Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bistrica kod Petrovca na Mlavi - Petrovac na Mlavi timetable

monday, 18.11.2019.
06:55 07:17 (00:22)
SBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 06:55
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
3.2 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:06
dep. 07:06
5.9 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 07:09
dep. 07:09
7.6 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 07:11
dep. 07:11
8.9 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:14
dep. 07:14
9.5 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:17
10.5 km
07:23 07:44 (00:21)
IntersectionFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 07:23
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:26
dep. 07:26
2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:31
dep. 07:31
4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:34
dep. 07:34
6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:40
7 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:44
9 km
07:34 07:55 (00:21)
IntersectionFarma
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 07:34
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:36
dep. 07:36
1.2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:42
dep. 07:42
4.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
6 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
7.6 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
8.5 km
09:17 09:34 (00:17)
IntersectionFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 09:17
Stamnica, Stamicka reka
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:25
dep. 09:25
4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 09:34
9 km
14:08 14:22 (00:14)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 14:08
Stamnica, Stamicka reka
arr. 14:12
dep. 14:12
2.6 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 14:15
dep. 14:15
4.3 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 14:17
dep. 14:17
5.7 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 14:19
dep. 14:19
6.3 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:22
7.4 km
14:20 14:40 (00:20)
SBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, S
dep. 14:20
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
3.2 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 14:30
dep. 14:30
5.9 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 14:33
dep. 14:33
7.6 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 14:35
dep. 14:35
8.9 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 14:38
dep. 14:38
9.5 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:40
10.5 km
15:40 16:04 (00:24)
IntersectionFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
dep. 15:40
Stamnica, Stamicka reka
arr. 15:43
dep. 15:43
2 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 15:51
dep. 15:51
6 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:53
dep. 16:00
7 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 16:04
9 km

Naselja Bistrica kod Petrovca na Mlavi i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bistrica kod Petrovca na Mlavi je u 06:55 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.