Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Biljeg - Nis timetable

monday, 24.02.2020.
05:09 05:50 (00:41)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 05:09
Oblacina, Skola
arr. 05:13
dep. 05:13
2.5 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 05:16
dep. 05:16
3.9 km
Rozina
arr. 05:18
dep. 05:18
4.5 km
Merosina
arr. 05:22
dep. 05:22
6.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:25
dep. 05:25
9.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:27
dep. 05:27
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:28
dep. 05:28
11 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:30
dep. 05:30
11.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
12.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:33
dep. 05:33
13.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:36
dep. 05:36
15.6 km
arr. 05:38
dep. 05:38
16.9 km
arr. 05:41
dep. 05:41
18.9 km
arr. 05:44
dep. 05:44
20.6 km
Nis, Bus station
arr. 05:50
22.5 km
05:15 05:55 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 05:15
Oblacina, Skola
arr. 05:18
dep. 05:18
2.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 05:20
dep. 05:20
3.6 km
Rozina
arr. 05:23
dep. 05:23
4.2 km
Merosina
arr. 05:27
dep. 05:27
6.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:31
dep. 05:31
8.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:33
dep. 05:33
9.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:34
dep. 05:34
10.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:35
dep. 05:35
11.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 05:38
dep. 05:38
13.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 05:41
dep. 05:41
15.3 km
arr. 05:43
dep. 05:43
16.6 km
arr. 05:46
dep. 05:46
18.6 km
arr. 05:49
dep. 05:49
20.3 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
22.2 km
05:55 06:35 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 05:55
Oblacina, Skola
arr. 05:58
dep. 05:58
2.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 06:00
dep. 06:00
3.6 km
Rozina
arr. 06:03
dep. 06:03
4.2 km
Merosina
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:11
dep. 06:11
8.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:13
dep. 06:13
9.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:14
dep. 06:14
10.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:15
dep. 06:15
11.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:18
dep. 06:18
13.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:21
dep. 06:21
15.3 km
arr. 06:23
dep. 06:23
16.6 km
arr. 06:26
dep. 06:26
18.6 km
arr. 06:29
dep. 06:29
20.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
22.2 km
06:00 06:40 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 06:00
Oblacina, Skola
arr. 06:03
dep. 06:03
2.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 06:05
dep. 06:05
3.6 km
Rozina
arr. 06:08
dep. 06:08
4.2 km
Merosina
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:16
dep. 06:16
8.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:18
dep. 06:18
9.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:19
dep. 06:19
10.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:20
dep. 06:20
11.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
12.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 06:23
dep. 06:23
13.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:26
dep. 06:26
15.3 km
arr. 06:28
dep. 06:28
16.6 km
arr. 06:31
dep. 06:31
18.6 km
arr. 06:34
dep. 06:34
20.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
22.2 km
07:04 07:45 (00:41)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 07:04
Oblacina, Skola
arr. 07:08
dep. 07:08
2.5 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 07:11
dep. 07:11
3.9 km
Rozina
arr. 07:13
dep. 07:13
4.5 km
Merosina
arr. 07:17
dep. 07:17
6.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:20
dep. 07:20
9.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:23
dep. 07:23
11 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:25
dep. 07:25
11.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
12.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 07:28
dep. 07:28
13.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:31
dep. 07:31
15.6 km
arr. 07:33
dep. 07:33
16.9 km
arr. 07:36
dep. 07:36
18.9 km
arr. 07:39
dep. 07:39
20.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:45
22.5 km
08:00 08:40 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 08:00
Oblacina, Skola
arr. 08:03
dep. 08:03
2.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 08:05
dep. 08:05
3.6 km
Rozina
arr. 08:08
dep. 08:08
4.2 km
Merosina
arr. 08:12
dep. 08:12
6.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:16
dep. 08:16
8.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:18
dep. 08:18
9.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 08:19
dep. 08:19
10.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 08:20
dep. 08:20
11.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
12.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 08:23
dep. 08:23
13.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:26
dep. 08:26
15.3 km
arr. 08:28
dep. 08:28
16.6 km
arr. 08:31
dep. 08:31
