Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Biljaca - Veliki Trnovac timetable

friday, 22.11.2019.
06:55 07:33 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 06:55
Biljaca, Ulaz
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Samoljica
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:10
dep. 07:10
12 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:18
dep. 07:18
15 km
Bujanovac, Adria
arr. 07:20
dep. 07:20
16 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 07:24
dep. 07:24
17 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Veliki Trnovac
arr. 07:33
20 km
06:55 07:40 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 06:55
Biljaca, Ulaz
arr. 07:00
dep. 07:00
2 km
Samoljica
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:10
dep. 07:10
12 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:18
dep. 07:18
15 km
Bujanovac, Adria
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 07:38
dep. 07:38
18 km
Veliki Trnovac
arr. 07:40
20 km
07:10 07:37 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 07:10
Biljaca, Ulaz
arr. 07:15
dep. 07:15
2 km
Samoljica
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:27
dep. 07:27
12 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:31
dep. 07:31
15 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 07:35
dep. 07:35
18 km
Veliki Trnovac
arr. 07:37
20 km
07:10 07:50 (00:40)
CenterCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 07:10
Samoljica
arr. 07:20
dep. 07:20
7 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Levosoje
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Bujanovac, Simpo
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Bujanovac, Motel
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Bujanovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 07:50
20 km
09:45 10:10 (00:25)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca
dep. 09:45
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Veliki Trnovac, II
arr. 10:10
7 km
12:30 13:10 (00:40)
CenterCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 12:30
Samoljica
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Levosoje
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Bujanovac, Simpo
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:00
dep. 13:00
16 km
Bujanovac, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
17 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 13:10
20 km
12:35 13:17 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 12:35
Biljaca, Ulaz
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Samoljica
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Bujanovac, Adria
arr. 13:04
dep. 13:04
16 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
18 km
Veliki Trnovac
arr. 13:17
20 km
12:35 13:17 (00:42)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 12:35
Biljaca, Ulaz
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Samoljica
arr. 12:45
dep. 12:45
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:00
dep. 13:00
15 km
Bujanovac, Adria
arr. 13:04
dep. 13:04
16 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
18 km
Veliki Trnovac
arr. 13:17
20 km
12:50 13:27 (00:37)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 12:50
Biljaca, Ulaz
arr. 12:55
dep. 12:55
2 km
Samoljica
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:07
dep. 13:07
12 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:11
dep. 13:11
15 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 13:13
dep. 13:13
16 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 13:15
dep. 13:15
17 km
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 13:25
dep. 13:25
18 km
Veliki Trnovac
arr. 13:27
20 km
15:00 15:41 (00:41)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 15:00
Biljaca, Ulaz
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Samoljica
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:23
dep. 15:23
15 km
Bujanovac, Adria
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
18 km
Veliki Trnovac
arr. 15:41
20 km
15:00 15:41 (00:41)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 15:00
Biljaca, Ulaz
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Samoljica
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 15:23
dep. 15:23
15 km
Bujanovac, Adria
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Veliki Trnovac, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
18 km
Veliki Trnovac
arr. 15:41
20 km
15:30 16:10 (00:40)
CenterCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 15:30
Samoljica
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 15:45
dep. 15:45
10 km
Levosoje
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Bujanovac, Simpo
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Bujanovac, Motel
arr. 16:00
dep. 16:00
16 km
Bujanovac, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
17 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 16:10
20 km
17:30 18:10 (00:40)
CenterCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 17:30
Samoljica
arr. 17:40
dep. 17:40
7 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 17:45
dep. 17:45
10 km
Levosoje
arr. 17:50
dep. 17:50
14 km
Bujanovac, Simpo
arr. 17:55
dep. 17:55
15 km
Bujanovac, Motel
arr. 18:00
dep. 18:00
16 km
Bujanovac, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Veliki Trnovac, Center
arr. 18:10
20 km
19:00 19:25 (00:25)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca
dep. 19:00
arr. 19:20
dep. 19:20
4 km
Veliki Trnovac, II
arr. 19:25
7 km
20:10 20:45 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Biljaca, Center
dep. 20:10
Biljaca, Ulaz
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Samoljica
arr. 20:20
dep. 20:20
6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 20:27
dep. 20:27
12 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 20:30
dep. 20:30
15 km
Bujanovac, Bivsi otpad
arr. 20:32
dep. 20:32
16 km
Bujanovac, Dzamija
arr. 20:35
dep. 20:35
17 km
Veliki Trnovac, Dzamija
arr. 20:43
dep. 20:43
18 km
Veliki Trnovac
arr. 20:45
20 km

Naselja Biljaca i Veliki Trnovac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Biljaca je u 06:55 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.