Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bistrica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable

sunday, 21.07.2019.
07:23 07:44 (00:21)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 07:23
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
7 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:44
9 km
07:34 07:55 (00:21)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 07:34
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:36
dep. 07:36
1.2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:42
dep. 07:42
4.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
6 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
7.6 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
8.5 km
17:47 18:04 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 17:47
Stamnica, Stamicka reka
arr. 17:51
dep. 17:51
2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 17:58
dep. 17:58
6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 18:04
9 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
07:23 07:44 (00:21)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 07:23
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:40
7 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:44
9 km
07:34 07:55 (00:21)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 07:34
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:36
dep. 07:36
1.2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:42
dep. 07:42
4.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
6 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
7.6 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
8.5 km
09:17 09:34 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 09:17
Stamnica, Stamicka reka
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 09:34
9 km
15:40 16:04 (00:24)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 15:40
Stamnica, Stamicka reka
arr. 15:43
dep. 15:43
2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:53
dep. 16:00
7 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 16:04
9 km

Naselja Bistrica kod Petrovca na Mlavi i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bistrica kod Petrovca na Mlavi je u 07:23 h, dok je poslednji polazak u 17:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.