18.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
20.3 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
22.2 km
09:30 10:10 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 09:30
Oblacina, Skola
arr. 09:33
dep. 09:33
2.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 09:35
dep. 09:35
3.6 km
Rozina
arr. 09:38
dep. 09:38
4.2 km
Merosina
arr. 09:42
dep. 09:42
6.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 09:46
dep. 09:46
8.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 09:48
dep. 09:48
9.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 09:49
dep. 09:49
10.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 09:50
dep. 09:50
11.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
12.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 09:53
dep. 09:53
13.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 09:56
dep. 09:56
15.3 km
arr. 09:58
dep. 09:58
16.6 km
arr. 10:01
dep. 10:01
18.6 km
arr. 10:04
dep. 10:04
20.3 km
Nis, Bus station
arr. 10:10
22.2 km
11:09 11:50 (00:41)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 11:09
Oblacina, Skola
arr. 11:13
dep. 11:13
2.5 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 11:16
dep. 11:16
3.9 km
Rozina
arr. 11:18
dep. 11:18
4.5 km
Merosina
arr. 11:22
dep. 11:22
6.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:25
dep. 11:25
9.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:27
dep. 11:27
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:30
dep. 11:30
11.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
12.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 11:33
dep. 11:33
13.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 11:36
dep. 11:36
15.6 km
arr. 11:38
dep. 11:38
16.9 km
arr. 11:41
dep. 11:41
18.9 km
arr. 11:44
dep. 11:44
20.6 km
Nis, Bus station
arr. 11:50
22.5 km
12:28 13:15 (00:47)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 12:28
Oblacina, Skola
arr. 12:34
dep. 12:34
2.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 12:40
dep. 12:40
3.6 km
Rozina
arr. 12:43
dep. 12:43
4.2 km
Merosina
arr. 12:47
dep. 12:47
6.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:51
dep. 12:51
8.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:53
dep. 12:53
9.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 12:54
dep. 12:54
10.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 12:55
dep. 12:55
11.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
12.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 12:58
dep. 12:58
13.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:01
dep. 13:01
15.3 km
arr. 13:03
dep. 13:03
16.6 km
arr. 13:06
dep. 13:06
18.6 km
arr. 13:09
dep. 13:09
20.3 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
22.2 km
13:09 13:50 (00:41)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 13:09
Oblacina, Skola
arr. 13:13
dep. 13:13
2.5 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 13:16
dep. 13:16
3.9 km
Rozina
arr. 13:18
dep. 13:18
4.5 km
Merosina
arr. 13:22
dep. 13:22
6.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:25
dep. 13:25
9.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:27
dep. 13:27
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:28
dep. 13:28
11 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
11.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
12.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 13:33
dep. 13:33
13.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:36
dep. 13:36
15.6 km
arr. 13:38
dep. 13:38
16.9 km
arr. 13:41
dep. 13:41
18.9 km
arr. 13:44
dep. 13:44
20.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:50
22.5 km
14:15 14:55 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 14:15
Oblacina, Skola
arr. 14:18
dep. 14:18
2.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 14:20
dep. 14:20
3.6 km
Rozina
arr. 14:23
dep. 14:23
4.2 km
Merosina
arr. 14:27
dep. 14:27
6.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 14:31
dep. 14:31
8.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:33
dep. 14:33
9.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 14:34
dep. 14:34
10.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 14:35
dep. 14:35
11.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
12.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 14:38
dep. 14:38
13.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:41
dep. 14:41
15.3 km
arr. 14:43
dep. 14:43
16.6 km
arr. 14:46
dep. 14:46
18.6 km
arr. 14:49
dep. 14:49
20.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:55
22.2 km
14:54 15:35 (00:41)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 14:54
Oblacina, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
2.5 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 15:01
dep. 15:01
3.9 km
Rozina
arr. 15:03
dep. 15:03
4.5 km
Merosina
arr. 15:07
dep. 15:07
6.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:10
dep. 15:10
9.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:13
dep. 15:13
11 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
11.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
12.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
