Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Blace - Gornje Grgure timetable

tuesday, 25.06.2024.
05:00 05:20 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 05:00
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 05:14
dep. 05:14
9 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 05:18
dep. 05:18
12 km
Gornje Grgure, 2
arr. 05:20
13 km
05:00 05:20 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 05:00
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 05:06
dep. 05:06
4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 05:08
dep. 05:08
6 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 05:12
dep. 05:12
8 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 05:14
dep. 05:14
9 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 05:18
dep. 05:18
12 km
Gornje Grgure, 2
arr. 05:20
13 km
06:00 06:18 (00:18)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:00
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Gornje Grgure, 2
arr. 06:18
13 km
06:00 06:18 (00:18)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 06:00
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
8 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 06:16
dep. 06:16
12 km
Gornje Grgure, 2
arr. 06:18
13 km
07:45 08:10 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 07:45
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 07:51
dep. 07:51
3 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 07:53
dep. 07:53
4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 07:55
dep. 07:55
6 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 08:00
dep. 08:00
8 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 08:02
dep. 08:02
9 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 08:08
dep. 08:08
12 km
Gornje Grgure, 2
arr. 08:10
13 km
07:45 08:10 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: utorkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 07:45
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 07:51
dep. 07:51
3 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 07:53
dep. 07:53
4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 07:55
dep. 07:55
6 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 07:57
dep. 07:57
7 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 08:00
dep. 08:00
8 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 08:02
dep. 08:02
9 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 08:08
dep. 08:08
12 km
Gornje Grgure, 2
arr. 08:10
13 km
14:10 14:35 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 14:10
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 14:27
dep. 14:27
9 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 14:33
dep. 14:33
12 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:35
13 km
14:10 14:35 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 14:10
Trbunje, Raskrsnica Rasica
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Barbatovac, 1 - Centar
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Barbatovac, 2 - Gornji Barbatovac
arr. 14:27
dep. 14:27
9 km
Donje Grgure, 1 - Centar
arr. 14:33
dep. 14:33
12 km
Gornje Grgure, 2
arr. 14:35
13 km
18:45 19:05 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Blace, Bus station
dep. 18:45
Kasevar, 1 - Prodavnica
arr. 18:53
dep. 18:53
4 km
Kasevar, 2 - Janjici
arr. 18:55
dep. 18:55
5 km
Barbatovac, Raskrsnica za Kutlovac
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Gornje Grgure, 2
arr. 19:05
12 km

Naselja Blace i Gornje Grgure su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Blace je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Blace - Gornje Grgure iznosi od 1,74 EUR do 1,74 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.