Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Besenovacki Prnjavor - Sremska Mitrovica timetable

monday, 17.01.2022.
05:50 06:45 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 05:50
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 05:59
dep. 05:59
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 06:03
dep. 06:03
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:16
dep. 06:16
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:26
dep. 06:26
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:37
dep. 06:37
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:41
dep. 06:41
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 06:45
23.1 km
07:15 08:10 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 07:15
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 07:16
dep. 07:16
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 07:24
dep. 07:24
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 07:26
dep. 07:26
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 07:28
dep. 07:28
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 07:41
dep. 07:41
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 07:51
dep. 07:51
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 08:02
dep. 08:02
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 08:06
dep. 08:06
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:07
dep. 08:07
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 08:10
23.1 km
11:55 12:50 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 11:55
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 11:56
dep. 11:56
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 12:04
dep. 12:04
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 12:06
dep. 12:06
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 12:08
dep. 12:08
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 12:21
dep. 12:21
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 12:31
dep. 12:31
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:42
dep. 12:42
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 12:46
dep. 12:46
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:47
dep. 12:47
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 12:50
23.1 km
13:50 14:45 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 13:50
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 13:51
dep. 13:51
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 13:59
dep. 13:59
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 14:01
dep. 14:01
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 14:03
dep. 14:03
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 14:16
dep. 14:16
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 14:26
dep. 14:26
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:37
dep. 14:37
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 14:41
dep. 14:41
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 14:42
dep. 14:42
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 14:45
23.1 km
17:00 17:55 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 17:00
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 17:01
dep. 17:01
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 17:09
dep. 17:09
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 17:11
dep. 17:11
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 17:13
dep. 17:13
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 17:26
dep. 17:26
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 17:36
dep. 17:36
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:47
dep. 17:47
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:51
dep. 17:51
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:52
dep. 17:52
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 17:55
23.1 km
20:10 21:05 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 20:10
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 20:19
dep. 20:19
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 20:23
dep. 20:23
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:36
dep. 20:36
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:46
dep. 20:46
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:57
dep. 20:57
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 21:01
dep. 21:01
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:02
dep. 21:02
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 21:05
23.1 km
Besenovacki Prnjavor - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
05:50 06:45 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 05:50
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 05:59
dep. 05:59
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 06:01
dep. 06:01
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 06:03
dep. 06:03
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:16
dep. 06:16
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:26
dep. 06:26
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:37
dep. 06:37
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:41
dep. 06:41
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 06:45
23.1 km
07:15 08:10 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 07:15
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 07:16
dep. 07:16
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 07:24
dep. 07:24
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 07:26
dep. 07:26
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 07:28
dep. 07:28
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 07:41
dep. 07:41
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 07:51
dep. 07:51
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 08:02
dep. 08:02
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 08:06
dep. 08:06
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:07
dep. 08:07
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 08:10
23.1 km
11:55 12:50 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 11:55
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 11:56
dep. 11:56
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 12:04
dep. 12:04
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 12:06
dep. 12:06
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 12:08
dep. 12:08
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 12:21
dep. 12:21
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 12:31
dep. 12:31
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:42
dep. 12:42
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 12:46
dep. 12:46
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:47
dep. 12:47
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 12:50
23.1 km
13:50 14:45 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 13:50
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 13:51
dep. 13:51
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 13:59
dep. 13:59
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 14:01
dep. 14:01
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 14:03
dep. 14:03
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 14:16
dep. 14:16
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 14:26
dep. 14:26
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:37
dep. 14:37
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 14:41
dep. 14:41
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 14:42
dep. 14:42
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 14:45
23.1 km
17:00 17:55 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 17:00
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 17:01
dep. 17:01
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 17:09
dep. 17:09
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 17:11
dep. 17:11
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 17:13
dep. 17:13
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 17:26
dep. 17:26
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 17:36
dep. 17:36
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:47
dep. 17:47
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:51
dep. 17:51
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:52
dep. 17:52
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 17:55
23.1 km
20:10 21:05 (00:55)
CenterTrain station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Besenovacki Prnjavor, Center
dep. 20:10
Besenovacki Prnjavor, Beli kamen
arr. 20:11
dep. 20:11
0.5 km
Besenovo, 4
arr. 20:19
dep. 20:19
3.8 km
Besenovo, 5 - Centar
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Besenovo, 6
arr. 20:23
dep. 20:23
5.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:36
dep. 20:36
10.5 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
11.3 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:46
dep. 20:46
14.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:57
dep. 20:57
19.9 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 21:01
dep. 21:01
21.5 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 21:02
dep. 21:02
22 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 21:05
23.1 km

Naselja Besenovacki Prnjavor i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Besenovacki Prnjavor je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.