13.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 15:21
dep. 15:21
15.6 km
arr. 15:23
dep. 15:23
16.9 km
arr. 15:26
dep. 15:26
18.9 km
arr. 15:29
dep. 15:29
20.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:35
22.5 km
16:15 16:55 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 16:15
Oblacina, Skola
arr. 16:18
dep. 16:18
2.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 16:20
dep. 16:20
3.6 km
Rozina
arr. 16:23
dep. 16:23
4.2 km
Merosina
arr. 16:27
dep. 16:27
6.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:31
dep. 16:31
8.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:33
dep. 16:33
9.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:34
dep. 16:34
10.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:35
dep. 16:35
11.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
12.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:38
dep. 16:38
13.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:41
dep. 16:41
15.3 km
arr. 16:43
dep. 16:43
16.6 km
arr. 16:46
dep. 16:46
18.6 km
arr. 16:49
dep. 16:49
20.3 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
22.2 km
16:59 17:40 (00:41)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 16:59
Oblacina, Skola
arr. 17:03
dep. 17:03
2.5 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 17:06
dep. 17:06
3.9 km
Rozina
arr. 17:08
dep. 17:08
4.5 km
Merosina
arr. 17:12
dep. 17:12
6.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:15
dep. 17:15
9.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:17
dep. 17:17
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:18
dep. 17:18
11 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
12.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 17:23
dep. 17:23
13.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 17:26
dep. 17:26
15.6 km
arr. 17:28
dep. 17:28
16.9 km
arr. 17:31
dep. 17:31
18.9 km
arr. 17:34
dep. 17:34
20.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:40
22.5 km
18:15 18:55 (00:40)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 18:15
Oblacina, Skola
arr. 18:18
dep. 18:18
2.2 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 18:20
dep. 18:20
3.6 km
Rozina
arr. 18:23
dep. 18:23
4.2 km
Merosina
arr. 18:27
dep. 18:27
6.5 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:31
dep. 18:31
8.9 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:33
dep. 18:33
9.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 18:34
dep. 18:34
10.7 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 18:35
dep. 18:35
11.6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
12.5 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 18:38
dep. 18:38
13.1 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 18:41
dep. 18:41
15.3 km
arr. 18:43
dep. 18:43
16.6 km
arr. 18:46
dep. 18:46
18.6 km
arr. 18:49
dep. 18:49
20.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
22.2 km
19:29 20:10 (00:41)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 19:29
Oblacina, Skola
arr. 19:33
dep. 19:33
2.5 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 19:36
dep. 19:36
3.9 km
Rozina
arr. 19:38
dep. 19:38
4.5 km
Merosina
arr. 19:42
dep. 19:42
6.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 19:45
dep. 19:45
9.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 19:47
dep. 19:47
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 19:48
dep. 19:48
11 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 19:50
dep. 19:50
11.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
12.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 19:53
dep. 19:53
13.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 19:56
dep. 19:56
15.6 km
arr. 19:58
dep. 19:58
16.9 km
arr. 20:01
dep. 20:01
18.9 km
arr. 20:04
dep. 20:04
20.6 km
Nis, Bus station
arr. 20:10
22.5 km
21:07 21:45 (00:38)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljeg, Intersection
dep. 21:07
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
-0.7 km
Krajkovac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
-2.3 km
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 21:01
dep. 21:01
-3.9 km
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 21:00
dep. 21:00
-4.5 km
Oblacina, Skola
arr. 21:10
dep. 21:10
2.5 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 21:12
dep. 21:12
3.9 km
Rozina
arr. 21:13
dep. 21:13
4.5 km
Merosina
arr. 21:17
dep. 21:17
6.8 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:20
dep. 21:20
9.2 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 21:22
dep. 21:22
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 21:24
dep. 21:24
11 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 21:26
dep. 21:26
11.9 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
12.8 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 21:29
dep. 21:29
13.4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 21:32
dep. 21:32
15.6 km
arr. 21:34
dep. 21:34
16.9 km
arr. 21:37
dep. 21:37
18.9 km
arr. 21:39
dep. 21:39
20.6 km
Nis, Bus station
arr. 21:45
22.5 km

Naselja Biljeg i Nis su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Biljeg je u 05:09 h, dok je poslednji polazak u 21:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.