Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Bijeljina - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
01:45 07:10 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 01:45
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 03:30
dep. 03:30
30 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:45
dep. 03:45
35 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 04:35
dep. 04:35
72 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:10
149 km
01:55 04:35 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 01:55
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:25
dep. 02:25
20 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 02:35
dep. 02:35
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
131 km
02:15 04:45 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 02:15
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 02:30
dep. 02:30
10 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
11 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:45
134 km
02:30 05:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 02:30
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:50
dep. 02:50
24.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:05
dep. 03:05
25 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 03:25
dep. 03:25
40 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:00
131 km
04:00 06:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 04:00
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 04:15
dep. 04:15
10 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
11 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
134 km
06:30 09:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 06:30
Dvorovi, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Trnjaci, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
10 km
Brodac Donji, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Balatun, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 07:00
dep. 07:00
21 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 07:06
dep. 07:06
25 km
Bosut
arr. 07:13
dep. 07:13
31 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 07:25
dep. 07:25
42 km
Martinci
arr. 07:35
dep. 07:35
49 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
63 km
Sasinci
arr. 08:00
dep. 08:00
72 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 08:05
dep. 08:05
79 km
Pecinci
arr. 08:20
dep. 08:20
92 km
Simanovci
arr. 08:35
dep. 08:35
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
134 km
07:08 09:38 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 07:08
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 07:38
dep. 07:38
22.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 07:44
dep. 07:44
23 km
Bosut
arr. 07:51
dep. 07:51
29 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:03
dep. 08:03
40 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:28
dep. 08:28
59 km
Sasinci
arr. 08:38
dep. 08:38
69 km
Ruma, Bus station
arr. 08:43
dep. 08:43
76 km
Pecinci
arr. 08:58
dep. 08:58
89 km
Simanovci
arr. 09:13
dep. 09:13
103 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:38
131 km
08:55 11:25 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 08:55
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:10
dep. 09:10
15 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:25
dep. 09:25
19 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 09:50
dep. 09:50
40 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
60 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 10:25
dep. 10:25
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
131 km
11:30 14:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 11:30
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
24.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:05
dep. 12:05
25 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:25
dep. 12:25
40 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
131 km
12:30 16:10 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 12:30
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 12:50
dep. 12:50
9.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Ruma, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
70 km
Indjija, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
102 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
112 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:10
145 km
12:50 15:30 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 12:50
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Klenje kod Bogatica
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
Bogatic, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
29 km
Belotić kod Bogatića
arr. 13:30
dep. 13:30
35 km
Stitar
arr. 13:40
dep. 13:40
40 km
Sabac, Stara Kafana
arr. 13:50
dep. 13:50
44 km
Sabac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
53 km
Klenak
arr. 14:10
dep. 14:10
57 km
Platicevo
arr. 14:18
dep. 14:18
65 km
Hrtkovci
arr. 14:26
dep. 14:26
71 km
Jarak
arr. 14:32
dep. 14:32
76 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 14:39
dep. 14:39
82 km
Pecinci, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
95 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
137 km
12:50 15:30 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 12:50
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 13:00
dep. 13:00
22.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 13:10
dep. 13:10
23 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 13:50
dep. 13:50
40 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
131 km
13:10 16:00 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 13:10
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 14:20
dep. 14:20
21.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 14:40
dep. 14:40
22 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
63 km
Ruma, Raskrsnica - naplatna rampa
arr. 15:30
dep. 15:30
79 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
134 km
14:40 16:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 14:40
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:00
dep. 15:00
22 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
26 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
134 km
15:50 18:45 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 15:50
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 16:15
dep. 16:15
11 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
13 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
137 km
17:00 19:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 17:00
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:15
dep. 17:20
24 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:25
dep. 17:30
29 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
131 km
17:16 19:35 (02:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 17:16
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 17:46
dep. 17:46
22.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Bosut
arr. 17:59
dep. 17:59
29 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 18:11
dep. 18:11
40 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
59 km
Sasinci
arr. 18:36
dep. 18:36
69 km
Ruma, Bus station
arr. 18:41
dep. 18:41
76 km
Pecinci
arr. 18:56
dep. 18:56
89 km
Simanovci
arr. 19:11
dep. 19:11
103 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:35
131 km
18:00 20:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 18:00
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 18:30
dep. 18:30
6.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 18:36
dep. 18:36
7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
117 km
19:00 22:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 19:00
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 19:15
dep. 19:15
25 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 20:40
dep. 20:40
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:00
134 km
20:00 22:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Bijeljina, Bus station
dep. 20:00
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 20:15
dep. 20:20
24 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 20:25
dep. 20:30
29 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:30
131 km

Naselja Bijeljina i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~134 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 05h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bijeljina je u 01:45 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Bijeljina - Beograd (Belgrade) iznosi od 890,00 RSD do 890,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.