. 16:16
39 km
Krusevac, K. P. Dom
arr. 16:27
dep. 16:27
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
50 km
16:15 17:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 16:15
Blace, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Djurevac
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Prebreza
arr. 16:28
dep. 16:28
7 km
Dzepnica
arr. 16:32
dep. 16:32
9.5 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Razbojna, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
12 km
Razbojna, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
14 km
Ravni kod Brusa
arr. 16:46
dep. 16:46
16 km
Zlatari, BM
arr. 16:47
dep. 16:47
17.5 km
Zlatari, PR
arr. 16:50
dep. 16:50
19 km
Zlatari, Ž
arr. 16:51
dep. 16:51
21 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 16:53
dep. 16:53
22 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 16:56
dep. 16:56
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:59
dep. 16:59
24 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 17:03
dep. 17:03
26.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 17:05
dep. 17:05
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
28.5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:08
dep. 17:08
29.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 17:09
dep. 17:09
30.5 km
Veliki Kupci
arr. 17:11
dep. 17:11
31.5 km
Mali Kupci
arr. 17:13
dep. 17:13
33 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:14
dep. 17:14
34 km
Sogolj
arr. 17:16
dep. 17:16
35 km
Savrane, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
37 km
Savrane, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
38 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
39 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
40 km
Donji Stepos
arr. 17:27
dep. 17:27
41.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:30
dep. 17:30
43 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
44 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
45 km
Krusevac, Šumice
arr. 17:34
dep. 17:34
45.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 17:36
dep. 17:36
46.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:37
dep. 17:37
48 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 17:38
dep. 17:38
49.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
50 km
17:10 18:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 17:10
Krusevac, Bus station
arr. 18:00
50 km

Naselja Blace i Krusevac su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.